Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Cat Fights zrobilem ale ile sie nad tym uklolem to tylko ludzie z party wiedza.

 

Braklo mi 3 trofkow do platyny :(

100% gry

Przejscie na Legend

Ultimate Battles

 

Ornit probowac to kiedys wbic czy dac sobie spokoj? XD

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wbij. Czasem lepiej jest wrócić po dłuższej przerwie. Co Ci tam dokładnie zostało z legend? Mi najbardziej dała się we znaki ta cholerna

misja eskortowa Majimy

. Aż odstawiłem przez nią story na kilka dni żeby pouzupełniać acziki w premium adventure mode. Bo tak poza tym to na tym stopniu trudnosci dobrze jest ogarnąć wszystkie treningi i podboostować statystyki na maxa. Wtedy już tylko wystarczą apteczki i reszta przechodzi się sama.

 

edit: A sorry!

Jest jeszcze

POSCIG a'la Virtua Cop :D Ale tu trzeba liczyć strzały i trzeba mieć trochę samozaparcia. Ja miałem szczęscie bo wsytarczyły mi dwa podejscia. Przyznam, że boję się ruszać tryb legend w Yakuza Kiwami ze względu na poscig bo tam podobno jest o wiele trudniej a ja dosć nerwowy jestem

 

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Pojedynki taneczne zrobione ale bialej goraczki dostawalem.

Kregle zrobione.

Baseball nie i wyglada na bardzo ciezki.

Najemnicy do poszukiwania broni zrobieni.

Doopa Chinpirka szkolaca na kuklach w porcie tez zrobiona.

Czyli baseball, mahjong i power hity mi zostaly do 100%

Odnośnik do komentarza

Jak gra jest boska to i wszystko chce sie miec w niej zrobione.

Ostatnio w Salt and Sanctuary wbilem platyne po 100h a gralem dalej nastepne 100h. Jak jest gameplay to jest i granie.

No ale tak szczerze jakby nie było trofeów za bejsball to byś teraz do tego wracał ot tak dla siebie ? :D  

 

 

Spoko zmieniając temat Czy w Yakuza Zero będzie pani Park ?  Bo skończyłem właśnie wczoraj chapter 3 yakuzy 5 :) 

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie zaczynam sie obawiac, ze u mnie bedzie mozliwosc kupic Y0 z podwojnym kombo: znaczek PEGI + USK... jeszcze powinni na srodku serduszko WOSPU dokleic i wszytsko by sie (pipi)a zgadtzalo. Podle i nie przemyslane. Chociaz zazwyczaj gry wychodza tez z  samym oznakowaniem PEGI. Bedzie co bedzie, nie moge sie doczekac

Yakuza-Ze_aesesaa.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...