Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Mam w znajomych. Zaraz sprawdzę.

 

Edyta: zrobiłem jakieś symboliczne przejazdy i chyba nie jest tak tragicznie. Co prawda ten ruf lata jak żyd po pustym sklepie, no ale cóż. Mam dwie sekundy straty, ale przez pół okrążenia byłem przed Tobą, także jak uda mi się ogarnąć drugą połowę, to będzie ok. Drift też jakoś, no ale ten elektryczny amg to żal. Nie cierpię tych odkurzaczy, uszy mi krwawią. No, a 3go wyzwania nie ruszyłem, bo nie kupię fury za cebuliony, a poziom za niski. Powodzenia i zapraszamy chętnych, bo mało nas na tablicy.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Szymek do pobicia,

Jutro powinienem go poprawić. Ale prawda jest ,ze po takim czasie forma nie ta. JEdni potrafia odrazu wykrecic czas ktorego potem nie poprawiaja znaczeni, a inni zaczynaja nisko i kazde kolko poprawia pozycje


1 sektor beznajdziejny Szymek :)  - w dawnej rywalizacji forumkowej byla by juz za to kara

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Welna napisał:

Szymek do pobicia,

Jutro powinienem go poprawić. Ale prawda jest ,ze po takim czasie forma nie ta. JEdni potrafia odrazu wykrecic czas ktorego potem nie poprawiaja znaczeni, a inni zaczynaja nisko i kazde kolko poprawia pozycje


1 sektor beznajdziejny Szymek :)  - w dawnej rywalizacji forumkowej byla by juz za to kara

Ale to nie bylo moje szybkie kolko, prawda taka ze kupe czasu sie nie gralo i jednak tzreba troszke pojezdzic zeby sie wczuc w samochod...po najszybszych sektorach  to jest gdzies do urwania z sekunda moze poltorej ;) coby nie mowic to jezdzi sie nadal wybornie 

Zaden problem zeby Grzes wrzucil wyzwanie z ta furka...i najlepiej cos nie dlugiego (moze jakies Chille)

Odnośnik do komentarza

Cztery wyzwania wysłane, czas do niedzieli jakoś do 17-18, motorki na próbę. Następnym razem będą też sprinty, ale z tego co mi się wydaje to tylko wrzucimy wyzwania na auta.

Poniżej wyniki z tamtego tygodnia, nawet sporo osób jest na liście. Szkoda, że w tym drugim TT i drifcie tak mało osób.

Spoiler

gIA1NIr.png

 

v54v6m8.png

 

0AKLPqB.png

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...