Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sobie obejrzeć:

To co się działo w NG2 i NG3... :fsg:

 

Jestem slabo obeznany w Ninja Gaiden i nie gralem w zadna czesc, tzn myslalem ze nie gralem. Pamietalem jedna swietna gierke z NES'a ale nie moglem sobie przypomniec tytuly, w momencie jak odpalili NG3 zdalem sobie sprawe ze to gra z dziecinstwa i szukalem tego tytulu. Czlowiek gral w wiecej gier niz myslal :reggie:

Odnośnik do komentarza

dobra 

 

chapter 2 i bonusowa misja gdzie mam wszystkich zlać w wyznaczonym czasie. najdalej doszedłem do trzeciej fali i aniołków było dużo i dead, tylko trzy trafienia i koniec. czasu nawet sporo, może czaić sie na witch time i PPPPP(flurry)K ? 

 

co sprawia że moge odpalić egzekucje (P+K) ? one są losowe ? bo lubie gilotynke 

 

a i jeden duży mi (pipi)ł na ściane wcześniej. za wolno go biłem ?

Odnośnik do komentarza

w devilach większość bonusowych misji była od razu w zasięgu

 

Tutaj tez da radę wsporo zaliczyć, ale imo jest o wiele trudniej niż w devilach + niektórych nie idzie zaliczyć bez dodatkowych broni (przynajmniej tak mi się wydaje)

Jakby teraz ktos wydal taka gre to by nowa gwardia graczy zaczela plakac ze za trudne, wszystko sie rusza, wszystko cie moze zabic, nie ma tutoriala, nie ma cutscenek i wskaznika gdzie isc:

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Dxd-t_yvRF0#t=848

Przeszedłem za malucha, uwielbiałem te grę. Teraz na pewno nie dałbym rady. To samo Contra - spokojnie z siostrą przechodziłem w trybie dla dwóch graczy, a ze 2 lata temu próbowałem coś pograć i szybko dostawałem baty.

W ogóle Złota czwórka :fsg: Super Robin Hood, Boomerang Kid, Soccer czy Go Dizzy Go...

Odnośnik do komentarza

Jakby teraz ktos wydal taka gre to by nowa gwardia graczy zaczela plakac ze za trudne, wszystko sie rusza, wszystko cie moze zabic, nie ma tutoriala, nie ma cutscenek i wskaznika gdzie isc:

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Dxd-t_yvRF0#t=848

 

O ja je.bie jak ja kochałem w to grać. 

 

Zreszta cała złota czwórka i piątka to był czysty miód

haha trzeba było bardziej liczyc kazdy krok niz w dark souls :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Tutaj tez da radę wsporo zaliczyć

 

już ogarnąłem. akurat trafiłem wtedy na dwie z rzędu do których lepiej wrócić (ta z limited P/K nie do zrobienia, ale mam już shuraba), ale większość idzie

 

normal trudny nie jest. większość walk na golda, ale wystarczą 3 zgony i mam rangę stone na koniec chaptera. no nic, dobre i 5k bonusa za nie używanie itemów. denerwuje mnie ta gierka na koniec chaptera, nie podoba mi się. inspiracje devilami są tu wszędzie, tylko szkoda, że musze znosić tą muzykę i czarodziejki z księżyca :mog:      

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...