Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki ostatniego zestawu marca w spoilerze. Sporo osób nie przyłożyło się do tego tygodnia, co obrazuje np pierwsze miejsce fakira w czasówce samochodem (bez urazy) ;)

 

Car TT

aUKARsG.jpg

 

Drift

TS2Mibe.jpg

 

Bike TT

shVucuv.jpg

 

Biegłość

SHGDRGu.jpg

 

 

Cała tabela za marzec wygląda następująco.

 

RkPfRdx.png

 

Aktualne wyzwania będę zaliczał już na kwiecień, który będzie liczył pięć zestawów. UWAGA: Klasyfikacja kwietniowa będzie sumą punktów z obu wyzwań (Car TT + drift). Mam nadzieję, że zachęci was to do większej rywalizacji o pozycje w tabeli.

Z racji znikomej frekwencji w motocyklach w kwietniu nie będzie wyzwań na jednośladach.

 

Jako, że ponownie nikt nie przysłał wytycznych, to dałem wg własnego widzimisię.

W razie uwag dajcie znać.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Już poprawiłem :morning1:  a co do postu użytkownika kanabis to wydaje mi się, że takie trasy (ok 03:00 minut) są najlepsze jest sporo możliwości poprawy.  Na trasach np 50 sekund wszystko zależy od 1 zakrętu i się szybko nudzą. 

 

p.s. Nawet nie pamiętałem o tym temacie pierwszy raz od zapisania się tu zaglądam. To teraz jest motywacja żeby trochę więcej czasu na te wyzwania poświęcać :)

Edytowane przez fakir87
Odnośnik do komentarza

No ten sam, a co? Chcesz coś udowodnić czy po prostu nie zrozumiałeś tego wpisu?

 

Sporo osób nie przyłożyło się do tego tygodnia, co obrazuje np pierwsze miejsce fakira w czasówce samochodem (bez urazy) ;)

W wyzwaniach, w których brał udział w lutym i w marcu, okupywał tył tabeli, nie wiem czemu Cię tak dziwi mój wpis. Nie poddaje w wątpliwość, że zasłużył ostatnio na zwycięstwo, ale widząc że cała czołówka ustanowiła swoje czasy pierwszego, bądź drugiego dnia trwania wyzwania wnioski nasuwały się same. Brak większego zaangażowania :)

Jeżeli tamte czasy (fakira) były spowodowane czymś innym niż brakiem skilla to tylko lepiej dla Rywalizacji, bo np. Szymek ma godnego rywala, a jak reszta czołowych zawodników (czaku, prezes, Miodzio, Cukier, u55r i inni) wróci do zmagań to już w ogóle będzie fajna walka o pozycje.

Odnośnik do komentarza

Z punktu widzenia osoby która kompletnie nie czuję w DriveClub driftów, połącznie klasyfikacji generalnej czasówek i rzeczonych driftów to niezbyt miły pomysł. Oczywisty fakt, że ze względu na ostatnie ruchy" ze strony Sony graczy będzie znacznie mniej. Ja się wypisuję, ale liczę że choć zostanie tu kilka osób, walka będzie zacięta. Powodzenia  :)

Odnośnik do komentarza

Wieczorem powinienem wrzucić wyniki pierwszej rundy, sorki za opóźnienie.

Co do driftu to wydaje mi się, że dało się zrobić 6k, ale zawsze coś musiałem skopać jak byłem na dobrej drodze. To samo w TT, trzeci sektor dał mi się we znaki, bo często tam traciłem wypracowaną przewagę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...