Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czaku jest niemożliwy ale skoro Exact mnie ściga to jutro spróbuję się poprawić chociaż trochę. :)

On ci nie odpuści a że razem z KrzychuFoxem rywalizują w turnieju o ostateczne zwycięstwo to raczej poczujesz ich obu oddech na plecach.
Obawiam sie ze z krzychem rywalizujemy o 2 miejsce, poniewaz wiem kto jest na pierwszym, Krzychu moze zagrać strategicznie, zostać na 10 miejscu i mieć 100zl w kieszeni albo podjąć walkę ze mną i wyjsć albo z padem albo podstawka pod plejke.

Ja natomiast traktuje wszystko jako zabawę, lubię natomiast rywalizować z Kreyzim bo mamy chyba podobny skill i styl gry.

 

Huh? Z tego co przeglądałem leaderboardsy z poprzednich wyzwań w Turnieju, to właśnie Ty z Krzychem walczycie o zwycięstwo (co zresztą podkreślił organizator), ja wg moich obliczeń powinienem być na najniższym stopniu podium z dość dużą stratą do Was. Chyba, że rzeczywiście jest jakiś cichy kontestator, który młóci nas wszystkich razem wziętych ;)

 

...dobrze, że Czaku nie brał udziału w Turnieju XD

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Czaku jest niemożliwy ale skoro Exact mnie ściga to jutro spróbuję się poprawić chociaż trochę. :)

On ci nie odpuści a że razem z KrzychuFoxem rywalizują w turnieju o ostateczne zwycięstwo to raczej poczujesz ich obu oddech na plecach.
Obawiam sie ze z krzychem rywalizujemy o 2 miejsce, poniewaz wiem kto jest na pierwszym, Krzychu moze zagrać strategicznie, zostać na 10 miejscu i mieć 100zl w kieszeni albo podjąć walkę ze mną i wyjsć albo z padem albo podstawka pod plejke.

Ja natomiast traktuje wszystko jako zabawę, lubię natomiast rywalizować z Kreyzim bo mamy chyba podobny skill i styl gry.

Huh? Z tego co przeglądałem leaderboardsy z poprzednich wyzwań w Turnieju, to właśnie Ty z Krzychem walczycie o zwycięstwo (co zresztą podkreślił organizator), ja wg moich obliczeń powinienem być na najniższym stopniu podium z dość dużą stratą do Was. Chyba, że rzeczywiście jest jakiś cichy kontestator, który młóci nas wszystkich razem wziętych ;)

 

...dobrze, że Czaku nie brał udziału w Turnieju XD

No właśnie zasady turnieju były tak jasno niejasne ze udział mogl wziąć kazdy, wiec wystarczy ze taki osobnik tylko kontrolował leaderboardsy i pobijal nasze czasy :-) grając jako ghost czyli osoba dla nas niewidoczna :frog:

Za późno to zauważyłem i rozgryzłem tylko jedna osobę tak grająca, kto wie moze jest ich wiecej :( wiec obawiam sie ze ja z Krzychem gram o miejsce 2-3 a Ty czwarte :(

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Cel na jutro 2:52,XXX dzisiaj po paru dniach poprawilem sie o jakiss 0:00,400 wiec jest postep. Standardowo czerwony lewo i zolty prawo pod gore, jak mi perfekt wyjdzie 1 to spier....2, albo na odwrot xD Szansa na wbicie do pierwszej 10 jest

 

Do Krzycha masz 0:00.504 straty aby wskoczyć na jego miejsce. :D Ja wczoraj jeździłem pół dnia i utknąłem w schemacie powtarzania zakrętów w ten sam sposób, i robiłem cały czas 2:53.xxx Wiem jak to mocno potrafi w(pipi)ić aż zaczynasz myśleć inaczej. Dziś np. postanowiłem na starcie przedłużać biegi do czerwonej linii i udało mi się jechać z Czakim łeb w łeb aż do trzeciego tunelu. Więc jak zaczynasz myśleć inaczej dopiero pojawiają się zmiany.

 

Ten event jest szalony. Zwykle mi wystarczyło kilkanaście przejazdów i ladowalem w okolicach pierwszej dziesiątki a tu prawie koniec a ja 21 jestem. I wcale nie dlatego że poluje na nagrodę :) i co gorsza nie widzę już zbytnio możliwości poprawy:)

 

I oto mi właśnie chodziło. Aby zmotywować ludzi to większej walki i mniejszych różnic. Mogę jedynie mieć nadzieje że event jako finałowy podobał się chociaż połowie startujących w nim graczy. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

zrobilem dzis moze z 30 prob i prosze czas poprawilem o sekunde :D :D , widocznie potrzebowalem przerwy. z 17 miejsca wskoczylem na 12 a pomiedzy mna o 10 miejscem to tylko z tego co sie niemyle to kilkadziesiat tysiecznych :), bedzie jutro jatka o te 10 miejsce.

ja jutro ostatni dzien pojezdze, bo pozniej nocka a watpie zyby po nocce cokolwiek mi wychodzilo w przejazdach, ale poczekam w sobote do 9rano na rozwiazania przed czarnula (juz czuje co sie bedzie tutaj dzialo :)

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem kurde. W jednym miejscu piszę, że nowi nie mogą się zgłaszać, a gdzie indziej, że owszem. Chętnie bym się sprawdził z Wami. Mógłbym dołączyć na zasadzie gościa, bez udziału w nagrodach ? 

 

Za(pipi)isty event. Fajna trasa i fajne auto. Przejechalem sobie kilka razy w single player mam 2:56:1xx. Najgorszy pierwszy sektor  :/ jutro sie pobawie jeszcze, ale zabawa jest wyborna. Za punkt honoru stawiam sobie osiągnięcie 2:50:xx, ale łatwo nie będzie. Sekcja po ostatnim tunelu a przed czerwonym lewym jest najgorsza.. potem to już z górki. 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

bylo juz milion razy wszystko wyjasniane - obecny event jest wyjatkowy i wziac udzial mogli w nim tylko ci co przynajmniej raz brali udzial we wczesniejszych wiec do niego nie dostaniesz zaproszenia

 

od lutego startuje nowy sezon, 1 lutego bedzie pierwszy event - w nowym sezonie beda mogli wziac udzial wszyscy dotychczasowi uczestnicy + kazdy kto ma konto na forumku co najmniej od 24stycznia, dolaczac bedzie mozna zawsze, np mozesz sie dolaczyc w polowie miesiaca (wiadomo ze zmniejsza to szanse na wygrana w generalce)

 

w wolnej chwili dzisiaj zaktualizuje pierwszy post o szczegoly, w razie watpliwosci zawsze patrz na niego - jest na biezaco aktualizowany i zawiera wszystko co wiedziec powinienes (lacznie z tym jak dolaczyc)

Odnośnik do komentarza

O 9 czyli za godzinę zegar zacznie odliczać ostatnie 24 godziny. Emocje pewnie będą nie mniejsze niż w trakcie oglądania serialu "24 Godziny"

 

  • Kawy są ?
  • Redbulle są ?
  • Monstery są ?
  • Dualshocki naładowane są ?
  • 100 HZ w telewizorach włączone jest ?
  • Kierownice mocno przykręcone do stelaża są ?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...