Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

ZQPWjHj.jpg

 

Mario pełen pychy, sławy, megalomanii. Opasła gwiazda. Luigi z tyłu, w cieniu, istny zielony Antonio Salieri. Obrazek mówiący wszystko. W tle wodospad dla relaksującego widoku.

 

 

 

uLMPeuF.jpg

 

Czas pokazać tym partaczom z Nientendo, jak wygląda prawdziwy, rzemieślniczy level design.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

W grudniu wracam do gry na serio. Wreszcie będzie można elegancko pododawać sobie sztywniutkie poziomy/całe światy z mariomakerhub.com szybkim kopiuj/wklej do przeglądarkowej oficjalnej wyszukiwarki :banderas:

 

A teraz to tak o sobie pyknę w 5 poziomów raz na jakiś czas, bo wpisywanie kodów jest męczące. Wyszukiwarkę w grze pomijam, bo to rak i zalew gó,wna.

 

A na wyżej podanej stronie tylko JAKOŚĆ :fsg:

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy, czy lepsze od dream team :lapka:

 

c14237d907ba97d45df0820554a6f784.jpg

Daj znać co i jak bo planuję zakup.

 

Ostatnio koleżanka z pracy zapytała się mnie, w jakie gry ja tak właściwie gram...

 

Y3ofURt.jpg

 

"A, takie tam, strategiczne, przygodowe..."

xDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

Y3uWBgY.jpg

 

"Panie, kopsnij Pan może 5 zyla, co?" - zdaje się mówić Kanabis. Udaję że nie słyszę.

 

 

MDVnMNE.jpg

 

Czasem nawet Link ma dosyć całego tego bullshitu.

 

 

VTcTtuL.jpg

 

" - Yano, ale weź trochę przystopuj z tym majonezem, co?"

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 6
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Trmq5OD.jpg

 

GBYk1AF.jpg

 

Heh, ciekawa sprawa z tą dyskietką. Znamy się od 15 lat. Grę kupiłem chwilę po premierze w Toys R Us, kiedy to pierwszy raz byłem u starego w stanach i wziął mnie do sklepu po "gierkę na gemboja". W sklepie moją uwagę przykuło wielkie, kolorowe stoisko z Wario Land 3 z monitorem, na którym zapętlona była reklama gry.

 

TATO BIERZEMY

 

Nie lubiłem tej gry, jako 8 letni gnój nie potrafiłem pojąć jej mechaniki. Chciałem maria, a dostałem nie wiadomo co. Nie potrafiłem przejść pierwszego świata to i gra leżała w szafie. Wróciłem do niej na chwilę jak miałem GBA, ale wtedy to ja miałem pokemony ruby a nie jakieś Wario Landy xD.

 

No i po latach znowu mam gemboja więc wypadałoby w coś zagrać. O (pipi) jaka to jest ZNAKOMITA GRA. To nawet nie do końca platformer. Przecież to bardzo zgrabna metroidvania. Żeby gdziekolwiek dojść trzeba się momentami mocno nagłowić. Gra jest podzielona na poziomy, ale każdy przechodzi się kilka razy, każdy ma wariant noc/dzień, do poziomów trzeba wracać, bo odblokowaliśmy nową umiejętność itd. No rewelacja. Dobrym bajerem jest to, że czasami musimy dać się zranić przeciwnikowi, bo dzięki temu na chwilę będziemy mieli nową umiejętność, która pozwoli nam rozwiązać jakąś zagadkę i w konsekwencji przejść etap.

 

Śliczne animowane sprite'y, wesołe popiskiwanie z głośników, rajcujące uczucie wykombinowania jak przejść kolejny etap, trudne walki z bossami. Mega giera.

Odnośnik do komentarza

Trmq5OD.jpg

 

GBYk1AF.jpg

 

Heh, ciekawa sprawa z tą dyskietką. Znamy się od 15 lat. Grę kupiłem chwilę po premierze w Toys R Us, kiedy to pierwszy raz byłem u starego w stanach i wziął mnie do sklepu po "gierkę na gemboja". W sklepie moją uwagę przykuło wielkie, kolorowe stoisko z Wario Land 3 z monitorem, na którym zapętlona była reklama gry.

 

TATO BIERZEMY

 

Nie lubiłem tej gry, jako 8 letni gnój nie potrafiłem pojąć jej mechaniki. Chciałem maria, a dostałem nie wiadomo co. Nie potrafiłem przejść pierwszego świata to i gra leżała w szafie. Wróciłem do niej na chwilę jak miałem GBA, ale wtedy to ja miałem pokemony ruby a nie jakieś Wario Landy xD.

 

No i po latach znowu mam gemboja więc wypadałoby w coś zagrać. O (pipi) jaka to jest ZNAKOMITA GRA. To nawet nie do końca platformer. Przecież to bardzo zgrabna metroidvania. Żeby gdziekolwiek dojść trzeba się momentami mocno nagłowić. Gra jest podzielona na poziomy, ale każdy przechodzi się kilka razy, każdy ma wariant noc/dzień, do poziomów trzeba wracać, bo odblokowaliśmy nową umiejętność itd. No rewelacja. Dobrym bajerem jest to, że czasami musimy dać się zranić przeciwnikowi, bo dzięki temu na chwilę będziemy mieli nową umiejętność, która pozwoli nam rozwiązać jakąś zagadkę i w konsekwencji przejść etap.

 

Śliczne animowane sprite'y, wesołe popiskiwanie z głośników, rajcujące uczucie wykombinowania jak przejść kolejny etap, trudne walki z bossami. Mega giera.

 

koniecznie zagraj w WarioLand 4 :banderas: też na początku nie doceniłem tej gry/serii, ale jak zacząłem grać to omójboże jakie to dobre 

Odnośnik do komentarza

4 to bardzo dobra gra, ale w mojej opinii grając po 3 ciężko ją docenić. 3 to zwyczajnie szczytowe osiągnięcie w karierze Hirojiego Kiyotake, podobna sytuacja jak z Super Metroidem. Trudno przeskoczyć perfekcję.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Xenoblade, Figaro? Zazdro. Grindowałem dzisiaj level Seizure w HM2 jakoś 3h i wreszcie mam dość, więc pora na pyszałkowaty post. Czuję się chyba jak XM gdy ten wyśrubuje S-ki w slasherze.

 

iZeexWq.jpg

 

 

Oczywiście na PC są lepsze czasy, to jest konsolowe leaderboard. Najlepszy czas na pc to 22 sekundy i coś. Ale i tak cieszy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

YES. W końcu odnalazłem sposób na robienie większych zdjęć na Wii U. 

 

 

Xenoblade to naprawdę piękna gra. Kliknijcie do powiększenia.

 

 

ugQcnb2.jpg

 

cozEo4P.jpg

 

Mówisz o tych pikselach i rozmazanych teksturach?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...