Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi o tą akcję po stunie jak po combosie zakończonym przez qcb+k pojechał z kolejnym qcb+k, które wyglądało jak crossup i nie wiadomo było dokładnie kiedy się zatrzyma (4:24). Dzis ten sam koles grał we Francji na PAX RedBull Kumite. Posadził tą samą akcję. W ogóle ta Francja to Kenami stoi. Ale i tak najlepiej oglądało się gębę Gootecksa (Mika) jak dostał od randomowego brzydkiego Francuza, który grał Alexem.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzis stało się cos co wprawiło mnie w osłupienie. W menu wybrałem rankeda, opcję filtru Ps4 only (jak ZAWSZE!) po czym...połączyło mnie z grającym na PC! Taką miał ikonkę w miejscu sprzetu, którego używa w matchmakingu! Aż sobie później sprawdziłem ponownie czy wszystko ustawiłem prawidłowo i nie myliłem się - wybrałem mecze tylko z ludźmi grającymi na Ps4. Mam nadzieję, że to był tylko graficzny bug i nie ma żadnej luki w systemie.

Odnośnik do komentarza

SRK.com

 

As many have noticed, Guile’s appearance is more reminiscent of his Street Fighter II incarnation than other characters in the cast who also shared a slot in that game’s roster. The Street Fighter II parallels don’t end with aesthetics, either; this is due in part, Rosas says, to much of Guile’s gameplay revolving around his two special moves, as well as his long-range normals, meaning “a lot of…older players are going to feel right at home.” Adding such a methodical character to the game in its current state also means that new players will finally get a taste of what classic Street Fighter zoning is all about.

Serio chcemy to jeszcze raz przerabiać? Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle i nie będzie to przypominało tak emocjonujących pojedynków jak te z udziałem charge-zonerów w SFIV.

Odnośnik do komentarza

Serio chcemy to jeszcze raz przerabiać? Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle i nie będzie to przypominało tak emocjonujących pojedynków jak te z udziałem charge-zonerów w SFIV.

 

Guile w SF4 (AE i dalej) był średniakiem dlatego, że każda postać miała systemowo uniwersalny sposób na omijanie kulek i negowanie one button footsies (Focus), nie wspominając o masie specjali mających projectile inv. Dodatkowo był darmowy na wakeupie w grze typu Vortex fighter (beznadziejnie autokorektujący się flashkick), samemu nie mając przesadnie mocnego oki.

 

W grze SFV dużo postaci ma systemowe sposoby na omijanie kulek, a Guile po raz kolejny zapowiada się darmowo na wakeupie (brak strike inva na bezpaskowych sommersaultach).

Odpowiedź nasuwa się sama :reggie:

 

A nawet pomijając to, to Nash wydaje się wręcz stworzony do zabijania Gajla, 7-3 meczap przepowiadam już teraz.

Odnośnik do komentarza

Raczej PC jeśli masz dobry sprzęt, bo ta wersja wygląda ładniej, nie dropi klatek tak jak ta na PS4 no i można tam używać trainerów do łatwego nabijania Fight Money w trybie Survival. Musisz się tylko liczyć ze słabym wsparciem dla kontrolerów (trzeba używać zewnętrznych programów do ich konfiguracji).

Odnośnik do komentarza

Te postacie są na razie dostępne za darmo. Kiedy Capcom wypusci sklep za grową walutę, którą będzie mozna nabyć płacąc prawdziwą kasę, wtedy wymienione postaci przestaną być dostępne dla zwykłych zjadaczy chleba i będzie można je kupić za fight money lub zenny. Póki co ciesz się dwiema darmowymi postaciami i graj ile wlezie.

 

edit: Desk nie spi!

 

Daigo też!

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...