Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakiś problem z RPGami z Marianem. Podchodziłem do tego z n64, jednego na GBA, dwóch na DSa, ten z 3DSa leży na karcie no i jakoś nie mogę. Po 10-15h każda mnie tak nudziła, że zawsze dawałem sobie spokój.

 

A u mnie już od jakiegoś czasu niezmiennie Xeno.

 

LV4tfGA.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie traci trochę Xenoblade przez obciętą grafikę na 3dsie? Pewnie na ewentualny pierwszy playthrough lepsza wersja z Wii?

 

 

Ja spróbowałem Keep Walking. Jak to twórcy nazwali, jest to program relaksacyjny oddający ten chill, który się odczuwa podczas spaceru z słuchawkami na uszach. Dodali do tego trochę piosenek zrobionych przez ich przyjaciół i wyszedł dość ciekawy twór.

 

WEHEIUa.png

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie. Wyglada gorzej od Xeno odpalonego na Dolphinie jak się dowali 3200x1800, MSAAx4 i tak dalej, ale gdy odpali się oryginał na Wii na dużym telewizorze i obok postawimy wersję na 3DSa, to różnica nie jest duża. W głowach ludzi zachował sie obraz Xeno znanego z Dolphina, który zakrzywia rzeczywistą grafikę.

 

Dla mnie gra na 3DSie wyglada dobrze, ale na pierwszy raz polecałbym świeżo wydane na WiiU Xeno z eShopa, w które można grać na ekranie padleta.

Odnośnik do komentarza

Wii U ma B1 i B2, jeszcze Devil's Third i z poprzednich generacji trylogie MP, reszta bleh. A Scalebound'zik trzeba wesprzeć na premierę.

 

Przeszedłem Odallusa, teraz Volgarr :banana:

no8rgn.jpg

 

No ale skąd wiesz? Mówisz tak po swoim przeczuciu? Opinia "Bleh" po samym przeczuciu, albo z awersji "no bo Mario i kolorowe", to opinia, którą daleko nie zajdziesz. 

 

Wii U ma dużo więcej do zaoferowania oprócz Bayonettki 2. O grach na Wii i VC już nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...