Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

czyli ussr jak z twoim czasem ja bym go uwzglednial (tzn wyniki licza sie wg tabeli w grze z wyzwania) tylko po prostu jak zajmiesz nagrodzone miejsce to nagrode zgarnia ten pod toba oki? jak zajmiesz kazde inne miejsce to nic nie przeliczamy i liczy sie tabele z wyzwania w grze

 

Ok. Chciałbym utrzymać moje 20 miejsce w generalce. Może w Lutym awansuje wyżej.

Odnośnik do komentarza

Niech sie liczy zawsze , a w razie miejsca 10/20/30 dostanie je osoba +1

Chodzi mi o to, że jak wypadnie nagradzane to nie ma nagrody za to miejsce, żeby nie było kłopotów.

 

Jako przykład: ussr zajmuje miejsce 10, czyli nagrody dostają miejsca 11, 21 i 31, czy 11, 20 i 30? Druga wersja jest dziwna i "glupia".

Odnośnik do komentarza

Panowie za dużo pisania za mało grania. Patrzcie co Czaku odpi3erdala. Już w pierwszym sektorze mam pół sekundy straty a tam się jedzie z gazem do oporu bez używania hamulca. joel2.png

 

wchodziłem dziś w ciągu dnia kilka razy na psn, Czaku ostro ciśnie cały czas, chyba na The Order zbiera :D

panowie co tu sie dzieje, co za rywalizacja, jest pieknie, odpalam i ja właśnie :D

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ficuś, taka sugestia żeby czas ussr liczył się zawsze albo nigdy. Jest to bardziej fair w stosunku do wszystkich uczestników.

ussr liczy sie zawsze, teraz tez :) wyjatkowo nie chcial sie liczyc w tym wyzwaniu ale juz jest po staremu

 

choc racja, ja bym zostawil tak ze jak ussr wyladuje na miejscu nagrodzonym to nie przesuwamy nagrody - czyli jak w twoim przykladzie jak ussr bedzie np 10 to nagroda wydruje do niego samego bo jest 10 czyli zaoszczedza jedna nagrode - tak bedzie najsprawiedliwiej

Odnośnik do komentarza

na razie 3:05, gdyby udało mi sie zejść do 3:00 byłbym bardzo zadowolony, wiem już, że o pierwsze miejsce nie mam co walczyć :D

bede celował, w którąś zdrapke, kurde co bedzie sie działo w sobote :D

 

Czaku jak on to robi na pierwszym odcinku do wjazdu do tunelu?

nie idzie dogonić jego ducha w żaden sposób, musi to na manualu robić, dużo osób tu tak jezdzi?

 

mega fun z tym wyzwaniem!

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

na razie 3:05, gdyby udało mi sie zejść do 3:00 byłbym bardzo zadowolony, wiem już, że o pierwsze miejsce nie mam co walczyć :D

bede celował, w którąś zdrapke, kurde co bedzie sie działo w sobote :D

 

Czaku jak on to robi na pierwszym odcinku do wjazdu do tunelu?

nie idzie dogonić jego ducha w żaden sposób, musi to na manualu robić, dużo osób tu tak jezdzi?

 

mega fun z tym wyzwaniem!

Robi to zasadą o której tu wiele razy pisaliśmy, ZERO pisku opon na zakrętach, trzeba się do nich tak składać by wchodząc w zakręt opony nie piszczały. Cała trasa na tym polega, czym mniej pisku opon tym zyskujemy więcej tysięcznych sekund.

Odnośnik do komentarza

Ale to wyzwanie jest rewelacyjne :D już nie chodzi o same nagrody,ale trasa a w szczególności auto to magia. Pierwszy sektor na pełnym gazie, w żadnym momencie nie odpuszczamy palca z gazu!!! i lewa gałka delikatnie ,wręcz muskamy. Pamiętajcie, ja zawsze sobie mówię że jest jeszcze potencjał w tym aucie i zawsze można szybciej :D

 

Sama inicjatywa jest wspaniała i duże brawa dla organizatorów za wszystko  :banderas:

 

Fanek: na manualu, ale w tym wyzwaniu za duzo nie pomaga, chyba ze w 3 sektorze. Tam kluczowe jest branie zakrętów po łuku,by auto na wyjściu miało dużego speeda

Edytowane przez czak92
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...