Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaczynałem od czwórki. Tak mnie wciągnęła że zrobiłem 100%. Później 3, później 1 i 2, później 5, Kenzan i Ishin, teraz będzie 0.

 

Niezależnie od której części zaczniesz będziesz się bawił tak samo dobrze (no może poza Kenzanem, który jest co najwyżej średni). :cool:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Na Konsole i Gry gra została wyprzedana, dobrze, że 2 dni temu zdążyłem złożyć pre order :)

To masz się z czego cieszyć bo czeka Cię przygoda życia :D

 

BTW Nie daję w spojler bo widzieliscie typa na trailerach

maxresdefault.jpg

Kuze

mój ulubiony boss w tej grze

. Strasznie przypominał mi Mirosława Zbrojewicza

172px-Miroslaw_Zbrojewicz.jpg

Taki sam typ gangola z pooraną gębą :D

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Podziwiam was chłopaki aby męczyć się tylko dla trofeów.  no ale ja nie gonię za trofeami i robię tylko proste achievementy czy trofea :D.

Ja tam platynuję, takie gry które są (moim zdaniem) tego warte, a Yakuza jest.

 

Moja kopia gry dojdzie dopiero jutro, więc po robocie się pewnie trochę pobawię, a na poważne zabiorę się za Yakuzę w weekend...

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie do ekspertów w kwestiach gender. Czy Pleasure King to postać postępowa czy jakieś stereotypowe przedstawianie mniejszości seksualnych?  Jak tylko zobaczyłem tą postać to wyobraziłem sobie jakiś atak środowisk typu Kotaku na Yakuzę. 

 

Dopiero dzisiaj "odkryłem" minigierkę z telefonowaniem. Jaka ta gra jest wypaśna.

Odnośnik do komentarza

No albo ja nie umiem tego znalezc abo ostatnio na jego kanale byla konkretna postucha w temacie recenzji takze ZA-JE-BI-SCIE, ze wsiakl w klimat Y, dzisiaj wieczorem przysiade zobaczyc co tam jej nawymyslal :)

A ja sam musze jeszcze czekac i czekac na swoja kopie :( ale gdy sie juz do niej dobiore to :headbanger::rotfl::headbanger: i moze i ja sie skusze na swoja pierwsza platyne w zyciu? Ciezko tam wbic w ogole calaka? 

Odnośnik do komentarza

W sumie jezeli chodzi o racke AJ to nic dodac nic ujac.

 

Gra ma sporo nalecialosci z PS2

 

Reczny Save

Budynki z Shenmue

Brak prawdziwego Hard Locka

 

Aleeeeee to wszystko (pipi) bo od momentu w ktorym spalasz pierwszy pasek Heat wbijajac leb jakiegos gamonia w sciane jestes zazwyczaj kupiony :)

 

Fabula jest swietna system walki poki co bardzo mi robi ale ze mam odblokowany tylko 2 tier Abilities to za duzo powariowac nie moge :)

 

Bardzo cieszy ogromna ilosc minigierek i innych stulejarskich (pipi). Robic tego co prawda nie mam zamiaru ( poza Karaoke bo to japonskie krzyczenie randomowego Hai Hai mnie bawi xD ) ale lepiej jak takie rzeczy sa niz jak ich nie ma.

 

Guru Mishima z kijem to mega kozak a Kazuya Hiryu tez gra sie przyjemnie.

 

No nic wracam od Lekarza i kolejna 12 godzinna sesja.

Odnośnik do komentarza

Ja tez mialem nie robic mini-gierek, ale ze sobie przechodzilem obok dyskoteki MAHARAJA to postanowilem sobie wejsc, a tak, zeby tylko zobaczyc jak wyglada taniec na parkiecie... no i (pipi), jakies 2-3 godziny siedzialem i maxowalem piosenki XD

A potem poszedlem do baru karaoke i... to samo xD

 

A wczesniej robilem misje poboczne...

 

A fabula czeka :dafuq: chociaz po pierwszym chapterze i tak wiem ze szykuje sie kolejna za(pipi)ista historia w swiecie Yakuzy. Kazali nam znowu dlugo czekac na angielska wersje, ale jak zawsze, warto bylo.

 

Nie wiem jak oni to robia, ale ta seria wciaz jest mega grywalna i wciagajaca, po tylu latach, jak nawet Angry Janusz sie przekonal do tej serii mimo "bardzo wolnego startu ktory go poczatkowo odrzucal" chyba tylko pokazuje z jakim unikatowym tytulem mamy tutaj do czynienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...