Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Yup, cieszy mnie ze SEGA wreszcie poszla po rozum do glowy, i chyba nie beda zalowac sadzac po ocenach recenzentow, szczegolnie AJ ktorego recka pewnie trafi do najszerszego grona odbiorcow.

 

A z tym Ishin to nie wiadomo jeszcze... bardzo mozliwe ze na 2018 beda chcieli rzucic jako dodatek do 6tki, bo pewnie Kiwami 2 do tego czasu i tak nie wyjdzie, a jakby nie bylo to by byla latwa kasa dla nich. Nie wiem, tak czy siak bede ich meczyl na twitterze i nawolywal reszte ludzi z gafa. xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kazali, kazali, a teraz co pół roku Yakuza :v

 

W ogóle ciekawe czy przy wzrastającej (chyba; oby; mam nadzieję) popularności serii na zachodzie, Sega nie będzie chciała szybko zarobić i zrobić remastering gier z Ps3.  Szkoda, że na Ishin nie mamy co czekać :|

 

Wydaje mi sie, ze SEGA bedzie chciala zaryzykowac z remasterem Shenmue, co byloby jak najbardziej prawilna decyzja

Odnośnik do komentarza

Tu daje prosty system na Mr Shakedowna i farmienie kasy.

https://youtu.be/Xa1lf15LM7U

Najlepiej do tego miec przedmiot Enemy Finder co pokazuje lokacje wszystkich przeciwnikow na mapie lacznie z jego. Przedmiot dostaje sie za jeden z subquestow.

Jako Kiryu wystarczy kupic bejzbola i genki drinki odnawiajace stamine i mozna go juz rozkladac na poczatku gry.

A tutaj jest ostateczny hit action dla Majimy Goro :banderas:

https://youtu.be/A_NwVAY09FI

Odnośnik do komentarza

No na bank wywaliłbym z miejsca smugi i rozbłyski w trakcie lub po ciosach ponieważ psują klimat. To samo jest w NioH, zamiast cieszyć się tam fajną animacją odciętych kończyn czy zadanego efektownego wykończenia to oglądamy festiwal złota wyskakującego z przeciwników.

 

Druga rzecz co do Y0 i chyba wszystkich części to z tego co widziałem na filmikach zdecydowanie brakuje lepszego motion capture.

Nie mówi tutaj o nagranych wykończeniach bo te akurat są świetne, ale o czystym gameplayu. Niektórym ciosom zdecydowanie brakuje techniki, za dużo jest chaosu, zamachów, skokowych postawa walki itd.

Mawashi geri wygląda jakby go wyprowadzała jakaś osoba co dopiero z miecha chodzi na Karate.

Odnośnik do komentarza

Nie lepiej siąść i czerpać z gry fun? Po wuja takie analizy? Ja tam bawię się znakomicie i dla mnie to jedna z lepszych pozycji tego roku. Brakuje mocapu, rozblyski? Serio komuś przeszkadzają takie głupoty? W takim wypadku polecam poczytać książki, tam jest wszystko co najlepsze i co podsunie wyobraźnia. Realistyczne efekty i świetne animacja na wyciągnięcie... głowy. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...