Skocz do zawartości

Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

Win7 nie jest już oferowany a kupno z allegro czy sklepu stacjonarnego za 100-300zł skutkuje nielegalnym systemem. Kupno wersji BOX (używka) jest już ok. Tylko znaleźć używkę BOX na allegro to trudny temat bo to co jest to są wersje tylko Upgrade.

 

 

Tutaj jest fajna oferta i można powiedzieć, że okazja pod warunkiem, że poprzedni właściciel odinstalował swoją kopie a nawet jeśli nie, to MS teoretycznie może nic nie zrobić.

 

http://allegro.pl/microsoft-windows-10-box-usb-pl-i6565993433.html#thumb/1

Edytowane przez M.Bizon24
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak wyłączyć automatyczne instalowanie sterowników w Win10? Automatyczne pobieranie sterowników z Windows Update mam już wyłączone, ale system i tak instaluje sterowniki, które są gdzieś na dysku.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam dziwny problem.

Windows 10. System przy uruchomieniu prosi o płytę instalacyjną z Win10, inaczej się nie załaduje. Jak próbuję wybrać dysk z windowsem (C:) to mam komunikat, żeby wybrać dysk z zainstalowanym systemem. Z płytą w napędzie idzie bez problemu. Ktoś ma jakieś pomysły? 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakiś program podobny do Windows Live Mail 2012 pod Windows 10? Chciałem zainstalować Windows Live Mail z pakietu Windows Essentials ale nawet go nie można już pobrać xD Chodzi też o to że muszę zaimportować pocztę z 2016 roku której już nie ma na serwerze i jest pobrana przez Outlook Express na XP. Live Mail oferował import z plików .dbx i sobie dzielił pocztę na pojedyncze pliki a ponoć ten z Win10 nie ma takiej opcji...

Odnośnik do komentarza

Warto instalować windę w wersji N czy nie bawić się w to? Nie jestem hakierem, potrzebuję winde do gier, multimediów i internetu, z tego co wiem wersja N ma pewne rzeczy wycięte, ale czy akurat te przydatne do wskazanych rzeczy?

 

Konkretnie Windows 10 Home N.

Odnośnik do komentarza

W wersji N nie ma playera multimedialnego. Instalowałem obie wersje, brak różnic w wydajności, nie widzę powodu aby się upierać przy tej wersji. Korzystam z normalnej, pełnej i krzywda się nie dzieje. Jeżeli komuś klauzula sumienia nie pozwala mieć systemu z windows media playerem to dla niego wersja N jest idealna.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak to jest z tymi pulpitami. Chcę mieć jak w telefonie, trzy pulpity na jednym monitorze i zmieniać to w zależności od zadań - jeden do gier, drugi do pracy z wywalonymi folderami, a trzeci czysty  samą tapetą. 

 

Na razie to mam 3 pulpity z czego wszystkie wyglądają tak samo, poza tym, że inne zadania można uruchamiać, ale tak to do niczego to nie jest mi potrzebne. 

 

?

Odnośnik do komentarza

To nie tak działa. Może tapety można mieć różne na różnych pulpitach, ale ikony zostaną te same. Pulpit to dodatkowa przestrzeń na okna, a więc możesz mieć excela na jednym, przeglądarkę na drugim i pasjansa na trzecim.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, w ciągu trzech ostatnich dni miałem trzy różne (biały, pomarańczowy i fioletowy) ekrany śmierci, wszystkie bez jakiegokolwiek komunikatu, kodu błędu itd., po prostu pusty ekran. 

Według ESETu i Malwarebytes nie ma żadnych śmieci na systemie, wszystkie sterowniki w najnowszej wersji itd. Jakieś pomysł, co to może być?

 

Dodam, że wszystkie trzy pojawiły się robiąc coś totalnie codziennego, nie obciążającego ani cpu ani gpu. 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...