Skocz do zawartości

Co masz na obiad?


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Toż to mam jeszcze 4h od posiłku zanim położę się spać. Poza tym warzywa są lekkostrawne i dawno przejdą przez kichę zanim zasnę, a mięso będzie sobie gnić gdy śpię i zapewniać aminokwasy. Co innego jakbym się nawpieprzał słodyczy i prostych węgli ponad normę popijając kakałkiem.

Dobiję jeszcze twarogiem o północy.

Aha, przez ostatnie 2 tygodnie znowu mi spadł kilogram, także tego, wyznaję swoje nauki na temat dietetyki po latach eksperymentowania. To tak w kwestii rośnięcia dupy ;)

Koniec offtopa. Dawać obiady, to jutro coś upichcę nowego.

Odnośnik do komentarza

Cholera, zasiedziałem się na forum, zamiast pilnować:

DSC_0231.JPG

Ale dziwne, bo wcześniej było sporo wody, przychodzę po przeczytaniu kilku postów, a tu czarna plama. Chyba patelnia pada, bo w sumie mięso nie jest przyjarane, a tylko sam środek.

Aha i ryż też mi się przyjarał, wszedłem jak akurat skończyła się woda. Dziwne, bo jeszcze się miał gotować ok. 5 minut.

---

Wiem, że nie wygląda to apetycznie, ale Spartacusy mówią, żebym jadł ryż z kurczakiem, więc czasem dorzucę jakieś odpadki z lodówki.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Ja dziś miałem wiejski obiad z polski B, gotowane pyry wytłuczone z przesmażoną cebulą i tłuszczem, do tego 3 jajka sadzone i zupa buraczkowa(w sensie z buraków a nie z paczki)

Może i brzmi biedacko ale powiem wam, że po 9h fizycznej roboty wp.ierdalałem jak poj.ebany <ok>

Odnośnik do komentarza

Ja dziś miałem wiejski obiad z polski B, gotowane pyry wytłuczone z przesmażoną cebulą i tłuszczem, do tego 3 jajka sadzone i zupa buraczkowa(w sensie z buraków a nie z paczki)

Może i brzmi biedacko ale powiem wam, że po 9h fizycznej roboty wp.ierdalałem jak poj.ebany <ok>

ja ostatnio kluski leniwe zjadłem ze śmietaną i cukrem. GOTY

 

dzisiaj rybka z ryżem, brokułami i kukurydzą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...