Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet platyny nie mam w hm2 Cor. xd

Ale widzę że przeszedłeś hard mode, a to jakieś 80% trudności tej platyny (nie licząc grindu Genocide), więc to tak jakbyś miał, bo poziomy na A+ są na luzie do zrobienia :cool::czesc:

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Jedna giera na dzien, druga na noc:

DmC :fsg: Juz zapomniałem jaka to swietna gra jesli nie oglada się cutscenek. Fantastyczny system walki, swietne walki, do tego 60 k/+20% turbo, Vergil... O PANIE:

 

zOqJU1n.jpg

 

Do tego Obcy. Całe szczescie już nie tak bardzo się boje gra hehe, ale to chyba i tak najstraszniejsza gra w jaka gralem od wielu lat o ile nie w ogole. Musze to wyprobowac w sluchawkach koniecznie i upewnic sie co do zaje.bistosc:

oD1vc5p.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

Ja nawet platyny nie mam w hm2 Cor. xd

Ale widzę że przeszedłeś hard mode, a to jakieś 80% trudności tej platyny (nie licząc grindu Genocide), więc to tak jakbyś miał, bo poziomy na A+ są na luzie do zrobienia :cool::czesc:

HM2 nie ma replayability jedynki, wiec mi sie nie chcialo. Np. level w banku albo ostatni pardo, nie chcialbym je robic na S.

Odnośnik do komentarza

A to ja mam na odwrót, jedynkę przeszedłem sześć razy i jakoś nie ciągnie mnie żeby wracać bo czuję że zrobiłem tam wszystko, dwójka za sprawą większych map ma też więcej możliwości i nie ma dnia żebym nie odpalił Stronghold, Casualties czy najlepszego poziomu w serii czyli Seizure. Całość przeszedłem już kilkanaście razy i jakbym miał wybrać jedną część na bezludną wyspę to wybrałbym dwójkę.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Szanuję za Seizure. Dalej mam chyba na nim pierwsze miejsce w przejsciu na czas na konsolach, bo wszyscy dobrzy gracze graja na PC.

 

HM2 pozwala na bardziej zróżnicowane podejście do leveli w makro skali, ale w jedynce (choć zróżnicowanie wydaje sie byc mniejsze) jest mozliwych o wiele wiecej malych dostosowan poczas grania. W hm2 wszystko sprowadza sie do strzelania przed siebie, albo raczej w wiekszym stopniu sie do tego sprowadza niz jedynka.

 

Pierwsze przejście: HM2 > HM1

n przejście: HM1 > HM2

 

 

 

Cholera, rok mnie nie ma, wracam, i pie.rdole o hotline miami znowu.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Świat jest tej wielkości co na PS3 / X360 (nie nieskończony, 864x864 z tego co pamiętam), co dla bardziej hardkorowych graczy mających w planach budowę jakichś wielkich kolejek może okazać się zbyt mało.

 

Ale mi to w ogóle nie przeszkadza, do normalnego survivalu wystarcza w stu procentach. Draw distance też nie powala, ale jeśli chodzi framerate i sterowanie to jest bardzo dobrze.


Udany port ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

je.bany szczyt architektury 

 

R8dUJBe.jpg

i ten czerwony dywan przed wejściem  :sir:

 

 

 

KmsafjC.jpg

 

bracie :czesc:

 

Samego minecrafta nigdy specjalnie nie śledziłem, dopiero przy premierze Dragon Quest Builders na PS4 trochę zainteresowałem się tematem (bardziej ze względu na to, że lubię DQ) i sama mechanika rozgrywki mi się spodobała, niestety w przypadku Dragon Questa czułem, że była trochę za bardzo więziona przez liniowość i ciągłe prowadzenie za rączkę. Tutaj natomiast mam wrażenie, że aż za bardzo jestem rzucany na głęboką wodę przez co mogę się zniechęcić. No i brak wyobraźni też może dać o sobie. Zobaczymy, na razie wykopałem przejście do jaskini pod domem, położyłem tam drabinę i zamknąłem drewnianym włazem, widocznym na zdjęciu.

 

Czuję, że nie obędzie się bez czytania setek stron wikipedii, żeby zrozumieć w pełni magię tej gry, a na to nie mam raczej czasu. No nic, na razie kopię odstresowując się od Residenta , przy którym sikam w majtki :cool:.

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj sugar o pierwszej zasadzie prawdziwego gracza Minecrafta: nigdy nie kopiemy pod sobą :lapka: Kopiąc bezmyślnie pod siebie można wpaść do lawy lub dungeonu z potworami (właśnie pod uwiecznionym na moim zdjęciu domem miałem taki dungeon, odgłosy potworów nie dawały mi spać po nocach i musiałem się z nimi rozprawić xD), więc należy robić dwublokowe tunele w dół, kopiąc zawsze klocek przed nami, nie ten na którym się znajdujemy. To jest absolutna podstawa, bo jednak w kopalni spędza się sporo czasu, więc nie ma sensu głupio ginąć.

 

Czy gra rzuca na głęboką wodę? Nowego gracza pewnie tak, ale i tak poprawili się pod tym względem, bo od pewnego czasu (chyba od wydania wersji na xboxa 360) są w grze samouczki, nawet crafting nie polega na metodzie prób i błędów przy ręcznym wkładaniu rzeczy na stół craftingowy, tylko mamy do wyboru "receptury" i gra sama wybiera przedmioty z naszego ekwipunku. W grze są przydatne opisy przedmiotów, ale wikipedia na pewno ci się przyda bo gra wiele rzeczy pomija mimo wszystko.

 

Ja mocno nakur.wiałem w Minecrafta oczywiście jak był peak tej gry, nie wiem, 2011 rok? Grałem sporo online (serwer altercraft RIP), ale zawsze ceniłem sobie w tej grze single player. Uwielbiam to uczucie samotności, bycia sam na sam z całym światem gry, budowaniem wszystkiego od podstaw. Niepokojące odgłosy potworów dochodzące spod podłogi, obserwowanie zachodzącego słońca i spawnujących się potworów z balkonu, zakładanie farmy, zabawy z elektrycznością. Jezu, ile ta gra daje możliwości. I całości dopełnia melancholijna muzyka C418, gość jest niesamowity, momentami brzmi jak Aphex Twin.

 

Ogólnie Minecraft to jeden z moich ulubionych sposobów na relaks. Właśnie w jednym z pokoi w domu robię sobie salę do koszykówki i kręgli z nagrodami, a w drugim mam basen :cool: Zaje.biście mieć tę grę w przenośnej wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...