Skocz do zawartości

The Walking Dead - Telltale Games


Mustang

Rekomendowane odpowiedzi

śmiem twierdzić dodatek 400 days lepszy od całego pierwszego sezonu, akcja z bonnie na polu kukurydzy goty. dziś sie biorę za drugi sezon  :fsg:

Dodatek dobry, ale za krótki. Bardzo dobrze wprowadzili nowe postaci, sporo się działo, ale pozostawał zawsze niedosyt. Zazdroszczę, że zaczynasz dopiero drugi sezon, bo jest rewelacyjny. A tylko pierwsze przejście zapewnia aż takie emocje.

Odnośnik do komentarza

Bierz drugi na nową generację i najwyżej zastanów się, czy nie przejść sobie pierwszego jeszcze raz na PS4. Zapowiedziano już kolejny sezon, więc seria będzie się rozwijać. Lepiej zatem od razu przenieść się na przyszłościową konsolę, niż kombinować ponownie za parę miesięcy. 

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Bierz drugi na nową generację i najwyżej zastanów się, czy nie przejść sobie pierwszego jeszcze raz na PS4. Zapowiedziano już kolejny sezon, więc seria będzie się rozwijać. Lepiej zatem od razu przenieść się na przyszłościową konsolę, niż kombinować ponownie za parę miesięcy. 

Ja mam ten sam dylemat: katować kolejny sezon na PS3, czy juz przenieść sie na PS4, bez wyborów moralnych. 

Zupełnie mogę tez zakupić wersje na PS4 i grac, jak przystało. Będzie jakaś zniżka na S01 dla posiadaczy pas-genowej wersji (PS3)? 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

 

Bierz drugi na nową generację i najwyżej zastanów się, czy nie przejść sobie pierwszego jeszcze raz na PS4. Zapowiedziano już kolejny sezon, więc seria będzie się rozwijać. Lepiej zatem od razu przenieść się na przyszłościową konsolę, niż kombinować ponownie za parę miesięcy. 

Ja mam ten sam dylemat: katować kolejny sezon na PS3, czy juz przenieść sie na PS4, bez wyborów moralnych. 

Zupełnie mogę tez zakupić wersje na PS4 i grac, jak przystało. Będzie jakaś zniżka na S01 dla posiadaczy pas-genowej wersji (PS3)? 

 

Kup wersję na PS4, przynajmniej będzie płynnie chodzić. Poza tym, cyfrowe wersje są do kupienia za niewiele ponad 40zł mając plusa (bez niego są raptem kilka zł droższe), a to niezwykle przystępna cena za niemal dziesięć godzin zabawy na tym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

a woogle będzie 3ci sezon? wiem jak się kończy 2gi, ale chyba prędko nie zrobią nic w tym uniwersum.

a ja mam takie pytanie czy ta laska z pierwszego sezonu z savannah

ta z czakanem, co dawała dupy za lekarstwa

to

ta sama laska z 2giego sezonu w tym obozie Billa?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no tak o jane chodzi, ta i ta ogarnia wspinaczki i nawet kolorek dialogów jest w podobnych kolorach jak nie w takich samych, dlatego sie zdziwiłem ze bez zadnych "hejek" sie obeszlo. no i jeszcze

kenny by poznał laske

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Chuopcy, jak myslicie, co w 3 sezonie?

 

 

koncowka dala rozne zakonczenia, wiec chyba nie ma co liczyc na dalsze losy kennego/jane.

Moze dorosla Clem razem z AJem?

AJ?

Zupelnie nowa postac?

 

 

Kenny i Jane oczywiście odpadają. Mogą najwyżej liczyć na jakiś początek, w którym zginą. Sam już po pierwszym sezonie myślałem, że jest po Kennym, wiec jego znacząca rola w drugim mocno mnie zaskoczyła.

Dorosła Clem lub samodzielny AJ wydają mi się mało prawdopodobni. To zbyt duży przeskok czasowy, przy którym musiałyby zmienić się też znacząco realia świata.

Clem moim zdaniem się pojawi. Nie wiem czy znów jako główna postać, czy też poboczna, ale gracze zbyt ją polubili, żeby zaakceptować ot tak sezon bez niej.

Od nowej postaci z kolei bardziej prawdopodobny wydawałby mi się któryś z bohaterów dodatku.

 

A co myślicie o zakończeniach sezonu drugiego?

 

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

 

Chuopcy, jak myslicie, co w 3 sezonie?

 

 

koncowka dala rozne zakonczenia, wiec chyba nie ma co liczyc na dalsze losy kennego/jane.

Moze dorosla Clem razem z AJem?

AJ?

Zupelnie nowa postac?

 

 

Kenny i Jane oczywiście odpadają. Mogą najwyżej liczyć na jakiś początek, w którym zginą. Sam już po pierwszym sezonie myślałem, że jest po Kennym, wiec jego znacząca rola w drugim mocno mnie zaskoczyła.

Dorosła Clem lub samodzielny AJ wydają mi się mało prawdopodobni. To zbyt duży przeskok czasowy, przy którym musiałyby zmienić się też znacząco realia świata.

Clem moim zdaniem się pojawi. Nie wiem czy znów jako główna postać, czy też poboczna, ale gracze zbyt ją polubili, żeby zaakceptować ot tak sezon bez niej.

Od nowej postaci z kolei bardziej prawdopodobny wydawałby mi się któryś z bohaterów dodatku.

 

A co myślicie o zakończeniach sezonu drugiego?

 

 

 

 

ja bym chetnie zagral azjata-morderca :)

Zakonczenia genialne, pieknie budowali napiecie przez wszystkie epizody :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no rano skonczyłem 2gi sezon :fsg:  chciałem przycwaniakowac w zakończeniu, ale nie wyszło :( duze spoilery:

bolą bardzo wybory które tak naprawde są z dupy, nie ważne czy zabierzemy arvo leki i tak dojdzie do strzelaniny i tak cięzarna zginie. co jest imo słabe ;/ co do zakonczenia clem została sama z AJ, odstrzeliłem gnatem jane i kennego bo mnie juz w(pipi)iali :oh_you: liczyłem że wejde like a boss do wellington, bo dorosłych nie przyjmują a tu zonk, inne zakonczenie


co do 3ciego sezonu

na bank bedzie clem pytanie w jakim settingu, czy będzie rzucam pare miechów/lat później gdzieś w miejscu a tylko napomkną że w welligton/w tym markecie z rodzinką był fuck up i juz nikt nie żyje poza clem i tyle będzie z konsekwencjami wyborów. pozostaje kwestia Lilly co zayebała van kennemu w 1 sezonie, christa o której tez nie wiadomo czy nie dostała kulki, no i bonnie, murzyn murzyn murzyn mike z ruskiem, więc ekipe teoretycznie mają na 3ci sezon

 

Odnośnik do komentarza

Cześ wszystkim.

Po pierwsze sorry jeśli piszę w nie właściwym miejscu, ale pierwszy raz piszę na forum, a zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Mam taki problem:

Posiadam Sezon 1 i drugi w wersji pudełkowej na ps3. Sezon 2 nie widzi zapisu z 1 sezonu. Szukałem rozwiązania ale to co znalazłem dotyczyło tylko wersji cyfrowej i na pc.(może nie umiem znaleźć) Czy ktoś spotkał się z tym problemem? i najważniejsze czy zna rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.