Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, blakuś napisał:


W PS4 Pro w przeciwieństwie do Amatora, radiator ( a raczej jego część która się styka z prockiem ) jest miedziana = możesz użyć płynnego metalu zamiast pasty.

  Ukryj zawartość

 

 


Ino musisz te rezystorki na około rdzenia zabezpieczyć - taśma lub bezbarwny lakier do paznokci.

 

dzięki, zainteresuje się w przyszłości tematem :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kermit napisał:

gra ma jakiś licznik czasu czy gracie ze stoperem?

Nie ma. Moze to i lepiej bo jak sobie pomysle ile nabilem to sie slabo robi, od wtorku pewnie z 40h+ xD Takie wyniki to mialem chyba tylko w typowych grindfestach jak path of exile, WoW no i jedyny wyjatek Wiedzmin 3, ale chetnie posiedzialbym i drugie 40h w midgardzie i pewnie to zrobie

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Ratunku. Kupilem gre w piatek i niestety mam specyficzny problem. Po wrzuceniu plytki, gierka instaluje sie bez zgrzytniecia. Po instalacji kiedy probuje odpalic gre, wywala komunikat "Cannot recognize disc" :(. Randomowo udaje mi sie uruchamiac gre (czasami za ktoryms razem komunikat sie nie pojawia i gra sie laduje bez problemu, czasami robie restarty, wyciagam plyte - nie znalazlem jednego slusznego workarounda, przez co czasem potrzebuje 30 min zeby odpalic gre). Z dodatkowych defektow, widze ze gdy zostawiam konsole w standby i potem ja wybudze  - to nie wracam do gry tylko znajduje sie w menu (gra jest killowana).

 

Co probowalem robic?
- reinstall gry, probowanie grania z paczami/bez paczow

- reklamacja w ME odpulona na starcie, bo oni nosnikow nie reklamuja i moge sie tylko z dystrybutorem kontaktowac

- wizyta w Sony Center tez nic nie dala, panowie nie spotkali sie z podobnym case'm, wykluczaja tez wstepnie problem z optyka bo kazda inna plytka wsadzona odpala bez problemu

- odbudowa DB z poziomu safe mode

Odnośnik do komentarza

No może ci napęd padł. Próbowałeś jakieś inne gry odpalić? Na świeżo czyli niezainstalowaną wczesniej gre wrzucić do konsoli i spróbować ją odpalić. 

 

A dobra doczytałem, że testowałes. Płyta testowana w innej konsoli? Pisz do Sony Polska w takim razie.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Co za gra!   

Co ja zrobię, jak przejdę gre na amen?  Odpalę ponownie kolejny raz, no ale nie ma juz wyższego poziomu trudności, a juz wiem ze będę wracał go tej gry jeszcze wiele razy.Nie sadzicie, ze tryb NG+, moze nie od razu, ale za jakiś czas byłby mile widziany.   

Wszystko jest tutaj tak miodne, ze chce sie tego doświadczać wiele razy :banderas:

 

P.S

Jak macie sprawdzony sposób na..

Spoiler

wiedzmy?

???

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, _Be_ napisał:

A dobra doczytałem, że testowałes. Płyta testowana w innej konsoli? Pisz do Sony Polska w takim razie.

 

Dogadalem sie z kolega w pracy i zrobimy jutro podmianke. A co do reklamacji u sony, to w ogole mozliwe? Mialem wrazenie, ze babeczka z ME powiedziala to troche na odczepne. Gorzej jesli po wymiance plyt okaze sie, ze to problem mojej konsoli - wtedy co? Ide na reklamacje mowiac ze dzialaja mi wszystkie gry, tylko jeden jedyny gow ma jakas czkawke :D?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rillas napisał:

 

Dogadalem sie z kolega w pracy i zrobimy jutro podmianke. A co do reklamacji u sony, to w ogole mozliwe? Mialem wrazenie, ze babeczka z ME powiedziala to troche na odczepne. Gorzej jesli po wymiance plyt okaze sie, ze to problem mojej konsoli - wtedy co? Ide na reklamacje mowiac ze dzialaja mi wszystkie gry, tylko jeden jedyny gow ma jakas czkawke :D?

Tego nie wiem, ale pamiętam, że za wady płyt w czasach x360 i ps3 odpowiadal dystrybutor i pamietam, że czasem trafialy się felerne egzemplarze to wymieniali je (wiem, że EA tak robiło na 100%) myślę, że Sony nie zostawi na lodzie jesli faktycznie płyta jest je.bnieta.

 

@Kinoji


:lapka:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, _Be_ napisał:

332 znajdźki to nie jest dużo? xD

 

Czy legendarne skrzynie i skrzynie Norn sa dla Ciebie znajdźką? Bo właśnie one mieszczą się w tej liczbie. Tak samo jak ołtarze, ukryte komnaty, znaczniki informacji i skarby. Dla mnie to nie znajdźki, tylko ciekawe rzeczy do odkrycia. Jedyna smieciowa znajdźką w God of War są kruki. Artefaktów, czyli tradycyjnych znajdźek, w grze jest relatywnie mało, Kratos ich nie znajduje co metr kwadratowy, tylko w ciekawych, czasami ukrytych miejscach.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lukas_AT napisał:

 

Czy skrzynie sa dla Ciebie znajdźką? Bo właśnie one mieszczą się w tej liczbie. Tak samo jak ołtarze, ukryte komnaty, znaczniki informacji i skarby. Dla mnie to nie znajdźki, tylko ciekawe rzeczy do odkrycia. Jedyna smieciowa znajdźką w God of War są kruki. Artefaktów, czyli tradycyjnych znajdźek, w grze jest relatywnie mało, Kratos ich.nie znajduje co metr kwadratowy, tylko w ciekawych, czasami ukrytych miejscach.

No jakby nie było to jakaś forma znajdzki te skrzynie są. Ale tak racja, nie są naje.bane jakoś szczególnie w sumie wiele jest ukrytych i trzeba fajnie poszukać żeby znaleźć czasem coś 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...