Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Capcom (nawet w obecnej formie) i Platynowi to niedościgniony wzór jak powinno się robić walkę z bossem. Dead Rising, Lost Planet, Bayonetta, MGR, Vanquish, Shadow of Rome, RE4, Okami, God Hand, Onimusha Dawn of Dreams, Dragons Dogma DA, Devil May Cry 1/3/4, Ultimate Ghost and Goblins... Najlepiej przyrządzone walki z szefami dostępne na rynku. Niestety, paradoksalnie tym firmom rzadko kiedy wychodzą ostatnie potyczki, a najlepszym przykładem jest Bayonetta i Jubileus the creator :pawel:
Jeszcze co do walk z bossami to VII generacja była taka zdałniona pod tym względem. Jak sięgnę pamięcią to potyczek na playstation one i 2 to jakoś większosc gier oferowała je bardzo fajnie skonstruowane, np. Tenchu, Spider-Man, nawet Scooby Doo :pawel: A teraz wychodzi taki Batman i skaczę się jak pisda wokół typa i nie da zginać.

 

 

Berial z DMC4 od Blubera

O ja popiarduję, co za dramatyczny pojedynek. :pawel:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Cierpkie dialogi? Nie zła (nie niezła, tylko właśnie ''nie zła'') muzyka? Przebijanie się piłą mechaniczną przez komiksowy napis ''FUCKING BITCH? Nie było to wybitne walki z... mechanicznego punktu widzenia, ale jeśli tylko wysokobudżetowe gry, to to mi przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza

Usunąć muzykę i jęki mario, to już w ogóle byłoby pozbawione atmosfery.

 

 

 

Graliście w Dynasty Warriors Gundam 2? Niby to samo powtarzalne Dynasty Warriors, tym razem z mechami, ale no właśnie...  z mechami? Bansai? Velius? Polecacie?

Odnośnik do komentarza

Tylko jak jestes fanem gundama, dla samego gameplayu nie warto imho.

 Nie ma co sobie zawracać głowy tymi DW Gundam. Dla fanów mecha bitek jest tylko jeden mesjasz. A nazywa się Gundam Vs Extreme Full Boost :fsg:

 

Full Boost dopiero w planach zakupowych ale poprzednią część katowałem mocno na swojej PS3 i z tego co ostatnio sprawdzałem to grubo ponad 100godzin już nabiłem.

Odnośnik do komentarza

Ehh, pochodzi człowiek trochę po genialnej mapie w Xenoblade, następnie po nie gorszej w Wiedźminie 3, a potem odpali nowego Batmana i znowu widzi cmentarzysko bloków z hubami. Nie o takie open worldy walczyłem :frog:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

daj znać jak kupisz full boost jak tam online stoi w tej gierce i czy da się pograć z europejczykami. sam miałem zajawke na tą gierke i chiałbym pograć na jakimś tam wysokim poziomie, bo walki japończyków z arkejdów ogląda się całkiem ciekawie

Generalnie przygotuj się na walki głównie z japończykami. Coś tam ludzi z innych zakątków swiata  też gra (np na Neogaf w podanych niżej tematach są listy ludzi co grają) ale w sumie ciężko mi to było wyczaić po nickach. Poziom jest wysoki i jako początkujący dostawałem niezłe lanie ale z czasem znalazłem parę mechów,którymi się dobrze mi gra i jako tako się opierałem tym masakratorom XD

 

Jest jeszcze jedna sprawa.Ja pykałem w poprzednią część,czyli Gundam: Extreme Vs. Tam z tego co jakiś czas temu sprawdzałem nadal gra sporo ludzi. W dodatku, online można śmigać nawet na używkach,które chodzą na Ebay za grosze i co najważniejsze online działa na europejskim koncie. W przypadku nowszej wersji,czyli Full Boost, Bandai wpadło na genialny pomysł by wprowadzić online pass,który w dodatku działa tylko na japońskich kontach. Więc jak chce się pykać online w tej odsłonie to trzeba sobie takowe konto na JP stworzyć.

 

Ja polecam dwa świetnie rozpisane tematy na Neogaf poświęcone obu częściom. Dowiesz się tam wszystkiego o grze,gameplay'u,trybach i online:

Gundam Extreme VS.

Gundam Extreme VS. Full Boost

 

 

Ogólnie seria wymiata i w JP jest jedną z tych co króluje w salonach arcade. Mnóstwo maszyn,sporo plansz,trybów,świetny zbalansowany gameplay walk 2vs2, 60fpsów. Dla mnie to jedna z tych gier dla których warto było kupić PS3.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...