Skocz do zawartości

The Lords of the Fallen (aka dwójka)


Jerome

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie wystarczy obejrzeć kawałek gameplayu u jakiegoś streamera, aby wyczuć przeciętność tej gry. Jedyny warty uwagi element z potencjałem to patent dwóch światów i latarynki do świecenia. Cała reszta nie wzbudza jakichkolwiek emocji.

W ogóle postać podczas eksploracji porusza się szybciej rolkami (które są kurwa ogromne jak bebech) niż sprintem. 

No nie podoba mu się to co widzę. Ale to w sumie dobrze, będzie więcej czasu na inne tegoroczne sztosy.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ale co ma days gone do rzeczy.
Zdarzają się gry niesłusznie zaorane ale i często kupione z dupy oceny 8 czy 9 na 10.
Gra jak dla mnie wygląda kompletnie nijako, nie widzę tam ani mega klimatu ani mięsistego systemu walki.
Dodatkowo trafia na gorący okres wielu mocnych premier.
Mogli by chociaż dać demko żeby zachęcić ludzi.
Jestem fanem soulsow i ogrywam prawie wszystko w tym temacie ale niestety te lordsy mnie nie grzeją.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rotevil napisał:

Ciągle czytam o wielu mocnych premierach, mnie coś ominęło, czy wychodzi w tym roku jeszcze coś poza spider-manem 2? 

Ogarnij sobie grupę deaddinos na reddicie albo twitterze to będziesz miał kalendarz z ważniejszymi grami co miesiąc.

RDT_20231012_2011114846016615427953029.thumb.jpg.dac1a378cfa9546841524589cc708208.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Szermac napisał:

@Faranell i jak tam ? :D 

A więc tak!;D

 

Pierwsze odpalenie o północy - skończyłem 2:30. Z plusów to na pewno responsywność i szybkość postaci, bliżej jej do Wulonga niż starych dobrych Soulsów - ale IMO mocno czerpie z jednego i drugiego.

To co mnie na początku irytowało to praca kamery, potrafi się dziwnie zlockować na przeciwniku i mocno utrudnić rozgrywkę. Z walką 1vs1 1vs2 nie ma zbyt dużej trudności, ale już 1vs5 + lockowanie i kamera może napsuć trochę krwi.

Tak więc w nocy miałem takie mieszanie odczucia, czy jednak nie spodziewałem się czegoś lepszego. Tryb wydajności też trzeba odpalić, bo na jakości potrafi klatkować, a w takich grach to gorszy przeciwnik niż najtwardszy boss.

 

Dzisiaj zacząłem grać już ze spokojną głową i na spokojnie chlonąc ten świat i poznawać mechanikę. Kamerę już oswoiłem, nie sprawia już takich trudności. Patent z latarnią, zmianą świata dla mnie genialny - naprawdę zajebista sprawa.

Lvlowanie postaci, statystyki - kopia Soulsów. Na plus na pewno należy zaliczyć duży wachlarz ataków bronią, mocny atak, silny atak, alternatywny atak L1+R2, do tego każda broń pod trójkątem ma zmianę stylu, która całkowicie zmienia ataki - dużo więcej tego niż Soulsach. Pograłem dzisiaj kilka godzin i grałem z kumplem Coopa, więc gra zyskała +10 do miodności, bardzo dobrze, że można się swobodnie łączyć i nie ma takich zasad jak w Soulsach, kamyk + jedna osoba jest duchem.

 

Po dzisiejszym posiedzeniu daje mocno 8/10 i jestem bardzo ciekawy co będzie dalej.

 

Z minusów to na pewno grafika, jak odpaliłem grę zaraz po sesji w Calisto Protocol to poczułem powrót do starszej generacji konsoli.

 

Ale jak najbardziej polecam :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie strasznie jadą po tej gierce.
Tragiczna optymalizacja, problem z kamerą problem z hitboxami, tragiczne animacje biegania i rolla.
Do tego loading przy ognisku i problemy że jest za duża pauza i nie możesz zrobić rolla jak zacząłeś atak i w 2 stronę po rollu też postać ma opóźnienie i nie zaatakujesz.
Plus podobno viscerale (taki ala krytyk jak w pinokio po ogloszeniu) zadaje niewiele większe obrażenia(charged attacs tez)
Plus z(pipi)ane elementy platformowe i zagadki środowiskowe.
Wqrw i irytacja.
Ciężko też podexpic bo za zwyklaki wpada 50 exp a na lev kilka tys.
No a za bossa 2 lev wpadają.
Typ nawet mówi że nie wie które lordsy słabsze te czy te stare.
Źle to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...