Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Serie, które powróciły w dobrej formie na 8mą generację: Worms, Carmageddon, Trackmania, Dishonored, Hitman, Doom, Resident Evil, Wolfenstein

 

Serie, które pozdychały/zawiodły na current-genach: Mass Effect, Deus Ex, Rayman, Tekken, Portal, NFS, Wipeout (remaster to niech sobie wsadzą w skośne poślady), Siren, Silent Hill, Dead Space, Call of Duty, Battlefield, Bioshock, Fallout, Burnout, DevilMayCry, Halo (singleplayer), Motorstorm, Call of Juarez, Medal of Honor, Test Drive, SOCOM, Project Gotham Racing, Fable, Soul Calibur, Virtua Fighter, FEAR, Sacred, Splinter Cell, Sleeping Dogs, Skate, Max Payne, Motorstorm, Resistance, Red Faction, MGS, Prince of Persia, Ninja Gaiden. GRID, Lost Planet...

 

Wnioski nasuwają się same. Ale przecież mamy w zamian cyfrowe maszyny hazardowe w postaci skrzynek ze skinami na fiuta, by wypełnić pustkę

Biorąc pod uwagę, że miedzy innymi Silent Hill, Splinter Cell czy Max Payne nawet nie ukazały się na obecnej generacji to :reggie:

 

No i zostawcie nowego Deusa w spokoju. Świetna gra, dla mnie lepsza niż poprzednia z 2011 roku.

Edytowane przez Papaj
Odnośnik do komentarza

Bo wymieniałem też te, które właśnie zdechły i nie dotrwały do 8mej gen. Ale ta lista to już przeszłość, przyjdą nowe gry, lepsze, hipsterka mnie jakaś poniosła i jest mi wstyd. Jesteśmy może w połowie 8mej gen. tyle dobrego przed nami jeszcze, a przecież shenmue nadchodzi, final fantasy, system shock 3, prey powrócił, shinji mikami w wielkim stylu z the evil within. Skrzywione spojrzenie miałem na materię, nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby wracać do horrendalnego XMB z ps3 (zaktualizowanie gran turismo 6 to największy konsolowy absurd z jakim się spotkałem)

Odnośnik do komentarza

No i zostawcie nowego Deusa w spokoju. Świetna gra, dla mnie lepsza niż poprzednia z 2011 roku.

Grałeś może w DLC? Teraz Season Pass do wersji na PS4 jest za 50 zł w promocji i się zastanawiam, czy brać. Może tylko jedno z dwóch fabularnych DLC jest warte grzechu albo żadne z nich?

Odnośnik do komentarza

 

Całkiem ciekawa gierka, która nigdy nie wyszła poza wczesną fazę developingu. W skrócie skrzyżowanie LA Noir i Life Is Strange, czyli podejmowanie decyzji i cofanie czasu, żeby coś zmienić. Może nie brzmi teraz zbyt nowatorsko, ale gier w takich klimatach nigdy za wiele zresztą nie mam pojęcia, kiedy ten tytuł rzeźbili. Jak PS3 to parę latek na pewno ma (2010 dopiero teraz dosłyszałem co mówił).
 
Sam kanał tego typka polecam bo dokopuje się do takich niewydanych produkcji, prototypów.
Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

No Colin 2.0 miazga, ale sie grało samemu i po lanie :obama: ja bym bardzo chciał remaster lub remake RalliSport Challenge 2 moje ulubione wyścigi i pierwszy oryginał na Xbox:)

 

Chciałbym rownież zobaczyć odświeżone Star Wars Rogue Squadron 2

 

I Viewtiful Joe

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Severance: Blade Of Darkness...Jedna z bardzo nielicznych blaszanych gier na wspomnienie której mam oczy pełne łez wyciśniętych przez nostalgię i bezgraniczne dla niej uwielbienie...

 

 

Systemem walki i ogólnymi wrażeniami z niej płynącymi odstawiała takie np Soulsy do głębokiego kąta. Za jakąkolwiek próbę zrobienia porządnego konsolowego rimejku lub kontynuacji oddałbym królestwo i rękę pięknej księżniczki.

 

No i ten arcygenialny soundtrack za który był odpowiedzialny Oscar Araujo:

 

 

:banderas:  :obama:  :fsg:

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...