Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

 

No to tak jak mówiłem Journey, Yakuza od trójki, Wipeout HD, Ratchet&Clank Tools of Destruction i Crack in Time, Resistance 3, Demons Souls

Ehh czemu Sony nie wyda Wipeouta na ps4, nawet z taką samą zawartością nikt by się nie obraził :/
Wipeout to teraz na tylko na wii u pod nazwa Fast Racing Neo. P-E-T-A-R-D-A
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

No właśnie mi się graficznie nie bardzo podoba, może na vicie (albo po prostu na mniejszym ekranie) by wyglądało lepiej, ale na monitorze kompa IMO średnio :P

 

Jezu chryste, zaraz mi głowa eksploduje. Nie ma nic bardziej sexy niż piksele skalowane do 23 calowego monitora i to jest fakt, kolego. :doom:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Mam ochotę na DOBREGO side scrollera 2d z otwartymi poziomami, w miarę nowego. Wybieram:

 

Ori

Kukamele

czy Salt&Sanctuary

 

? A może Axiom Verge?

 

wszystko co tu wymieniłeś jest GOTY :whyyy:

 

bier Ori albo Kukamele na początek 

 

 

 

No właśnie mi się graficznie nie bardzo podoba, może na vicie (albo po prostu na mniejszym ekranie) by wyglądało lepiej, ale na monitorze kompa IMO średnio  :P

 

Jezu chryste, zaraz mi głowa eksploduje. Nie ma nic bardziej sexy niż piksele skalowane do 23 calowego monitora i to jest fakt, kolego.  :doom:

 

Ale ja nic nie mam do pixeli, ba, nawet bardzo lubię, ale akurat piksele z Slain! mi się nie podobają po prostu ;) 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zaczne ciupac w Salta wiec ocenie pozniej jak wypada na tle innych ktore ogralem [kłakamejle oraz ori].

 

Salta ziomek ogrywa mówi, ze miniaturowe Soulsy, łatwiejsze ale idzie się naje.bać. Też musze kupić.

Odnośnik do komentarza

Ja lubię zwykłe z Lidla.

 

Co do gier to Hero Siege, jest multi, jest dużo postaci do wyboru tylko ciągle naprawiają jakieś bugi, niedługo będzie PvP.

Poza tym to Roguelands ale to jeszcze early acces. 

Vagante, Rampage Knights, Risk of Rain. Wszystkie trochę inne. Wszystkie fajne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 pustynia

 

 

:notsure: nie kojarzę

 

Sorrow Pass mi bardzo przypomina taką typową pustynną lokację. Jeszcze te ciernie dopełniają wizerunku. 

 

 

No to mi się pustynia kojarzy z piaskiem, a nie cierniami ;) aczkolwiek masz rację, Sorrow Pass pasuje do tego obrazu, chociaż bardziej bym powiedział, że to opuszczony, wysuszony las :potter: 

Odnośnik do komentarza

Fallout 4 i Primal dostają survivalowe tryby gry. W żadną z nich jeszcze nie grałem, ale ten drobny dodatek na pewno mocno zachęca mnie do sięgnięcia po nie. Podoba mi się to, że bardziej wymagający gracze dostają trudny tryb, który nie sprowadza się do zrobienia z przeciwników gąbek na pociski i zwiększenia ich HP. Mam nadzieje, że więcej gier pójdzie tą drogą i takie survivalo-podobne poziomy trudności staną się standardem dostępnym na premierę, a nie parę miesięcy po.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zaczne ciupac w Salta wiec ocenie pozniej jak wypada na tle innych ktore ogralem [kłakamejle oraz ori].

 

GRA, JEST, ZA-JE-BI-STA - jak sie wyśpie to zarzuce solidna opinie w temacie, na chwile obecna szykuje sie moj ulubiony indyk ever, prawdopodobnie zdetronizuje Hotline Miami 1 jak utrzyma te za(pipi)istosc do konca.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Fallout 4 i Primal dostają survivalowe tryby gry. W żadną z nich jeszcze nie grałem, ale ten drobny dodatek na pewno mocno zachęca mnie do sięgnięcia po nie. Podoba mi się to, że bardziej wymagający gracze dostają trudny tryb, który nie sprowadza się do zrobienia z przeciwników gąbek na pociski i zwiększenia ich HP. Mam nadzieje, że więcej gier pójdzie tą drogą i takie survivalo-podobne poziomy trudności staną się standardem dostępnym na premierę, a nie parę miesięcy po.

 

Fallout 4 skończyłem i też mnie interesuje ten tryb Survival, co prawda kilka rzeczy jest przeniesionych z New Vegas jak np amunicja która w końcu będzie miała swoją wagę ale są też nowości, jak brak szybkiego podróżowania. To sprawi że pewnie ścieżki poznamy jako bezpieczne i będziemy obchodzić te mniej bezpieczne miejsca. Nauczymy się gdzie są materace do spania, będziemy częściej odwiedzać swoje osady żeby zregenerować HP.

 

Taki tryb powinien być od początku a nie gdy gracze już skończyli fabułę. Mam 105 level i średnio mi się widzi zaczynać od nowa bo tak to pewnie będzie wyglądało.

 

Tak samo Rise of Tomb Raider w pewnym momencie otrzymał w DLC chyba dodatek z survivalem. Widać że popularność Dark Souls odbija się echem i więcej developerów słusznie zauważa potrzebę przywrócenia grom tego aby jednak były trudniejsze.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...