Skocz do zawartości

Twin Peaks


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć lynch dawał przesłanki w poprzednich sezonach ze będzie kontynuacja za 20lat plus. Jak to się potwierdzi do będzie goty. Ostatnio odświeżyłem sobie serial i czytałem jakiś forum i był właśnie temat czy przypadkiem na 2015/2016 kontynuacji nie będzie.

Jak dojdę do kompa to powrzucam smaczki.

Odnośnik do komentarza

wstyd się przyznać ale nigdy nie oglądałem. Podobno Silent Hill trochę się na nim wzorował. Prawda to? 

 

Prawda. i na Drabinie Jakubowej.

 

Na TP wzorowali się twórcy Alan Wake. Nie wiem czy wyszło, bo serialu nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza

uwaga duży spoiler, zawarte z wikipedii

 

 

 

Cooper, podczas swojej drugiej nocy w miasteczku, ma sen w którym widzi jednorękiego mężczyznę, który mówi na siebie Mike. Mike przedstawia się jako pozaziemski byt i mówi Cooperowi, że morderca Laury to podobna istota nazwana Mordercą BOBEM. BOB jest dzikim, ubranym w dżins, szarowłosym mężczyzną, który przysięga dalej zabijać. Cooper następnie widzi siebie jako starszego o 25 lat, siedząc nieruchomo w pokoju otoczonym czerwonymi zasłonami, które emitują nieziemskie światło. Naprzeciwko niego jest karzeł w czerwonym garniturze, znany jako The Man from Another Place oraz Laura Palmer, którą karzeł przedstawia jako swoją kuzynkę. Człowiek ten rozpoczyna widocznie zakodowaną rozmowę z Cooperem, wstaje ze swego siedzenia i tańczy w pokoju, gdy Laura szepta Cooperowi do ucha. Następnego poranka, Cooper opowiada o śnie Trumanowi. Mówi, że sen był symboliczny i jeśli odszyfruje symbole, to dowie się kto zabił Laurę.

 

 

25 lat od emisji 1 sezonu. lynch to geniusz, wiedział ze jego serial bedzie doceniony po latach i zostawił furtke na kontynuację <3

Odnośnik do komentarza

Tera pytanie, czy tego nie zyebia. Ostatnie lynchowe rzeczy z tego co pamietam nie napawaly optymizmem. Z drugiej strony, jarango w opor bo twin peaks to NAJLEPSZY serial jaki w ogole powstal. Mam nadzieje na duzo wiecej paranormalnych rzeczy, majndfakow i niedopowiedzen :sorcerer: No i ciekawe, kto powroci ze starych bohaterow. W udzielonym gdziestam wywiadzie frost cos przebakiwal, ze ogolnie nowa miniseria bedzie miala bardzo mocny watek glowny i nie bez powodu razem z lynchem nazwali to twin peaks, takze raczej nie bedzie to jakis mocny spin off, tylko bezposrednia kontynuacja, po latach. Mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...