Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

?????czyli ktore miejsca wg rozpiski z tabelki w grze sa nagradzane??????????

 

juz pisalem ze to nieczytelne jak sie nagle twoje miejsce skasuje, najlepiej bylo jak tabelka z gry=tabelka wynikow i po prostu jakbys zajal miejsce z nagroda to bys przyoszedzil i tyle

 

Chciałem aby było Fair wobec startujących i nie musieli mnie jeszcze brać pod uwagę. Ale rzeczywiście to nieco namiesza w tabelach

 

Też mi sie wydaje, że nie ma co mieszać z przesuwaniem miejsc. Jak nasz dobroczyńca będzie na nagradzanym miejscu to niech sam zadecyduję co chce zrobić z nagrodą,

 

OK. To zrobimy tak że To co jest w Tabeli w grze jest aktualne, Bo nie zamierzam skończyć na 10 miejscu :D O nie cholera, mierzę wyżej  :lol:

 

I na chwile obecną :

 

  • W walce o zwycięstwo KrayziePL traci do laleczki Czaki 0:00.981 tysięcznych
  • W walce o 10 miejsce Goltar traci do KrzychuFox'a 0:00.076 tysięcznych
  • W walce o 20 miejsce DaN_PLtraci do Rmac32 0:00.200 tysięcznych
  • W walce o 30 miejsce Figus traci do Punisher85_pl 0:00.143 tysięcznych

Przepraszam za to zamieszanie. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

 

Ktore mam miejsce panowie? Bo dopiero jutro uda mi cos pograć wiecej w tym tygodniu.

 

Aktualnie 5 ze stratą 1 sekundy o 385 do lidera. Ale skoro sobie odpuściłeś walkę i zapowiedziałeś atak na Krejzola to masz do niego stratę 0:00.455 tysięcznych. 

 

 

Wydaję mi się,że w takim razie strata Krejzola do lidera wynosi 0,930 a nie 1,2 sek

Odnośnik do komentarza

 

 

Ktore mam miejsce panowie? Bo dopiero jutro uda mi cos pograć wiecej w tym tygodniu.

 

Aktualnie 5 ze stratą 1 sekundy o 385 do lidera. Ale skoro sobie odpuściłeś walkę i zapowiedziałeś atak na Krejzola to masz do niego stratę 0:00.455 tysięcznych. 

 

 

Wydaję mi się,że w takim razie strata Krejzola do lidera wynosi 0,930 a nie 1,2 sek

 

 

Faktycznie, mój błąd. jego strata to 0:00.931 tysięcznych. Tyle bowiem brakuje do pokonania ciebie przynajmniej o ten 0:00.001 :) Tyle bowiem dodaje do każdej straty aby było widać ile trzeba pocisnąć aby wskoczyć na miejsce rywala. 

 

a ja mam prosbe. moglby ktos zapodac moje miejsce i strate do 10miejsca? ostatnio bylem 16 ale przez ostatnie dwa dni nie mialem zbyt duzo czasu, dzis moze po 18 wbije na godzine lub dwie.

 

Masz stratę 1 sekundy i 168 tysięcznych. Tyle ci brakuje aby wskoczyć dokładnie na 10 miejsce. 

Odnośnik do komentarza

Ussr też bierze udział w wyzwaniu tak?

jak trafi 20 miejsce zdrapka jest jego?

 

pytam dla pewności

imo powinien brać normalnie udział w wyzwaniu

tak, ussr bierze udzial, jak trafi nagradzane miejsce to nagroda trafia do niego - co z nia zrobi, czy zatrzyma, czy da na przyszle eventy, czy przepier.doli to juz jego kaprys

Odnośnik do komentarza

 

Ussr też bierze udział w wyzwaniu tak?

jak trafi 20 miejsce zdrapka jest jego?

 

pytam dla pewności

imo powinien brać normalnie udział w wyzwaniu

tak, ussr bierze udzial, jak trafi nagradzane miejsce to nagroda trafia do niego - co z nia zrobi, czy zatrzyma, czy da na przyszle eventy, czy przepier.doli to juz jego kaprys

 

 

Nie ma mowy abym celował w coś poniżej 9 miejsca. Ale nie wiem jak zachowa się Krzychu, bo on jeszcze startuje w turnieju :D i Ma spore szanse się nieźle obłowić. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Czaku jest niemożliwy ale skoro Exact mnie ściga to jutro spróbuję się poprawić chociaż trochę. :)

On ci nie odpuści a że razem z KrzychuFoxem rywalizują w turnieju o ostateczne zwycięstwo to raczej poczujesz ich obu oddech na plecach.
Obawiam sie ze z krzychem rywalizujemy o 2 miejsce, poniewaz wiem kto jest na pierwszym, Krzychu moze zagrać strategicznie, zostać na 10 miejscu i mieć 100zl w kieszeni albo podjąć walkę ze mną i wyjsć albo z padem albo podstawka pod plejke.

Ja natomiast traktuje wszystko jako zabawę, lubię natomiast rywalizować z Kreyzim bo mamy chyba podobny skill i styl gry.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...