Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam Wii U, nie ma tam trofeów. Bardzo sie przejechalem, juz konsola sprzedana razem z tymi pedałkowatymi gierkami. Chcialem pograc w Donkey Konga to trzeba uwazac co sie robi bo mozna zginac, trudna gra. Ja nie po to gram w gry zeby sie zastanawiac tylko gram dla przyjemnosci i relaksu. Polecam Playstation 3, konsole dla wszystkich. Sa tam dobre strzelanki.

 

:Coolface:

 

do tego grasz sobie w mario kart i nawet nie można sobie ze znajomymi na czacie pogadać co chwilę trzeba łapać za telefon i dzwonić :reggie:

Odnośnik do komentarza

 

Nie polecam Wii U, nie ma tam trofeów. Bardzo sie przejechalem, juz konsola sprzedana razem z tymi pedałkowatymi gierkami. Chcialem pograc w Donkey Konga to trzeba uwazac co sie robi bo mozna zginac, trudna gra. Ja nie po to gram w gry zeby sie zastanawiac tylko gram dla przyjemnosci i relaksu. Polecam Playstation 3, konsole dla wszystkich. Sa tam dobre strzelanki.

 

:Coolface:

 

do tego grasz sobie w mario kart i nawet nie można sobie ze znajomymi na czacie pogadać co chwilę trzeba łapać za telefon i dzwonić :reggie:

 

 

Na szczescie z moja konsola WIi U otrzymalem karte SIM ze specjalnym pakietem minut na wszystkie sieci, zeby moc sie porozumiewac podczas gry online.

Odnośnik do komentarza

 

Nie polecam Wii U, nie ma tam trofeów. Bardzo sie przejechalem, juz konsola sprzedana razem z tymi pedałkowatymi gierkami. Chcialem pograc w Donkey Konga to trzeba uwazac co sie robi bo mozna zginac, trudna gra. Ja nie po to gram w gry zeby sie zastanawiac tylko gram dla przyjemnosci i relaksu. Polecam Playstation 3, konsole dla wszystkich. Sa tam dobre strzelanki.

 

:Coolface:

 

do tego grasz sobie w mario kart i nawet nie można sobie ze znajomymi na czacie pogadać co chwilę trzeba łapać za telefon i dzwonić :reggie:

 

 

Jak by się tylko dało z kims grac obok na kanapie, ciekawy taki patent

Odnośnik do komentarza

O boże, przestałem grać w Europę Universalis III w lecie zeszłego roku, bo zdaję sobie sprawę, że się łatwo uzależniam od tego gó.wna, no i nie wiem co mnie podkusiło żeby spróbować znowu. Jest 3 w nocy, a ja właśnie skończyłem prawie czterogodzinne posiedzenie. :obama: Byle tylko część cyferek była jak największa, część jak najmniejsza oraz żeby placki na mapie zmieniały kolor na MÓJ kolor i już te "sukcesy" na tyle stymulują mój mózg że potrafię spędzić przy tej grze tyle czasu i nawet nie zdaję sobie sprawy jak czas leci. Już chciałem kończyć, to "a to jeszcze poczekam 2 lata jak mi stabilność wróci do +3 i zobaczę jaki będzie dochód, a to wyślę kupców do ośrodków handlu i może będę mógł dzięki większej kontroli handlu bić więcej monet, a to niesława spadnie i może jakiś królewski mariaż z Neapolem bo nie ma następcy i może się uda przejąć tron".

 

 

Ja ja ku.rwa jednocześnie kocham i nienawidzę tej gry. 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zassałem demko ze Steama EUIV ale ogrom wszystkiego mnie przeraził i chyba zostanę przy TW:Shogun2. Niedawno przyszedł mi dodatek Zmierzch Samurajów więc kolejne kilkadziesiąt godzin z życiorysu wypadnie.

Może jak będę miał więcej wolnego to znów spróbuję się zabrać za EU bo wizja takiego drobiazgowego zarządzania europejskim państwem brzmi genialnie. Fajnie,gdyby było też tłumaczenie na pl bo jednak przy takim natłoku tekstu to byłaby pomocna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zassałem demko ze Steama EUIV ale ogrom wszystkiego mnie przeraził i chyba zostanę przy TW:Shogun2. Niedawno przyszedł mi dodatek Zmierzch Samurajów więc kolejne kilkadziesiąt godzin z życiorysu wypadnie.

Może jak będę miał więcej wolnego to znów spróbuję się zabrać za EU bo wizja takiego drobiazgowego zarządzania europejskim państwem brzmi genialnie. Fajnie,gdyby było też tłumaczenie na pl bo jednak przy takim natłoku tekstu to byłaby pomocna sprawa.

 

Bierz EUIII z wszystkimi dodatkami, w EUIV choć wprowadzono wiele pozytywnych zmian, tak jak bardziej bezpośrednia kontrola nad handlem, usunięcie drastycznego wyniszczenia armii na cudzej ziemi, więcej opcji zawierania pokoju (wreszcie można zmusić wrogie państwo do przekazania podbitej przez prowincji państwu trzeciemu, takiego które nawet nie brało udziału w wojnie!), to jest jedna zmiana, która IMO zbyt uzależnia sukcesy gracza od RNG - monarch power. W czwórce za część rzeczy płaci się walutą "monarch points", których ilość jest uzależniona od monarch power, które to z kolei jest uzależnione od tego jakiego tam króla nam gra wylosowała na następne dekady. W trójce, też była oczywiście losowość statsów monarchy, ale nie miała aż takiego znaczenia. No i zabrali mi bicie monety. :(

 

I nie przejmuj się tym, że gra wydaje się zbyt skomplikowana, zacznij grać Portugalią bo to najlepsze państwo dla początkujących, zostań pobity przez Kastylię/Hiszpanię/Aragonię/Francję w XVI wieku i w tym momencie będziesz miał już zestaw umiejętności żeby jako tako grać.

Odnośnik do komentarza

Oj tak, dyplomacja jest nieziemska w Europie, sporą satysfakcję przynosi na przykład bałkanizowanie sporych obszarów, wykorzystywanie nowo powstałych państw do własnych celów by potem zerwać z nimi sojusze (kochają cię bo przywróciłeś im niepodległość) i je przymusowo zwasalizować.

 

Nie ma na forum kącika o grand strategy, to napiszę tutaj. To co wczoraj grałem, to zacząłem grać Anglią, roleplay'uję sobie w miarę historycznie, czyli w Europie nie ruszam się poza wyspy, ale ciągle rozbudowuję flotę, żeby nawet gdyby mi przyszło wojować z Kastylią + Francją naraz to mógłbym pokonać ich flotę. Miałem niezłe szczęście, bo już 6 lat po rozpoczęciu gry udało mi się anektować całą Irlandię i Szkocję, coś co się zwykle nie udaje zrobić aż tak szybko (Szkocja lubi wchodzić w masę groźnych sojuszy). Teraz tylko czekać do 1455 roku, utworzyć Wielką Brytanię, prowadzić politykę wolnego handlu, zcentralizować władzę w państwie i wtedy zacząć podbój kolonialny.

Odnośnik do komentarza

 

Chwalenie i dzielenie się radością z innymi userami? Co za głupie pytanie.

 

ale pudełko z grą mogę sobie obejrzeć w grafika google i mam podobną "radość" z tego

 

 

Sam ze dwa razy wrzuciłem swoje, więc nie mogę się wywyższać że nie wrzucałem swoich zakupów, ale podejrzewam, że popularność tego tematów bierze się z dwóch powodów:

 

1) wielu użytkowników przestało grać w gry i zaczęło je niemal wyłącznie kupować, nie mówię, że to źle;

2) struganie michałka do plusików

Odnośnik do komentarza

Bardzo lubie ogladac retro zakupy

 

 

Chwalenie i dzielenie się radością z innymi userami? Co za głupie pytanie.

 

ale pudełko z grą mogę sobie obejrzeć w grafika google i mam podobną "radość" z tego

 

 

dziewczyne tez pewnie masz na google?

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Ty nie jarzysz jak zwykle kolo, chodzi o pochwalenie sie ze ja mam a ty nie. Ale oprócz tego tez o to że fajnie i miło jest zobaczyc ze kogos jeszcze stać mentalnie na wydanie 150zł na gre na psxa a nie na gów.niane halo czy najnowszego battlefielda. Przynajmniej tak jest w moim przypadku, jak ktoś wrzuca jakies perełki to sie miło na duszy robi ale nie rozumiem na przykład wrzucania gier na xone czy ps4. W takim przypadku az chce sie dac minusa.

 

Ontopic

 

Ale ostatnio nakur.wiam w ctr. Juz mam dwa swiaty na 100% zrobione. 

I jak wygrywanie trofików i ctr jest łatwe tak o platynowanie czasów jest juz serio czasem hardkor. Ale co kur.wa ja nie dam rady ja pijany ja ?!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...