Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ w to się przyjemnie gra. Choć trochę za łatwo jak na razie.

 

eIEBZ5b.jpg

WLfosr6.jpg

 

I te nawiązania do Chronno Trigger.

quhUhxF.jpg

5DMo8wt.jpg

 

Aktualnie ukończyłem wizytę w Vipers Manor i lecę ratować KID. Ile bym dał by było to moje pierwsze przejście i mógłbym brnąć w tę opowieść bez jej znajomości!

Poza opcjonalnymi

Dario i Criospinxem

to nie przypominam sobie trudnych walk.

Najlepsze jrpg od Square.

Odnośnik do komentarza

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej"

V8OdbIw.jpgrNLnZLG.jpg

 

Co do owlboya ragus to gierka jest bardzo dobra. Sliczna, wspaniala muzyka i udzwiekowienie, urozmaicony gameplay, ale na zadnym polu nie jest wedlug mnie wybitna. Pograc i tak trzeba, ale takie ori zrobilo na mnie duzo wieksze wrazenie

Odnośnik do komentarza

xIqQxnJ.jpg

 

Ech, popadam w coraz większe uzależnienie od tej gierki i zaczynam rozumieć jej fenomen. Początek był lekko odrzucający, nie chciało mi się za bardzo angażować w poznawanie zastosowań itemów, mechanik i jakoś tak porzuciłem tę grę na cztery miesiące. Ostatnio w temacie gry pojawił się większy ruch, parę osób też zaczynało swoją przygodę od początku więc dałem jeszcze jedną szansę i teraz tak się wkręciłem że nie ma zmiłuj.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

HALO4, ostatnia czesc z kolekcji mi została:

 

a jak wrażenia po trzeciej części? pamiętam Twoją opinię o jedynce kiedy pisałeś o małym zróżnicowaniu przeciwników, backtrackingu itd. Napisałem wtedy że trójka eliminuję wszystkie wady pierwszej części, dostarczając świetnego, zróżnicowanego gameplayowo singla. Zgadzasz się?

 

BTW jakiś miesiąc temu również odświeżyłem sobie trzecią część na heroicu - i po 10 latach od premiery ta gra wciąż robi :banderas: 

 

Co do czwórki, jedna rada, broń boże nie graj z polskim dubbingiem, jest tragiczny. O wiele lepiej zmienić język konsoli i cieszyć się oryginałem 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...