Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi duchami serio jest coś nie tak, trzy dni temu zaliczyłem 3 gwiazdki w Venom Hot Lap mimo, że na metę wjechałem pół auta za duchem

 

No właśnie od kilku dni nie tylko ja o tym wspominam. Poradziłem sobie tak że wyłączyłem Duszki na 0 i teraz przynajmniej widzę gdzie jadę. To strasznie rozprasza jak patrzę na auto przede mną a nie przed siebie. Od razu widzę poprawę :D

Odnośnik do komentarza

 

Z tymi duchami serio jest coś nie tak, trzy dni temu zaliczyłem 3 gwiazdki w Venom Hot Lap mimo, że na metę wjechałem pół auta za duchem

 

No właśnie od kilku dni nie tylko ja o tym wspominam. Poradziłem sobie tak że wyłączyłem Duszki na 0 i teraz przynajmniej widzę gdzie jadę. To strasznie rozprasza jak patrzę na auto przede mną a nie przed siebie. Od razu widzę poprawę :D

 

 

Ja wczoraj wyłączyłem duchy i od razu 0.300 sek. lepiej :D Całkiem inny komfort jazdy jest - duchy są przydatne na początku, żeby wyczaić mniej więcej optymalną linię, ale potem bardziej przeszkadzają, niż pomagają.

 

Dokładnie, co z tego że ku.rwa człowiek czas pobija skoro nie jest on aktualizowany.

 

 

Mi się zdarzyło raz w tym wyzwaniu, ale po jakichś 2-3 przejazdach czas w rankingu się zaktualizował.

 

@Czaku - ten pierwszy sektor na 1:00.6xx szacun :D 1:00.8xx jeszcze mi czasami wychodzi, ale to co Ty wyprawiasz z tą grą to głowa mała.

Odnośnik do komentarza

Krayzie dopadnięty ale czaku to robot, jest kompletnie poza moim zasięgiem :(

Graty. Spodziewałem się tego w sumie. Krzychu widzę bardziej celuje w 10. miejsce, więc może uda mi się utrzymać chociaż podium w tym wyzwaniu? ;) Ja już dzisiaj odpuszczam. Gratulacje dla Czaka-robota.

 

...ale gdyby tak znalazłoby się jeszcze siedmiu z lepszym czasem ode mnie, to się nie obrażę!

Odnośnik do komentarza

dziwne ze od rana nikt mnie nie pobil. szedlem spac po nocce i bylem przekonany ze jak wstane bede musial walchyc z duchami ;)

 

 

P.S. mam pytanie: jak edytowac swoj profil w psn, aby na liscie nie walilo moimi danymi osobowymi tylko nick caly czas wyswietlalo nawet na moim koncie w ps4?

patrze na wasze screeny i caly czas macie nicki, probowalem w ustawienach konta psn ale nie da rady, moze cos nie tak robie, licze na wasza pomoc :D

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

dziwne ze od rana nikt mnie nie pobil. szedlem spac po nocce i bylem przekonany ze jak wstane bede musial walchyc z duchami ;)

 

 

P.S. mam pytanie: jak edytowac swoj profil w psn, aby na liscie nie walilo moimi danymi osobowymi tylko nick caly czas wyswietlalo nawet na moim koncie w ps4?

patrze na wasze screeny i caly czas macie nicki, probowalem w ustawienach konta psn ale nie da rady, moze cos nie tak robie, licze na wasza pomoc :D

 

Twoje imie i nazwisko jesli psn bierze pewnie je z facebooka to są tylko do twojej wiadomości. Widoczne jedynie na twojej konsoli. Na psn wciąż jesteś gebus.

 

Nikt ciebie nie pobił bo się chłopaki czają. Ja już odpuszczam, limit osiągnąłem.

Odnośnik do komentarza
  • Sytuacja z godziny 18:24 gebus wskakuje na 10 miejsce, ja spadam na 11
  • Sytuacja z godziny 19:20 KrzychuFox wskakuje na 11 miejsce ja spadam na 12
  • Sytuacja z godziny 19:33 spycham gebusa na 10 i Krzycha na 11 miejsce zajmując 8 

Namiotnik zrzuca Lwią Nerkę a Kymel wskakuje na miejsce eyseya 

 

Ależ to się wszystko zmienia  :mog:

 

 

 

dopiero dziś udało mi sie do pierwszego czerwonego zakretu na pełnym gazie przejechać all, a i tak Czaku daleko z przodu  :D

2.58,663  poprawiłem 2sec

 
Dobrze, ciśnij ich tam ciśnij :D
Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

poszło pewnie z 50 przejazdów, wiem że moge jeszcze urwać bo czasami sie udaje po wyjezdzie z ostatniego tunelu, ale zawsze gdzieś przyj.ebie

gdybym nie miał GTA jezdził bym pewnie całą noc, bo już nie pada tyle (pipi), (pipi)ony, ja (pipi)e

spróbuje jeszcze po północy :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Krayzie dopadnięty ale czaku to robot, jest kompletnie poza moim zasięgiem :(

Gratulacje. :D Ja nie przysiadłem do tego wyzwania na dłużej od kilku dobrych dni. Wiedziałem, że nie dogonię czaka, więc nie było motywacji. Teraz jest z kolei za późno. Trochę za długo to wyzwanie trwa i jak patrzę ile niektórzy zrobili przejazdów zliczonych to za głowę się łapię. ;)

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie no KrzychuFox jest niemozliwy, caly dzien sie podbijamy i roznice o kilkadziesiat tysiecznych,teraz roznica to 37tysiecznych sekundy, Krzychu prowadzi, szlag. jest walka o to 10 miejsce.

Ussr miales juz nie poprawiac a zepchneles mnie na 11 :P

 

Ty ja już film włączam, jeszcze tylko ostatnie spojrzenie na forum a tam twój post że mnie zepchnąłeś. Noż  :angry:  :wallbash: No to tylko na chwilę miałem włączyć konsole żeby sprawdzić czy prawda i o ile a że różnice były nie wielkie się pare razy przejechałem. W między czasie spadłem jeszcze o dwa miejsca bo to już nie mogło przejść.  :sweat:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...