Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz, ale nie powiesz, że w rdr nie miałeś problemu z ogarnieciem lewego wskaźnika obok mapy? :D

 

Tylko z napisami był problem, o dziwo cześć gier na ps3 wspiera 4:3, więc jeśli nie ma pasów to obraz jest bardzo  ładny.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi się podoba, jak w GT5 na CRT jest opcja "zoom" pod R1 w menusach, co faktycznie ułatwia sprawę, bo czasami napisy są zbyt małe i rozmazane, by je przeczytać. Niby oczywiste, ale nieliczni na to wpadają.

Odnośnik do komentarza

Ja stare konsole (psx, ps2, snes) mam podpiete pod 28' crt panorame philipsa. Jest 100Hz ale tylko na tym ustawieniu gry sa rozmazane, co uwazam plus bo jakie kolwiek podbicie rozdzialki powoduje, ze niestety stare tytuly wygladaja jak rzygi (vide gry z psxa na lcd). Ten model tv ma tez opcje pixel plus, ktora wysotrza obraz ale tak jak w przypadku lcd, nie wyglada to ladnie w grach. Za to filmy "brd" wygladaja swietnie. Wiec w sumie moge polecic ten model. Wczesniej gralem na 21' 4:3 i tez dawal rade. Ogolnie wyznaje zasade, zeby podpinac konsole pod to co bylo na rynku w czasach kiedy wychodzily.

Odnośnik do komentarza

 A jak juz calkiem chcesz odjechac to polecam philips 32pw9551 - genialny tv choc wazy chyba 60kilo i powoli staje sie swietym grallem - do tego ma hdmi, swietnie radzi sobie z kolorami, mozna puszczac gry po 720p/1080i, w sd co nie puscisz wyglada swietnie no i nie ma w ogole input laga jak kazdy kineskopowiec

 

Kur.wa jak wchodziła nowa generacja to miałem straszną zajawkę właśnie na coś tego typu. Wiadomo, gabaryty mogą być problemem, ale w zamian dostajemy sprzęt uniwersalny. PS4 już pewnie na nim traci (brak 1080p), ale do wcześniejszych konsolek ideał. Obecnie widziałem, że śmiga między 300 a 400 zł, nie powiem,  kusząca opcja.

Odnośnik do komentarza

 
instrukcja: z tego co widzę w pudełku, to jest ulotka. Nie jest pomięta ani podarta, chłop raz z kiblu czytał
 
Przeczytałem posta Reda ze szprotek biznesu i mam pytanie, macie taki rytuał, tj. czytanie instrukcji zakupionych gier w toalecie?
 

Bo ja tak.  :taknieco: 

Odnośnik do komentarza

grzybiarz znalazł konkretne goty forum polskie, gdzie posty siegają nawet 1998 roku

 

http://www.network54.com/Forum/4236/page-20

 

takie goty tematy, zaczątki pchli targu jak "wymienie przygodowki" (koniec posta) czy beka z kompów, która była obecna już w 98 (nic się nie zmieniło :fsg: ) "Witam Cie
Jestem maniakiem Amigi,lecz niestety mam PC.
Przez przypadek wrzucilem sie na strone z emu-
latorami do amisi no i sru-zrzucilem sobie wszystkie jakie sa.Niestety nie wiem jak je odpalic.Jesli morzesz pomoz,bo po odpaleniu np. Gouae widze tylko ciemnosc."

 

 

Ogólnie to polecam, fajne czasy musiały być. Szkoda że wtedy to ja zawzięcie pykałem w Pegasusa i i N64, nie rozumiejąc co znaczy internet.

Odnośnik do komentarza

 

 
instrukcja: z tego co widzę w pudełku, to jest ulotka. Nie jest pomięta ani podarta, chłop raz z kiblu czytał
 
Przeczytałem posta Reda ze szprotek biznesu i mam pytanie, macie taki rytuał, tj. czytanie instrukcji zakupionych gier w toalecie?
 

Bo ja tak.  :taknieco: 

 

 

Mam tak samo. Niestety jesli idzie o instrukcje gier po 2000 roku to musze brac ich kilka.

Odnośnik do komentarza

 

 

 
instrukcja: z tego co widzę w pudełku, to jest ulotka. Nie jest pomięta ani podarta, chłop raz z kiblu czytał
 
Przeczytałem posta Reda ze szprotek biznesu i mam pytanie, macie taki rytuał, tj. czytanie instrukcji zakupionych gier w toalecie?
 

Bo ja tak.  :taknieco: 

 

 

Mam tak samo. Niestety jesli idzie o instrukcje gier po 2000 roku to musze brac ich kilka.

 

 

E tam, instrukcja do EUIII - z 80 stron :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...