Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Te trofea z gry to już tylko zwykły grind

http://www.exophase.com/game/street-fighter-v-ps4/trophies/

słabo

Bardzo podobne były w SF4. To z powtórkami jest do kitu, zdecydowanie za dużo, powinno być góra 10 (platyny i tak nie będę miał :D). Dziwi brak pucharków za wyzwania, czyżby miało ich nie być?

Odnośnik do komentarza

wypowiem sie jako laik i lamus - ciesze sie że alex będzie pierwszy, wole go niż barloga - głównie dlatego że miałem mniej okazji nim grać, i chętnie zagram z nowu, barlog już miał swoje 5minut wiele razy

alexa traktuje prawie że jak nowego zawodnika bo w serie sf3 nie grałem zbyt wiele niestety

Odnośnik do komentarza

No zawsze jest ta opcja że Ryu od(pipi)ie i kiedyś tam Evil zostanie dodany. Ono mówił że gra będzie wspierana przez chyba 4 lata więc pewnie dodadzą jeszcze 18/24 postacie w formie DLC. Teraz musisz zadowolić się tym co masz plus kolejnymi sześcioma postaciami które już zapowiedzieli.

Odnośnik do komentarza

Do korzystania z kontrolerów do PS3 gra będzie wymagała podłączonego DualShocka 4 (po 1 dla każdego sticka), co wiąże się z takimi problemami jak np. lagi czy gubienie inputów, więc kto będzie chciał korzystać ze starego kontrolera, zrobi to na własną odpowiedzialność.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To lepiej chyba grać na padzie zwłaszcza, że gra się nawet ok odkąd uprościli inputy w SFIV. Ze stickiem się wstrzymam bo pewnie będą ze 2 turnieje w Polsce i wszystko zdechnie jak zwykle, a do PC mam aż 3 sticki bez sensu kupować kolejny pod PS4 tylko na turnieje i zloty których pewnie nie będzie zbyt wiele.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

 

Pewnie pytasz o konsolę ale na PC ja brałem klucz steam w grymel.pl za 134.90zł opłaca się i podobno z polskiej dystrybucji.

To jest tylko preorder czy kod juz ci wyslali?

 

To jest pre order piszą, że wyślą 2 dni przed premierą. Ostatnio kupowałem tam preordera Dragons Dogma i też tak pisali i tak zrobili - wysłali przed premierą. Także polecam ten sklep.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...