Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktos chce sprawdzić swoje statsy (z kim się najczęsciej gra w rankedach i w/l ratio) polecam tą stronę

http://sfv.fightinggame.community/

Najpierw trzeba wprowadzić swoją ksywę, aktualizacje pojawiają się z dniowym opóźnieniem.

Na podstawie danych z moich walk http://sfv.fightinggame.community/player/ornitKnajpopularniejszymi postaciami wybieranymi przez ludzi w rankedach są ex aequo Ryu i Laura! Dopiero dalej majaczy Nash, Necalli i Ken. Najrzadziej spotykanymi są natomiast Sim, FANG i...Chun (spotkałem tylko jedną JEDNĄ!)

Odnośnik do komentarza

Po powrocie z pracy wróciłem do domu, włączyłem konsolę i swoją ulubioną grę. Spotkałem kilku przeciwników, którzy mnie miło zaskoczyli, w związku z czym straciłem około trzystu punktów. Nic nie przygotowało mnie na horror jaki napotkam w ciągu kolejnej godziny...Tak moi drodzy. To wszystko jeden przeciwnik po drugim. Jak jakis (pipi)ony lunapark rage quitterów :/

 

 

 

 

 

Brakuje mi jeszcze 100 zwycięstw do trofika potem chyba zrobię sobie przerwę od tej gry bo jestem zniesmaczony zachowaniem tych podludzi :/

Odnośnik do komentarza

O sprzedaży SFV.

 

 

Wraz z raportem za zakończony rok fiskalny, Capcom uaktualnił listę na której znajdują się ich wszystkie wydane gry, które sprzedały się przynajmniej w milionie sztuk. Takich produkcji jest 71, a Street Fighter V (PS4) w niecałe 3 miesiące od premiery wylądowało na 45 miejscu.

Gra od momentu premiery (16 lutego) sprzedała się w liczbie 1,4 miliona sztuk na PlayStation 4 i PC-ty. Wierząc w dane SteamSpy, sprzedaż gry na PC-cie to około 150 tysięcy, co daje nam wynik 1,2 miliona gier na PS4. Capcom planował osiągnąć sprzedaż na poziomie 2 miliona sztuk do końca marca, więc w tym przypadku ich plany nie zostały spełnione.

Ale nie oznacza to, że firma jest niezadowolona. Warto tutaj przypomnieć, że Sony sporo dołożyło do budżetu gry zaklepując sobie konsolową wyłączność. Do tego gra tworzona jest z myślą długiego dystansu, bardziej jako usługa niż tytuł pudełkowy, który wydaje się i po pół roku o nim zapomina.

Gdy Street Fighter V (PS4) otrzyma mikrotransakcje pozwalające szybciej kupić postać lub stroje dla reszty zawodników, Capcom otrzyma stałe źródło zarobku o którym niestety nie będziemy wiedzieć za dużo. Więc ostatecznie nie należy traktować piątej odsłony Ulicznego Wojownika jak porażki.

http://www.pssite.com/news/49648/umiarkowanie-dobra-sprzedaz-street-fighter-v.html

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Gdyby kogos interesowało to walki z tegorocznego Stunfest uploadowane są na oficjalny kanał CapcomFighters

https://www.youtube.com/user/CapcomFightersTV

 

Nieciekawa sytuacja wyniknęła podczas jednego z meczy, w którym grał Tokido. Otóż kiedy jego przeciwnik zaczynał combo, które teoretycznie JUŻ miało być cancelowane w supera pojawił się na ekranie obraz logowania gracza w Ps4!!!! Jak się okazało nie była to wina żadnego z graczy tylko ktos z publicznosci odpalił dual shocka! Ps4 w pigułce lol! Pierwszy raz widziałem tak w(pipi)ionego Tokido, gosciu żywo gestykulował (jak na Japończyka) i też tak samo krzyczał. Organizatorzy nie wiedzieli co w takim przypadku zrobić więc zadzwonili do Capcomu, ci zrzucili odpowiedzialnosć za podjęcie decyzji na Francuzów. W końcu po kilku dobrych minutach nerwów wznowiono mecz odpauzowaniem gry. Niezła meta z tymi padami. Można tak trollować na turniejach :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...