Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem zmęczony nabijaniem zleceń do platyny w D3, wyłączyłem PS4, odpaliłem PS3 i uruchomiłem zakupionego w niedawnej promocji Soul Reavera. Ja pierdykam, jaka ta gra jest epicka... Pomimo tylu lat w dalszym ciągu powala na kolana swoim klimatem, opowiadaną historią, nie mówiąc już o sferze związanej z gotyckim art stylem wielu miejscówek. Zamczyska, katedry, opuszczone dziedzińce - nawet pomimo bijącej z ekranu pikselozy człowiek jest w stanie ponownie zachwycić się designerskim kunsztem osób stojących za tą grą. Nie spodziewałem się, że po włączeniu Soul Reavera po tych kilkunastu latach jakie upłynęły od mojego pierwszego podejścia do tej produkcji na PSX, ponownie wywoła ona na mnie takie wrażenie. Owszem, archaizmy w sterowaniu są mocno upierdliwe (kamera obracana L2 i R2), ale w żadnym wypadku odrzucają od tej rewelacyjnej gierki. Do PS4 wrócę za jakiś czas, bo Nosgoth wzywa :)

Czy to intro nie miażdzy? Gdzie dziś szukać takich produkcji? :)



  Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

fenomenu dwojki ME nie pojmuje - tzn uniwesum i klimat sa cudowne ale na milosc boska ta gra to 40h zbierania ekipy do jednej jedynej finalowej misji (przepraszam, gdzies w 1/3 tez jest jakas misja fabularna z tego co pamietam)

 

soul reaver sztywniutki, przechodzilem na pc, procz tego juz stycznosci z seria nie mialem

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie zaliczyłem ani dwójki, ani Defiance, ale z tego co dawno temu czytałem, to w porównaniu z jedynką nie wypadają zbyt dobrze.
Może kiedyś sprawdzę.

Ja SR przechodziłem dwa razy, pierwszy raz na ruskim tłoku kupionym na rynku od gangu Ormian specjalizujących się w sprzedaży pirackich płyt z grami i muzą. Jako gówniarz oczywiście miałem podjarkę gdy zobaczyłem że nawet po polsku mają Soul Reavera, ale po przyjściu do domu i odpaleniu płytki padłem ze śmiechu jak usłyszałem intro, w którym głos podkładał jakiś rusek ze sfałszowanym polskim paszportem :)


Pograłem 3 godziny i wróciłem na bazar z prośbą o wymianę na anglika. Dobrze, że i taką wersję mieli w swojej ofercie :obama:
Jakiś czas potem kupiłem od nich polskiego Medievila 2. Pokłady beki z tłumaczenia były tam jednak tak zacne, że przeszedłem całą gierkę w naszym ojczystym języku :)
Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

fenomenu dwojki ME nie pojmuje - tzn uniwesum i klimat sa cudowne ale na milosc boska ta gra to 40h zbierania ekipy do jednej jedynej finalowej misji (przepraszam, gdzies w 1/3 tez jest jakas misja fabularna z tego co pamietam)

 

soul reaver sztywniutki, przechodzilem na pc, procz tego juz stycznosci z seria nie mialem

 

tu nie ma czego pojmować, to po prostu najlepszy mass effect i najlepsze zbieranie ekipy :czesc:   

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...