Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

No naprawde doje.bali graficznie H4, do tego świetnie designersko, zmiany gameplayowe również na plus. Wydaje mi sie ze rozgrywka jest szybsza. Szczerze mowiąc gra mi sie najlepiej ze wszystkich części, mialem zamiar olac serie po "czwórce", a moze nawet H5 sprawdzę.
qlzbahL.jpg

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

No naprawde doje.bali graficznie H4, do tego świetnie designersko, zmiany gameplayowe również na plus. Wydaje mi sie ze rozgrywka jest szybsza. Szczerze mowiąc gra mi sie najlepiej ze wszystkich części, mialem zamiar olac serie po "czwórce", a moze nawet H5 sprawdzę.

 

szkoda że grafika w Halo 4, wymusiła downgrade A.I przeciwników i mniejszą skalę bitew. Tęsknie za walkami z dwoma Scarabami

 

Jeżeli podobają Ci się zmiany gameplayowe z czwórki to koniecznie musisz zagrać w piątkę. Czwarta część to taka skromna zapowiedź większych zmian z piątej części. Piątka jest najszybsza, najpłynniejsza gameplayowo i ma świetne flow. Ale za to fabularnie gra niesamowicie ssie pałke, do tego stopnia że fani chcieliby aby uznać Halo 5 za niekanoniczne xD 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

92m413P.jpg

 

kocham, uwielbiam. dałem się ogolić na 150 za 2 gry z psp i jedną z vity i dałbym się ogolić jeszcze raz.

 

gdybym miał prosiaka i tv 4k, też bym się dał. a tak po ograniu retailowego wipeout hd fury, jakoś tak meh

 

zone w natywnym 4k, hdr i 60 fpsach musi wyglądać poyebanie 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Na zdjęciu tego nie widać (są zakłócenia) ale uwierzcie mi:

 

QXHHwrP.jpg

 

Megaman X zapięty przez RGB pod CRT z jednym z lepszych kineskopów (Trinitron M-I-A-Ż-D-Ż-Y wszystko oprócz PVMek) zabija. Obraz żyleta. Nigdy nie grałem w serię X, zaczynam od pierwszej części - szykuje się mega zabawa.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Na zdjęciu tego nie widać (są zakłócenia) ale uwierzcie mi:

 

QXHHwrP.jpg

 

Megaman X zapięty przez RGB pod CRT z jednym z lepszych kineskopów (Trinitron M-I-A-Ż-D-Ż-Y wszystko oprócz PVMek) zabija. Obraz żyleta. Nigdy nie grałem w serię X, zaczynam od pierwszej części - szykuje się mega zabawa.

Nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę :D Seria X jest mi najbliższa sercu. Miała swoje wzloty i upadki ale generalnie większość to świetne giery.

Odnośnik do komentarza

Trinitron to konkretny model kineskopu montowany w Soniaczach. Ostatnie wypusty z płaską szybą to crème de la crème CRTkowej jakości w sektorze konsumenckim (bo PVMki miały inne zastosowania i potrafiły kosztować -naście tysięcy).

Nie przepadam za bańkami, choć są oldskulowe - wolę płaski ekran z brakiem przekłamań.

 

Lepiej może być tylko na PVMie, ale obecnie znaleźć niewyświeconego w dobrej cenie i na miejscu (bo potrafią ważyć dużo więcej niż zwykły TV crt, więc wysyłka zazwyczaj kończy się uszkodzeniem) to cud. Do tego jeszcze trzeba zainwestować w okablowanie, przejściówki i sporo czasu na poznanie meandrów kalibracji takiego sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...