Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no to już jest chyba evil franken-charlie :)

 

Widać,że gra się zmieniła graficznie od prezentacji z sony expo. Oświetlnie dużo lepsze + plansza jest dużo mniej sterylna(ludzie w tle itp.)

 

Skoro stawiają na mniejszą liczbę postaci niż w ultrze to liczę,że nie będą wpierdalać miliona wariacji shoto i postawią na unikalność stylów walki.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Skoro stawiają na mniejszą liczbę postaci niż w ultrze to liczę,że nie będą wpierdalać miliona wariacji shoto i postawią na unikalność stylów walki.

 

Ale serio wierzysz capcomowi? Dla mnie mniejsza liczba w V to tylko i wylacznie zaslona przed dorzucaniem kolejnych w V' V'' V''' itd.

Odnośnik do komentarza

o_O Co ty cpiesz? XDDDDDDDDDDDDDDD

 

Boze Bison w SF4 to ofensywny potwor 

cLK,cLK,cLK,Knee Press 

Jeden z lepszy cross upow czyli jMK

Jedne z najlepszych Footsies w grze sMK, sHK, cMP, jMP, jHP ogolnie jedne z lepszych normali 

Cross Up z ziemi dzieki EX Psycho Crusher 

Teleport

2 Swietne Ultra Combosy 

Combosy ze zmiana wysokosci z latwymi FADC cancelami 

Jeden z lepszych Focusow w grze 

Swietny Damage 

 

Gdzie Bison mial problemy to Defensywa bo jedynym jego sensownym reversalem byl EX Psycho Crusher ktory kosztuje 25% Paska 

 

Soban twoje pojecie o bijatykach badzmy szczerzy nie istnieje wiec moze sie nie wypowiadaj jak Yano na tematy o ktorych masz blade pojecie xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Bison przypakował jak w serii Alpha. Nawet kazaczoka się dorobił. Szkoda, że wrócą znowu te same postacie.

Debiutanci będą na bank,ale capcom już nie zrobi takiej rewolucji jak sf3, bo tamta zagrywka okazała się komercyjnym strzałem w stopę i pewnie przez to tyle czasu minęło, aż 4 ujrzała światło dzienne.

 

Ja mam tylko nadzieję, że shoto nie pojawią się w ilości hurtowej - Ryu styknie, a Ken chyba doczeka się sporych zmian lub go zabraknie skoro do tej pory go nie pokazali.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...