Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem...

 

10/10 jest to jedna z tych gier ktore oferuja tak wspaniala historie i taka karuzele emocji ze nie zwracasz uwagi na niedoskonalosci ( grafika, archaizmy )

 

Jest to zdecydowanie top 10 gier w jakie gralem podczas tych 16 rozdzialow bylem zly, smutny, mialem raz lzy w oczach czegos takiego nie przezylem chyba od FFX albo Persony 4 Golden.

 

Wie ktos czy mozna kupic gdzies OST z tej gry?

 

Leca napisy dalej mowie 10/10

 

:obama:

 

Ja pewnie dzis/jutro skoncze ehhhhh, taka fabula to moglaby w nieskonczonsc sie ciagnac :frog:

Odnośnik do komentarza

Ja nabilem 170h robiac fabule, wszystkie substory, zaliczajac na trofik cat fights, itd jak bede jeszcze na legendzie przechodzil to spokojnie wpadnie +100h.

Moj rekord to jednak Salt and Sanctuary tam w lekko ponad 2 tygodnie wbilem 200h :dunno:

Pozdro wariaty!

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Też zaczynałem od 3, reminiscencje poprzednich części dostępne w menu gry zupełnie wystarczą. Na płycie że ścieżka dźwiękową masz jeszcze opis bohaterów, klanów i powiązań pomiędzy nimi myślę że też warto przeczytać. No i sam soundtrack jest genialny przesłuchalem całą płytę kilka razy zanim zacząłem grać.

Ja jestem po 4 chapterach w zero i już 20 h na liczniku 1/3 subsów zrobione i 16% completion. Myślałem że yakuza 5 jest długa (ponad 70 h przegrane) ale w y0 100 h pęknie jak nic.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Dobra bo nie czaje, o chu chodzi z treningiem u Tatsu, chcę odblokować umiejętności przez trening u niej ale nie wiem co robię źle, bo nie moge niczego odblokować wykonując trening?

Musisz zarobić określoną ilość kasy w danym wyzwaniu.  Trzeba rozwalać skrzynki, które dają najwięcej kasy. Jak rozwalisz manekiny to zadanie się kończy nawet jak zostanie ci jeszcze trochę czasu. Co 2 wyzwania pojawia się opcja ściągnięcia długów. Jak nakopiesz kolesiowi to dostajesz skilla.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, nagralem *WSZYSTKIE mozliwe do wykonania HEAT actions jako Kiryu :obama:

 



*wylaczajac epickie QTE i heaty z bossami zeby nie bylo spoilerow :cool:

 

Ten w 47 sekundzie jest chyba moim ulubionym, choc w sumie prawie wszystkie sa za(pipi)iste. xD

 

No to teraz dokonczyc ten majstersztyk i pora zabrac sie za drugie tyle montowania heatow, tylko tym razem jako Goro :dog:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...