Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

okej, wersja digital mass effect 2 instalowała mi się ponad 2 godziny, nieźle. z poziomu gry ściągnąłem ten cały cerberus i zainstalowałem. to oznacza, że dodatkową postać i inne bajerki mam już wgrane ? bo internet pisze, że ma mi się jakiś cerberus network wyświetlać i tam mam ściągać. poyebane to wszystko, nie podoba mi się

Odnośnik do komentarza

a co, jest jakas promocja na psn?

 

no była taka sytuacja ze trzy tygodnie temu, że ME 1 za 16 zeta i ME 2 za 25 zeta. teraz są dodatki - arrival do dwójki za 8 z groszami i te cztery DLC do trójki o 70% taniej wszystkie. tak sie nad nimi teraz zastanawiam, bo chyba szarpne znowu trójke z tymi DLC tym razem. hmmm, musiałbym doładować wallet o 100 minimum, bo nie styknie mi na wszystkie. warto wszystkie ? podobno cytadela i from ashes najważniejsze

 

 

Ta, wszystko(bronie, misja etc.) jest. Interaktywny komiks aktywuje się bodajże wtedy, gdy zaczynamy nowa postacią, jak importujemy typa/typiare z ME1 to go nie ma.

 

też miałeś na PS3 ? bo internet mi różne wersje podaje. arrival kupiłem, ale np shadow broker, kasumi coś tam i ten cały zaed (?) mają być do ściągnięcia z tego cerberus network i w menu głównym po prawo miał mi się pojawić drugi monitor z opcami to ściągania. a nie ma, po zainstalowaniu tego cerberusa nic sie nie zmieniło, więc może mam wszystko już "wgrane"........ale 600 mega to byłoby troche mało... 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Mam wersje z PSS, ściągnąłem tylko to gó.wno w postaci Cerberus Pack ze sklepu i tyle. Dodaje on postać Zaeeda, komiks i resztę bzdet. Te dodatki o których piszesz (kasumi, shadow broker...) są chyba od razu z grą z PSS ściągane bo ja nie przypominam sobie abym coś oddzielnie zasysał prócz tego Cerberusa. No, tylko ten Arrival jest oddzielnie bo to jedyny dodatek który jest płatny.

Pewnie jak ma się grę pudełkową to wszystkie dodatki są ściągane przez ten Cerberus Network i dlatego różne wersje w necie są podane.

 

 

 

warto wszystkie ? podobno cytadela i from ashes najważniejsze

Bierz from ashes i leviathana, reszte olej. Te dwa są fabularne i kur.ewsko ważne. Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

From Ashes i Lewiatan są naprawdę ważne dla fabuły i ich wrzucenie do DLC to zwyczajne kurest.wo ze strony EA. Reszta dodatków to raczej bajery, Cytadela fajna, ale w sumie oderwana od fabuły, bardziej takie wesołe spotkanie ze swoją ekipą. Sugeruję olanie Omegi.

 

E: XM szybszy.

O czterech fabularnych DLC jest mowa w tym poście. Co to ma być?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

Mam wersje z PSS, ściągnąłem tylko to gó.wno w postaci Cerberus Pack ze sklepu i tyle. Dodaje on postać Zaeeda, komiks i resztę bzdet. Te dodatki o których piszesz (kasumi, shadow broker...) są chyba od razu z grą z PSS ściągane bo ja nie przypominam sobie abym coś oddzielnie zasysał prócz tego Cerberusa. No, tylko ten Arrival jest oddzielnie bo to jedyny dodatek który jest płatny.

Pewnie jak ma się grę pudełkową to wszystkie dodatki są ściągane przez ten Cerberus Network i dlatego różne wersje w necie są podane.

 

 

 

warto wszystkie ? podobno cytadela i from ashes najważniejsze

Bierz from ashes i leviathana, reszte olej. Te dwa są fabularne i kur.ewsko ważne.

 

 

no from ashes to postać i kwestia protean, więc spoko. leviatan podobno mocna historia. omega nie wpływa na całość za bardzo (ale aria była spoko pamiętam) . ale cytadele internet chwali bardzo  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

From Ashes i Lewiatan są naprawdę ważne dla fabuły i ich wrzucenie do DLC to zwyczajne kurest.wo ze strony EA. Reszta dodatków to raczej bajery, Cytadela fajna, ale w sumie oderwana od fabuły, bardziej takie wesołe spotkanie ze swoją ekipą. Sugeruję olanie Omegi.

 

E: XM szybszy.

O czterech fabularnych DLC jest mowa w tym poście. Co to ma być?

 

 

Jak to co EA :))))

Odnośnik do komentarza

 

 From Software :)

 

Żadnego do dwójki nie kupiłem i mam nadzieję, że ty też nie. ¯\_(ツ)_/¯

 

 

Jakby byla promocja to pewnie bym sie skusil do tej pory... Ale w (pipi) mi przykro, ze poziomy z DLC sa niby o wiele lepsze od podstawki. Wiadomo, DLC do jedynki tez bylo swietne, ale sama podstawa trzymala wysoki poziom, w dwojce to juz nie bardzo...

 

Bardzo bardzo mi przykro. Latwo tego im nie wybacze.

Odnośnik do komentarza

jak Mass Effect czesc nr.1 to tylko save to 10-15 minut, szczególnie przed winda (o jezu jak sie wkr* jak straciłem 2-3 godziny grania dzięki windzie)

 

Nie pamiętam do końca czy to to miejsce, ale zaraz po pierwszej podróży Mako czyściłem równo całą miejscówkę i po ponad godzinie padłem w jakimś mega zatłoczonym pomieszczeniu, a pomimo częstych savów wylądowałem przy autosavie, który się zrobił po wejściu do Mako :reggie: rzuciłem wtedy tę grę w pizdu i do tej pory nie skończyłem :( Nienawidzę robić 2x tego samego.

Odnośnik do komentarza

Najpierw RE4, a teraz kolejna gra Capcomu z jubileuszem.


10 lat jak w mordę strzelił, a dalej żaden slasher nie zaoferował boss'a na takim poziomie jak Vergil. Świetny system walki, wyżyłowany do granic możliwości poziom trudności, naprawdę dobra fabuła jak na ten gatunek gry, mania zdobywania SS i ten soundtrack. :fsg: Do tego Dante Must Die, kto nie rzucał padem ten nie wie co ten poziom trudności potrafi zaoferować:
X0a1zLz.gif

:pawel:

Itsuno odwalił kawał dobrej roboty przy "trójce", szkoda że przy DMC4 jego pomysły były zbyt odważne i nie zostały zaakceptowane przez Kobayashiego i mamy taką, a nie inną kontynuacje. No nic, DMC5 pozamiata. :>

Odnośnik do komentarza

Podłaczyłem PS2 przez komponent (poprzednio pomylilo mi sie z composite i literówka). Obraz wygladal znacznie lepiej, mniej zamulony ALE ALE, był cały zółtawo wyblakły bez kolorów lol. A dzwiek piszczal. W ustawieniach PS2 zmienilem wyswletlanie z RGB na Y,pb,pr ale nie pomoglo. Przypuszczam ze kabel moze byc walniety? Dalem za niego 12zł 5 lat temu na bazarze i sie zastanawiam czy zaryzykowac i zainwestowac w drozszy i jakis markowy, bo obraz poza zakloceniami, zolcia, i piszczeniem i pierdzeniem z telewizora prezentowal sie duzo lepiej.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Polecam oryginalny component do PS3. Nie wiem po ile teraz lata, ja dałem 60zł ze trzy lata temu. Obecnie używam go do PS2 i jestem zadowolony. Obraz jest całkiem okej. Z tym że trzeba mieć na uwadze iż PS2 jest słabsza od Gaca i Xboxa. Ten ostatni daje piękny obraz nawet przez obe.srany composite! (jajca normalnie). Dużo też zależy od gry, stare Onimushe wyglądają obłędnie, a takie GTA to festiwal ząbków i paćki. Ale uj tam, te kolorki w VCS, o mamo :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...