Skocz do zawartości

The Lords of the Fallen (aka dwójka)


Jerome

Rekomendowane odpowiedzi

Gra sprawia wrażenie jakby to była kolejna część soulsow. Można to traktować jako komplement jak i zarzut, bo te miejscówki przemierzaliśmy już w innych grach od From, ale i tak miodnie się je eksploruje. Tylko mam problem z tą grą, wydaje mi się że jest trudniejsza od Soulsow. Już pierwszy Boss gniótł mi jaja, dalej też nie jest lekko. A zgonów z eksploracji to nie zlicze. Kto umieścił zelaznoglowego na tych wąskich kładkach powinno się z takiej wyjebać na głupi ryj.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, GSPdibbler napisał:

Kto umieścił zelaznoglowego na tych wąskich kładkach powinno się z takiej wyjebać na głupi ryj

Na niego jest dobry sposób. Latarnią możesz wyciągać dusze z wrogów. Na kładkach możesz go łatwo zrzucić w przepaść, wybierając analogiem kierunek w którym ma przenieść się ta dusza przy "chłostaniu". U mnie na Ps5 był to lewy analog. Ogólnie kladki to chyba najgorsze miejsce. Myk z latarnią przydaje się też na bossów, dusza otrzymuje większe obrażenia. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
30 minut temu, Donatello1991 napisał:

Dobre to, nawet bardzo. Czyżby najlepszy souls like? Jedynie do czego na razie chce się przyczepić to pierwszy boss. Chyba ich popierdoliło takiego dawać na dzień  dobry. Padł po 1 i pół h.

Pieta? Skillcheck, bardzo dobry oddzielający bambików od graczy :). Gra jest już po setkach patchy, już jak grałem kilka miechów temu było dobrze, teraz pewnie jeszcze lepiej. Świetny soulslike. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Pieta? Skillcheck, bardzo dobry oddzielający bambików od graczy :). Gra jest już po setkach patchy, już jak grałem kilka miechów temu było dobrze, teraz pewnie jeszcze lepiej. Świetny soulslike. 

Nie tyle może skill check co po prostu nauka jak grać. Człowiek wpadł po Stelarku i musi się przyzwyczaić. Nie wiem jak gra wyglądała i działała na premierę, ale wygląda bardzo dobrze i hdr też. Żadnego mleka, chodzi płynnie. Wciaaaaga przede wszystkim,  a to najważniejsze, że chce się grać. Bałem się, że mnie od razu odrzuci. Nic z tego. Cisnę ostro.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Gram sobie pod siłę i widzę, że walka z bossami to bardziej wyczekiwanie momentu i atak.

Przy mini bossach możesz dusze z nich wyciągać i nawalać. Dużo szybciej hp im spada.

 

7 minut temu, Schranz1985 napisał:

Sam pamiętam ile miałem podejść do arcybiskupa,
Królików, Green monster of swamp, Lexasia.....

Gry ci się nie pomyliły?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...