Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Poradnik jak przetransferować dane + unboxing limitki Majora's Mask :)

 

 

Przepraszam za to jak materiał został zrealizowane i za pewnego rodzaju błędy w wymowie (choćby Zelda), czy tłumaczeniu....ale byłem zmęczony, a chciałem dać Wam poradnik na premierę. Jeśli jednak wszystko zrealizujecie tak jak na filmie - konsola zostanie wytransferowana w 100% poprawnie :)

Odnośnik do komentarza

Dlatego wlasnie pisze, ze sie dziwie, ze nikt z forumowiczow jeszcze nie wrzucil foto, gry czasami kupuje sie przed premiera i tutaj sa zdjecia, wiec jesli chodzi o konsole to tym bardziej sie ich spodziewalem, a tu nic.

 

Trzeba jedan pamietac, ze tu chodzi o Nintendo, a jak wiemy ilosc fanow tej konsoli w Polsce jest mniejsza niz innych systemow, na samym forum tez stanowia mniejszosc.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No widocznie ty nie wiesz jak jest. Niektórzy dystrybutorzy są bardzo restrykcyjni, a sankcje są na tyle surowe, że nie warto ryzykować. Wiadomo, jeden czy dwa egzemplarze pójdą po znajomości, ale reszta czeka.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

New 3DSy też? Wymień mi te osoby. Chyba logiczne, że ludzie kupują towar przed premierą, ale raz jest to łatwiejsze (Nintendo przed objęciem w Polsce przez Conquest - XL miałem 5 dni przed premierą) no ale czasami jest trochę trudniej (GTAV czy produkty Nintendo od jakiegoś czasu).

 

Czytaj co się do ciebie piszę, bo czasami ma się wrażenie, źe rozmawia się z grabiami.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dlatego wlasnie pisze, ze sie dziwie, ze nikt z forumowiczow jeszcze nie wrzucil foto

Poddaje się i czekam na kuriera :cool:

 

Dziwi się, że nikt nie wrzucił, tłumaczy mu się co jest przyczyną, a on swoje.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Niektórzy dystrybutorzy są bardzo restrykcyjni, a sankcje są na tyle surowe, że nie warto ryzykować. Wiadomo, jeden czy dwa egzemplarze pójdą po znajomości, ale reszta czeka.

 

Pisales cos o rozmowie "jak z grabiami" ? Popatrz najpierw na to co sam piszesz.

 

Ty generalnie masz jakis problem, ja spokojnie pisze, ze dziwne, ze u nas zdjec jeszcze nie ma, a ten wbija i juz swoje madrosci prawi. Nie masz co robic, masz za duze cisnienie ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...