Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

ja na pewno lig nie ogarne, juz teraz moja friendlista to 200 osob, do tego oznaczaloby to dodatkowy czas na zliczanie, robienie eventow, zapraszanie itp

 

ja bym zostawil tak jak jest - eventualnie czas eventu przedluzyc na 4dni, na pewno nie na tygodniowe bo wtedy te eventy serio za dlugo trawaja i na prawde wiekszosci pewnie by sie szybko znudzily

 

co do nagrod - tutaj z uprzejmosci nie chcialbym okreslac i kwestie co i komu i za co zostawil bym w kwestii sponsora danego eventu czy sezonu/miesiaca

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja dopiero dziś usiądę pierwszy raz, ale za to śniłem dziś o tym evencie całą noc:) Pamiętam, że w okolicach miejsca 8 do 12 różnice były w setnych:)

eventy tygodniowe są moim zdaniem zbyt długie. Te trzydniowe są super choć i czterodniowe mogą być (rzeczywiście czasem czasu nie ma ale przecież nikt nie każe jeździć we wszystkich) Z tymi nagrodami to trochę się bałagan zrobił. To była taka fajna forumowa rozgrywka, a teraz się z tego mistrzostwa jakieś robią:) Nie narzekam i bardzo dziękuję sponsorom (sam pewnie o którąś z nagród powalczę) ale chyba lepiej było, jak była to tylko zabawa...

Jeśli będziemy rozwijać temat lig to bardzo chętnie zajmę się podliczaniem jednej z nich.

co do dotychczasowych eventów to moim zdaniem powinniśmy też wprowadzić możliwość pominięcia uczestników, jeśli np. od 2 czy 3 eventów nie biorą udziału w walce. Widzę, że na liście jest sporo osób, które pojechały tylko raz i się znudziły. Nie ma chyba potrzeby, żeby liczyć ich postęp. 

Odnośnik do komentarza

eventy zostawiam 3dniowe, by byl fun i by wielu mialo mozliwosc wymyslenia wlasnego, zasady uczestnictwa tez juz napisalem

obecny event jest ostatnim wiec od lutego liczymy od nowa, ci co wzieli udzial tylko raz i sie znudzili mozliwe ze juz nie beda rywalizowac wiec sila rzeczy nie bedzie ich w punktacji w lutym (choc jak beda znowu chcieli rywalizowac to oczywiscie nie ma przeszkod)

zasady pominiecia kogos bo 2-3eventy nie startowal na pewno nie wprowadze, to ma byc for fun dla calej naszej spolecznosci siedzacej na forum

nagrody super ze sa i tylko ich fundator wymysla zasady na jakich chce je wreczyc - czy wymysli ze wszystko dla zwyciezcy, czy wszystko dla ostatniego (czytaj fanka) to juz jego fanaberia, my ewentualnie mozemy sugerowac ale jedyny glos ma sponsor

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gebus ma absolutna racje, w lutym startuje nowy sezon, wszyscy bedą grać, bedzie 40 osób, w drugim wyścigu rzeczywistość zweryfikuje skill paru osób i zostanie osób 20, ktoś nie bedzie mogl wziąć udziału z jakiegoś powodu i w zasadzie taka osoba nie ma na co liczyć do końca miesiąca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale co wy (pipi)

 

 

Jesli w pierwszym wyscigu jest 60 osob i jestes drugi to masz 1 pkt straty do pierwszego

 

Jesli w drugim wyscigu jest 30 osob a ty wygrales , a poprzedni lider był drugi to macie TYLE SAMO PUNKTÓW?

 

Wasza teza sprawdza sie tylko w przypadku ekstremalnej sytuacji gdy jeden pominie wyscig a w nim było 50 osob , a drugi pominie wyscig gdzie było 30 osob.

 

 

Prawda jest taka , ze chodzi tylko o bezposrednia strate pomiedzy walczacymi , bo suma i tak jest taka sama dla wszystkich.

 

A jesli w jakims wyscigu tracisz do prowadzacego 8 pozycji , to przegrywasz to 8 ludzi było od ciebie lepszych wiec roznica 8 pkt jest zasadna

Edytowane przez Welna
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Welna ma racje, w pelni zaje.bista i sprawiedliwa jest obecna punktacja

 

niektorym proponuje kubel zimnej wody powaznie....zaczely sie nagrody i nagle pojawiaja sie rozkminy - punktacja bez sensu, bez sensu ze 30 tez moze dostac nagrode, jak sie nie wezmie udzialu w evencie to najlepiej skasowac ta osobe, eventy dac najlepiej tygodniowe bo trzeba przeciez wykrecic turbo czasy itp

 

nagrody zamiast cieszyc jak widze zaczely kombinowanie, a dwoch cwaniakow, ktorzy sie odezwaly do mnie na psn bym ich dodal do wyzwan to bym odszczelil i jakbym sie dowiedzial ktorzy to z obecnie bioracych udzial to by juz nigdy wyzwania nie dostaly - wyobrazcie sobie ze nagle chce mnie dodac o turnieju osoba co ma jakiegos nicka z du.py, w profilu zero gier, zero trofeow i tylko przed chwila odpalony driveclub - pewnie cwaniak myslal ze zwiekszy szanse na wygrana nagrod jak bedzie startowac na dwa konta

Odnośnik do komentarza

Punktacja Też mi się podoba bo motywuje mnie. Opuściłem sporo tych wyzwań a wspiąłem się na 20 miejsce w generalce. Gdybym był od początku pewnie zamykałbym pierwszą 10tkę. Wiecie jak jest czasami jedzie się lepiej czasami gorzej :)

 

Z nagrodami to wcale nie jest tak że się "zaczęły" to jednorazowa inicjatywa dla upamiętnienia / podsumowania ostatniego wyzwania zanim cała zabawa zacznie się jakby od nowa. Jeśli jesteście w stanie założyć konto, zebrać wpisowe w postaci 5 / 10 zł chętnie dorzucę swoją cegiełkę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...