Skocz do zawartości

PSX Extreme 209


Oceń okładki PSX Extreme 209  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 209 (historia GTA)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 209 (20. urodziny PlayStation)



Rekomendowane odpowiedzi

 

W przeciwieństwie do CDA, redakcja PSX słucha czytelników. :D

 

A czego domagaja sie czytalnicy CDA od tamtejszej redakcji?

 

 

Ja chociaż CDA nie kupuję od lat, to co miesiąc zerkam co tam jest w numerze i co dają na DVD. Od zawsze gry dodawane do CDA to były świetne, nieraz prawie nowe produkcje teraz to zwykła zapchajdziura. Doskonały przykład jak brak konkurencji wpływa na magazyn.  Redakcja co jakiś czas rozpieszczała czytelników a to jakiś tipsomaniak ( do dziś mam kilka) a to jakaś podkładka pod mysz niby małe gunwo a cieszy :P Daje sobie głowę uciąć, że gdyby w Polsce wyszedł jakiś nowy PC magazyn z grami to CDA znowu zaczęło by dodawać kilkumiesięczne a nie kilkuletnie tytuły  :)

Odnośnik do komentarza

 

Retro? Skąd ten pomysł ;)? Super, że ściągneliście Kroogera, zawsze szanowałem.

Pomysł gdzieś tam zawsze był, bo choćby po tekstach na PPE widzieliśmy, jakim powodzeniem cieszyły się artykuły o starych czasach. Przesądziły wyniki ankiety, gdzie opcja z "więcej retro" była najczęściej wybierana. Co do Kroogera - on akurat pojawił się w rubryce, gdzie co miesiąc inna osoba będzie opisywała swoją definicję retro.

 

No i pewnie wydanie Pixela, miało również na to jakiś wpływ:)

Zresztą widać modę na retro w tematach HC ROOM, czy gry które kupiłeś. Zazwyczaj jak ktoś kupi SNESa, czy PSXa, to dostaje sporo plusów.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

 

W przeciwieństwie do CDA, redakcja PSX słucha czytelników. :D

 

A czego domagaja sie czytalnicy CDA od tamtejszej redakcji?

 

 

Ja chociaż CDA nie kupuję od lat, to co miesiąc zerkam co tam jest w numerze i co dają na DVD. Od zawsze gry dodawane do CDA to były świetne, nieraz prawie nowe produkcje teraz to zwykła zapchajdziura. Doskonały przykład jak brak konkurencji wpływa na magazyn.  Redakcja co jakiś czas rozpieszczała czytelników a to jakiś tipsomaniak ( do dziś mam kilka) a to jakaś podkładka pod mysz niby małe gunwo a cieszy :P Daje sobie głowę uciąć, że gdyby w Polsce wyszedł jakiś nowy PC magazyn z grami to CDA znowu zaczęło by dodawać kilkumiesięczne a nie kilkuletnie tytuły   :)

 

 

sorry ale jesli nie odpowiada ci content cd action to nie czytaj, tam generalnie nie ma niczego czego nie znalazlbys w internecie a czekanie na gazetce z jakimis odpustowymi chinskimi podkladkami pod myszke uwazam za idiotyzm, to tak jak czekac na Pani Domu z rozowym grzebieniem albo doczepianymi wlosami. Serio, ludzie czekaja na te badziewia dodawane do gazetek ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardziej chodzi o efekt: dali za darmo, niż żeby komuś to było potrzebne. Szczerze, to nawet będąc pacholęciem i dysponując baaaaaardzo ograniczonym budżetem gardziłem tymi pierdołami, ale jak przychodziło do kupienia jakiejś gazetki i miałem do wyboru egzemplarz z pierdołami i bez pierdół, to zawsze brałem z pierdołami, bo tylko złotówkę drożej...

Odnośnik do komentarza

Fajny tekst o GTA z archiwalnymi fotkami PE.
Brakuje mi jakiegoś wspominkowego tekstu na 20 lecie PS.

Retro -bomba. Dodał bym więcej krótkich notek o grach . Mniej o sprzętach. Recenzje gier na 8, 16, 32, 64,128 bity- by było różnorodnie.
Mam nadzieję że  To było grane (dłuższy tekst o grze retro) nie wyleciał na stałe .
Co z tekstami Hiv i Moniki? Może rotacyjnie co miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Rozwijając pomysł kolegi wyżej. Można wrzucić najlepsze fragmenty z recenzji jakiejś wybranej gry oraz poprosić jej autora (o ile będzie taka możliwość) czy z perspektywy czasu nie zweryfikowałby swoich poglądów. Inną opcją byłoby zapytać obecnych, młodszych redaktorów, jakie są ich opinie o tej grze na podstawie swoich doświadczeń i czy zgadzają się z archiwalną recenzją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...