Skocz do zawartości

Twin Peaks


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po przeczytaniu tej książki jeszcze bardziej się nie mogę doczekać tego trzeciego sezonu :obama: :obama: :obama: Jeśli oczywiście zacznie się tak jak skończyła książka. Genialnie się to czytało; jakby naprawdę było się w posiadaniu tajnych dokumentów. Wątki historyczne wplecione idealnie, można się dużo dowiedzieć o przeszłości bohaterów. Z tego co działo się w przeciągu tych 25 lat praktycznie nie ma nic. Ale nie jest to zupełnie wadą. I kto by pomyślał, że taka zabawna postać w serialu może mieć tyle "złego" za uszami :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie ma  chyba tematu o pierwszym sezonie, więc pytam tutaj. Zacząłem ogladać pierwszy odcinek na tej stronce https://123movies.cz/film/twin-peaks-se ... ching.html i gdzieś w 90 min wyłączyły mi się napisy, więc znalazłem sobie ten odcinek na innej stronce. I tu się zdziwiłem, bo po scenie jak szeryf przyjezdza do tej azjatki i matka Laury ma koszmar odcinek się kończy. Posprawdzałem w kilku innym miejscach i wszędzie pilot trwa 90 min, nawet na wikipedii w opisie odcinka tak jest. Więc (pipi)a co to za sceny w tym pierwszym linku po 90 minucie???

Odnośnik do komentarza

Chyba chodzi o to: 

 

Due to rights issues, the American pilot (94 minutes long) was not released in the United States home video market until 2007. The European pilot (116 minutes) had been released on VHS and laser disc years earlier: this alternate version of the pilot was aired in Europe as a stand-alone television movie. The European version is identical to the United States-aired version up until the last several scenes, when the killer of Laura Palmer is revealed. Both versions of the pilot are included in the Twin Peaks: Definitive Gold Box Edition DVD set, released in the US on 30 October 2007. Lynch was so pleased with the footage shot for the European ending that he later incorporated some of it into Cooper's dream sequences that aired in subsequent episodes.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...