Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Można poznać wyniki poprzedniego wyzwania? :D brak dostępu do konsoli na studiach

jak zwykle zapraszam do pierwszego posta gdzie jak zawsze jest podany link do stronki gdzie na biezaco wrzucam wyniki, wyniki z ostatniego eventu sa tam juz od 10.00 rano ;)

 

event wrzuce za jakies 2h, juz mam od paru godzin wytyczne od Kymela, fajny evencik bedzie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kymel! Przez szacunek do klubu, w którym jeździsz! Nie mogłeś wymyślić czegoś łatwiejszego? :D

 

 

 

 

Wiecie co by było genialne jakby dodali do wyzwań? Możliwość ograniczenia liczby przejazdów. Na przykład osoba tworząca wyzwanie ustawia, że jedna osoba może przejechać maksymalnie 5 okrążeń czy tam 5 razy pokonać trasę. Byłby niezły hardkor :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Można spokojnie jeżdzić z kierownicy tylko trzeba więcej czasu poświęcic na poznanie trasy bo mniej widać, no ale to mówi kierowca z drugiej dzisiątki więc cięzko mi powiedziec czy rekordy są możliwe. 

 

ps. ograniczenia co do ilości przejazdów to moim zdaniem totalna bzdura, od tego jest multi i time trial. Gdyby była taka opcja w wyzwaniach to i tak każdy by wczesniej potrenował na danej trasie i dopiero wszedł na te 5 okrązen doskonale przygotowany. W obecnej formie przynajmniej wiadomo, że czasy są najlepsze jakie dany gracz mógł wykręcić.

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

Zlicza wszystkie próby. Nawet te z gorszym czasem. Ja nie widzę sensu jechać dalej jak odstaję od swojego czasu o 0,2-0,3s po połowie trasy.

 

W ogóle wczoraj fajna walka była z Szymkiem i eX4cTem. Byłem pierwszy 2 razy na kilka minut hehe. Później poszedłem spać ale widzę, że niewiele się zmieniło w czołówce.

 

@eX4cT:

 

Szymek 1:46:411

eX4cT    1:46:489

ja           1:46:505

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...