Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tej grafiki to faktycznie jest nierówna. Rio wygląda wspaniale , samochody tez. Natomiast ten Lime Rock to pomyłka, Yas w nocy tez jakoś bez szału. Dla mnie największym problemem są trasy. Grałem po kilkadziesiąt godzin w każdą odsłonę Forzy i na prawdę juz rzygam tym Sebringiem czy Indianapolis. W(pipi)ia mnie to, że nie ma ani jednego azjatyckiego toru. Brawa dla T10 za Rio- piękny, szybki track. Karny kutas za Lime Rock.Tak czy siak dla mnie zakup obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza

no po dluzszym ograniu tez stwierdzam ze graficznie jest PRZECIĘTNIE, juz chyba nawet FH 2 lepiej wygladała. i ta muzyka podczas scigania sie w nocy - WTF ? jkabysmy z jakims bossem walczyli. grafika na lusterku w widoku z kabiny ma chyba z 10 fpsów, a przy widoku "na masce" widać pikselozy. Te karty zdrapki (mody) bardzo spoko, lubie takie gadżety i odkrywanie pierdołek. Deszcz rewelka ale wjechanie w kałuże daje nam grafike ochlapania niczym z Herkulesa z PSX-a. Ogólnie conentu w pełnej wersji bedzie w ch*Uj ale jak bedzie tak nierówno jak na demku to nie wróże żadnego GOTy a jakies 8/10. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A już myślałem, że ze mną coś nie tak.

Oczekiwałem graficznego masakratora. Po odpaleniu demka konsternacja, analiza. Nie może być tak źle, ale kurde coś mi nie gra, ten zoom na auto i ostre krawędzie, na których można pokaleczyć sobie oczy.

Nie tego się spodziewałem. Miał być skok graficzny,prawdziwie next genowy racer i druga generacja na Ona.

Nie podoba mi się efekt wznoszenia wody za samochodem-mega sztuczny.

Dupy nie urywa, zawiodłem się.

Model jazdy trochę dziwny, ale do tego muszę się przyzwyczaić (ostatnio tylko Driveclub i Horizon z rejcerów).

Odnośnik do komentarza

2ecp7dd.png

 

Gdzie jest te oświetlenie.  W Rio go nie ma czekam na porównanie z Sebringu w dzień lub Pradze. Alasing to jest gorszy jak w FM5 no ogólnie t10 jest w czarnej (pipi)e jak utrzymać full HD przy 60fps i jeszcze dodawać ficzery, które społeczność widziała by już w FM4. 

Grałem w pesa w 720p na xone i byłem happy, ale kosa ex od MS. 

Na plus 24fury na torze, dym z opon chyba lepszy, który i tak nawet nie stał obok tego z GT5. 

Co by nie psioczyc najważniejszy jest model jazdy, a ten dalej jest bardzo dobry czy lepszy od FM5 czas pokaże trzeba więcej pograć. 

Edytowane przez DumaDyma
Odnośnik do komentarza

też macie reakcje wymiotne jak patrzycie na te drzewa?

 

 

cała reszta jest całkiem okej

 

 

nie, ja się skupiam na wyścigu i przyjemności ze ścigania a nie na drzewach czy terenach poza torem. ale ja jestem graczem więc nazwij mnie wariatem :dunno: jak tak czytam w necie niektórych wywody i przypieprzanie się do nic nie znaczących szczegółów to serio chyba niektórzy zapominają że w gry się gra a nie ogląda :facepalmz:

 

wrażenia po demie jak najbardziej super. nie brandzlowałem się do pobocza czy drzewek tylko bawiłem się ustawieniami prowadzenia. kałuże robią swoje i trzeba na nie uważać bo może być wesoło. wyścig w nocy bardzo przyjemny ale poczekam na nocny Nord albo Le Mans. Yas Marina praktycznie cała oświetlona i nie czuć tej spiny przez ciemność dookoła ale bardzo urokliwy tor (tor Wezyr, nie trasa, pliz). jeżeli ktoś oczekiwał nie wiadomo jakiej rewolucji to chyba sam sobie zrobił krzywdę. ta seria nastawiona jest na usprawnianie a nie wielkie zmiany. demo to wiadomo tylko demo ale szykuje się to, czego się spodziewałem. mianowicie dobre, solidne i dopracowane wyścigi z których człowiek będzie czuł przyjemność a nie frustrację i każdy ustawi po swojemu oraz dostosuje do swoich preferencji. mało jest gier, czy serii, które można brać w ciemno bo ma się pewność że nie zawiodą. FM/H to taki pewniak. kupuję w ciemno i wiem że będę zadowolony.

 

jeszcze 8 dni :fsg:

Odnośnik do komentarza

Za dnia podobnie jak 5, noc trochę zawód, ale deszcz moim zdaniem wygląda co najmniej bardzo dobrze, szczególnie w miejscach gdzie tworzy się taka mgiełka wody nad trasą (prosta na Sebringu). Ten deszcz to w ogóle największa zmiana i oczywiście jeszcze zwiększa różnice między różnym typami napędu: Golfem R tylko hamować trzeba było wcześniej, ale Corvette już tańczy. Fajnie też, że dodali kałuże, naprawdę trzeba na nie uważać. 

 

Pierwszy wyścig nie można wyłączyć wspomagaczy, no spoko, drugi wyścig prawie wszystko na off i ta muzyka z jak piszecie z walki z bossem też na off - z kolei ten ambient w menu bardzo przyjemny dla ucha, wręcz relaksujący.

 

Te całe mody to jakiś dziwny pomysł, ale chętnie sobie powłączam te z wyższym miejscem na starcie, bo znowu jest ten sam problem - jak się weźmie avatary na podobnym poziomie, to fajnie się z nimi ściga, ale można nie zdążyć przebić się na początek stawki przed końcem krótkiego wyścigu.

 

A ten wyścig na owalu nieco mnie zdziwił. Najpierw o kurde, ale prędkość; potem myślę sobie, że bez asyst to zaraz wywalę się na pierwszym zakręcie, a tu nic - cały wyścig z gazem na maksa i nawet ostrzej skręcać można, a samochód dalej przyklejony. Nie wiem czy tak miało to wyglądać, ale widzę potencjał na ulubiony wyścig achievement hunterów.

Odnośnik do komentarza

Co to za popi*** pomysł, żeby za każdym razem od po włączeniu dema trzeba grać od początku i oglądać intro... Lol, co za idioci...

Z Horizon 2 było tak samo.

 

Durne jest też trochę, że w trybie czasówek po zakończeniu wyścigu demko też się resetuje. Nie ma filmiku, ale trzeba od nowa wyłączać asysty i muzykę.

Odnośnik do komentarza

 

też macie reakcje wymiotne jak patrzycie na te drzewa?

 

 

cała reszta jest całkiem okej

 

 

nie, ja się skupiam na wyścigu i przyjemności ze ścigania a nie na drzewach czy terenach poza torem. ale ja jestem graczem więc nazwij mnie wariatem :dunno: jak tak czytam w necie niektórych wywody i przypieprzanie się do nic nie znaczących szczegółów to serio chyba niektórzy zapominają że w gry się gra a nie ogląda :facepalmz:

 

naobiecywali to sie wymaga. pokazli demkiem ze grafika stoi momentami poniżej pasa niestety - uwazam ze powinno sie wymagac jak najwiecej a nie całowac po rękach ze w ogole to wydają. mamy 2015 rok a grafike jak z 2010 miejscami. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

ja żałuję że wziąłem digitala i nie mogę już anulować preordera :yao:

beka że pełna gra już opluwana bo demo coś tam. demo. ludki, pamiętajcie że demo ma schizofrenię. z jednej strony ma pokazywać czego można się spodziewać w grzę, co mniej więcej auto miał na myśli. z drugiej strony demo często miewa zupełnie inny build niż finalna wersja, ma swój "wiek" i nie jest to kawałek kodu żywcem wycięty z gotowej gry.

 

easye, jak tam demo ci się podobało, opisz swoje wrażenia. forza killer czy fałszywy mesjasz jak pShift3?

Odnośnik do komentarza

Największym problemem FM6 jak i FM5 jest różnorodność/ilość tras. Fajnie że będzie 26 lokacji tylko co z tego jak 80% to są klasyczne tory wyścigowe gdzie każdy jest dosyć podobny do siebie, brakuje fikcyjnych tras jak Alpy oraz tras miejskich jak Praga/Rio. Nie ma Suzuki, Ring Twing Motegi, Mappley, Camino, Fuji, Positiano...

Na 10 rocznicę mogli dopakować grę w więcej różnych tras.

 

Odpaliłem sobie dzisiaj Rio w FM6 później Pragę w FM5 i w 6 jest duży skok pod względem roślinności, wygląda ona duuuużo lepiej w FM6. Co do samych miast to Rio same w sobie jeśli chodzi o architekturę jest mało ciekawe w porównaniu do Pragi, czekam na porównania Pragi i Nurba z obu części.

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, to tylko demo. Przy demie 4 też chyba coś było nie tak, jak dobrze pamiętam. Nie ma się co spinać. Zresztą zawsze coś komuś nie pasuje.

Chyba każde demo Forzy miało jakieś "ale" z demówką Forza 2 na czele. Ale to było w czasach  PRLu więc się nie liczy :P

 

Colin dlaczego żałujesz cyfrówki? Ja właśnie się nad nią zastanawiam. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...