Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

- ja proponuje 1msc na forum i 15 postów, ale jak w przypadku gebus_3008, który jak mówi jezdzi od początku wyzwania powinien móc normalnie ganiać sie z nami w lutym

Square - my nie cudujemy z turniejem, bawimy sie tak jak do tej pory z wyzwaniami, tyle że doszły nagrody i zaraz tu sie zrobił "big deal" dla niektórych

 

Ficuś już ogarnia prosty regulamin

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

powoli :) zobaczymy co oni odpisza, takie open pisanie do wszystkich oznaczaloby ze z zasiegu forumkowego zrobilby sie pewnie globalny, wtedy dopiero byloby do ogarniecia, punktacje, zapro na psn itp - bo by sie pewnie w moment liczba uzytkownikow liczylo w setkach, nie mam tyle czasu by to na takim szczeblu ogarniac jak mam byc szczery

 

moze sony da jakies smycze, koszulki, albo kodzik na miesiac ps plus - wtedy by sie dorzucilo do puli na nastepne miesiace, na razie na spokojnie na chlodno chlopy ;)

Odnośnik do komentarza

ok Panowie w lutym nagrody funduje Wełna wiec to miesiac z nagrodami, brac moze udzial kazdy - wszyscy dotychczasowi uzytkownicy, ktorzy chocby raz zagrali w jakiekolwiek z 10 wyzwan lub turniej ussr bez wyjatku(nawet jak ktos z aktualnie bioracych ma 0postow czy nawet nie mial dotad konta o ile jest taki) i kazdy, ktory jeszcze nie bral udzialu tez oczywiscie moze wystartowac, wystarczy mi na forumku napisac PW i wyslac zapro na psn.

 

Warunek jest jeden - nowi, ktorzy dotad nie rywalizowali musza miec konto na forumku zalozone najpozniej dzisiaj do godzin 9.00. Wtedy wlasnie ujawnilismy niespodzianke od ussr, do tego czasu nikt nie wiedzial, ze kiedykolwiek bedziemy sie scigac dla nagrod. Konta zalozone po tym czasie, ktore chca brac udzial w konkursie to jawne cwaniactwo - albo double konta by zwiekszyc szanse na nagrode albo cebule z neta bo chca cos wygrac, a maja na nas wyj.ebane. Takie moje zdanie - jak sony odpisze to moze zmienie zdanie, ale na razie zostaje tak jak jest i to jest wiazace

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Sony jeżeli odpisze, to coś w rodzaju, ze fajna inicjatywa i tyle. Mimo, ze robią świetna robotę marketingowo w naszym kraju, to nie liczcie, ze rzucą jakieś fanty.

Tak samo mają wywalone jaja na puby dla graczy i bezwzględnie zabraniają udostępniania konsol sony dlatego w każdym takim miejscu są xboxy. Ogólnie to odnoszę wrażenie,że polski oddział kładzie lachę na graczy w kwestii wsparcia inicjatyw,a całą kasę pompuje w konkursy dla januszy.

Odnośnik do komentarza

@Ficuś

 

"ok Panowie w lutym nagrody funduje Wełna wiec to miesiac z nagrodami, brac moze udzial kazdy - wszyscy dotychczasowi uzytkownicy, ktorzy chocby raz zagrali w jakiekolwiek z 10 wyzwan lub turniej ussr bez wyjatku(nawet jak ktos z aktualnie bioracych ma 0postow czy nawet nie mial dotad konta o ile jest taki)"  

 

Jest Taki :P Mój Szwagier to go nie pomiń w lutym ;)

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem ja czak to robi bo po dwoch pierwszych zakretach juz jest przedemna o poltora dlugosci samochodu :/

 

kuba jestes 8 :D

 

Ja też nie wiem. Pierwsze zakręty do tunelu jadę delikatnie wychylając gałki stąd dobra prędkość na całym odcinku. Ale i tak pół sekundy to jest dla mnie Szok. 

Kuba coraz bliżej 10 miejsca  :Coolface:

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

 

ja nie wiem ja czak to robi bo po dwoch pierwszych zakretach juz jest przedemna o poltora dlugosci samochodu :/

 

kuba jestes 8 :D

 

Ja też nie wiem. Pierwsze zakręty do tunelu jadę delikatnie wychylając gałki stąd dobra prędkość na całym odcinku. Ale i tak pół sekundy to jest dla mnie Szok. 

Kuba coraz bliżej 10 miejsca  :Coolface:

 

 

Przez parędziesiąt sekund w godzinach 11-14 byłem nawet 5 :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...