Skocz do zawartości

Twin Peaks


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

ile oni jeszcze mają zamiar ciągnąć wątek "dougiego"? ja rozumiem, że do lyncha trzeba mieć cierpliwość ale oglądanie tego samego przez 6 odcinków zaczyna się robić nudne. sezon ogólnie jest dobry ale te próby wymuszania "komedii" lynch mógł sobie darować. w starych sezonach miało to swój urok a tutaj pachnie sztampą i tanim domestosem na kilometr.

Odnośnik do komentarza

W takim razie zostawcie Lyncha i oglądajcie Grę o Tron, tam jest wszystko lepsze i się bijo i się ruchajo i jest akcja.

tak, na pewno ten sezon TP jest taki słaby przez to, że się w nim nie bijo

Odnośnik do komentarza

Trzeci sezon daję radę ale nie jest to to czego się spodziewałem. Ponad połowa za nami ale nadal nie wiele się wyjaśniło, ciężko mi sobie wyobrazić, że przez ostatnie 8 odcinków wszystkie wątki połączą się ze sobą i dostaniemy spójną całość. Były już jakieś gadki o kolejnym sezonie ? Widział ktoś jakieś dane odnośnie oglądalności?  

Odnośnik do komentarza

Oglądalność jest mocno średnia, żeby nie powiedzieć słaba (jak na Showtime), więc raczej nie liczyłbym na 4 sezon. Zresztą David wiele razy mówił, że 3 seria to zamknięta całość. Żadnych chamskich cliffhangerów na koniec nie powinno być. A czy wszystkie wątki zostaną ładnie wyjaśnione? Znając Lyncha, pewnie nie.

Odnośnik do komentarza

Odcinek 11 a fabuła dalej w du.pie. Zlepek scenek bez sensu żeby przepchnąć 3min właściwego story.

 

 

 

Kur.wa ta pieńkowa dama to zamula jak ch.uj

 

Szeryf i Hawk pójdą do czarnego ognia w ostatnim odcinku, czyli do czarnej chaty

 

 

Scena z Dougiem to była beka z Siedem?

 

Jedynie wątek Lyncha i Alberta ciekawy

 

 

Edytowane przez tukan
Odnośnik do komentarza

Cóż... Lynch pewnie nie przywróci Coopera do kupy tylko zostawi Dougie'ego takim jakim jest. Można się tego po Lynchu spodziewać, a raczej nie można bo po Lynchu (pipi) wie czego się spodziewać. Ten człowiek ma niezły burdel w głowie ale ludzkość jest zachwycona analizą tego burdelu szukając wzoru, ścieżki, itd. Nikt nie wie co siedzi Davidowi w głowie i ja bym się bał otwierać te drzwi. 

Audrey... :(

 

tumblr_m2m6ivJNtl1qfo1o9o8_250.gif

Co poszło nie tak?

 

Odnośnik do komentarza

nowy epizod wg imdb zdecydowanie najlepszy z tego sezonu (jak ostatnio spradzwdzalem mial srednia 9.6 z prawie 500 glosow).

 

Obejrzalem i w sumie ciezko mi to zrozumiec- jak dla mnie z grubsza poziom poprzednich odcinkow, moze z malym plusikiem.

No, chyba, ze ludzie podnosili ocene o +1 za zupelny brak zamulastych scen z Dougiem- dla mnie to jedyny zdecydowany pozytyw.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

No to Lynch zafundował nam mocny finał, który albo będzie kultowy jak finał 2. sezonu albo spowoduje, że wyleje się na niego fala hejtu. Jak tylko Cooper wyszedł z motelu to coś przestało mi pasować w przedstawionym świecie (oprócz faktu, że to był inny motel xD). Wygląda na to, że przenieśliśmy się do alternatywnej rzeczywistości lub innego wymiaru, który został stworzony po tym jak Cooper uratował Laurę Palmer (albo i nie uratował, kto to wie).

What year is it? To zdanie stanie się kultowe.

 

 

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...