Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Fanek, sto razy już było pisane, że nikt nie wybiera, bo Ficuś szykuje niespodziankę.

 

 

a niespodzianką jest handicap dla Fanka... -30 sekund na start, by nie był ostatni :P

 

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde ponad 0,5 sekundy przewagi nad Szymkiem po 2 sektorach i kończę z wynikiem tylko o 0,2 szybszym... (pipi)a ostatnia prosta. Szymek ma rację, zejść poniżej 1:46 jest dość łatwe, ale mi nie starczy chyba cierpliwości.

 

Szkoda tak wszystko stracić na tej prostej ryzykując wejście na pełnym gazie niż lekko odpuścić ale mieć mniejszy impet w metę. Ten ostatni sektor mam opanowany tylko drugi wszystko mi niszczy. 

Odnośnik do komentarza

Pomysl narodzil sie w glowie ussr jakies 2tygodnie temu i zyskal on moja aprobate w pierwszej sekundzie od razu jak mi to napisal, oto wszystkie szczegoly napisane przez niego. On jest tez sponsorem wyzwania wiec wszystkie kwestie dotyczace odbioru nagrod prosze po zakonczeniu wyzwania ustalac z nim. Ze swojej strony dodam, ze prosze nie wybierac edycji kolekcjonerskich, a zaproszenia do wyzwania dostana tylko ci co przynajmniej raz wzieli udzial w dotychczasowych wyzwaniach forumkowych lub turnieju forumkowym w ramach docenienia

 

Ponieważ postanowiliście podzielić wyzwania formukowe na rundy miesięczne i po zakończeniu styczniowego zacząć całą zabawę od nowa z wyzerowanymi kontami. Należy w jakiś sposób ostatnie wyzwanie uczynić Specjalnym . 

 
Dlatego właśnie Ostatnie Styczniowe wyzwanie formukowe jest jednocześnie 11 rundą Turnieju DC. 
 
Jest to jedno większe wydarzenie niż wszystkie pozostałe. 
 
Uczestnicy turnieju są zobligowani to odebrania zaproszenia do finałowego wyzwania. Wyniki po jego zakończeniu zostaną dopisane do tabeli zgodnie z zajętymi miejscami w tabeli turnieju.
 
  • Jako że jest to Runda Turnieju DC oznacza to że wyjątkowo pojedziemy trasę Start - Meta. 
  • Wyzwanie będzie też trwało dłużej niż poprzednie. Uwierzcie mi na słowo kiedy piszę że naprawdę potrzebujecie tego dodatkowego czasu na wykręcenie jak najlepszego rekordu. Ale o tym na samym końcu. 
 
  • Tym razem postaraliśmy się aby różnice między graczami były jeszcze mniejsze. 
  • Motywacja do rywalizacji jeszcze większa.
  • A ciśnienie podczas przejazdów przyprawiało o omdlenia. 
Kilka dni temu podaliśmy do wiadomości aby gracze chcący wziąć udział w tym specjalnym wydarzeniu mieli już odblokowanyLevel 29.
 
Pewnie spodziewaliście się cuda wianków na kiju i mega arcy trudnego wyzwania w kosmosie jednocześnie w padającym deszczu i śniegu na wstecznym biegu autem Ariel Atom. 
 
Ale zamiast tego postanowiliśmy zamiast zniechęcać do trudnego wyzwania słabszych graczy, wręcz odwrotnie do niego zachęcić i zmotywować.
 
Trasa i Auto tym razem zostały dobrane tak aby pozwolić wolniejszym zawodnikom po-rywalizować bez stresu oto że auto się nie trzyma, nie skręca, nie hamuje. Nie jest to specjalnie trudna kombinacja, podczas której można nawet trochę odsapnąć w czasie prób bicia rekordu. 
 
Wspominaliście też o wycieczkach do Japonii dla zwycięzcy. Nic takiego niestety się nie wydarzy. Ale to nie oznacza bowiem że najlepsi po zakończeniu 11 Rundy Turnieju odejdą tylko z samą satysfakcją. Nagrody bowiem są i oto one. 
 
  • Dla zwycięzcy wyzwania zostanie ufundowana dowolna gra na Playstation 4. Taka która już wyszła, lub taka która dopiero ma się ukazać. Wybór należy do zwycięzcy. 
  • Dodatkowo aby zachęcić pozostałych graczy okupujących niższe miejsca do bardziej zawziętej rywalizacji wyznaczyliśmy nagrody za zajęcie miejsc 10, 20, 30. Tak aby pozostałe dziesiątki najlepszych też zostały nagrodzone. Gracze którym uda się zająć wyżej wymienione miejsca w ostatnim wyzwaniu stycznia otrzymają doładowania swojego konta psn na kwotę 100 zł. Będzie można wydać na dowolną głupotę  ;)
 
Ściganie pora zacząć. Powodzenia!
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...