Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Hotline Miami

 

https://www.youtube.com/watch?v=IyW12967dmE

 

 

 

Temat umiera to wrzucę swój filmik żeby go z powrotem rozruszać, czyli ciekawy sposób przejścia pierwszego piętra clean hit oraz moje najlepsze czasy na no talk i fun & games, które to czasy NIE są single segment - gra liczy tylko udane próby do czasu przejścia poziomu i wyciąłem w plejstejszynowym programiku te nieudane. 

 

Co do programy to jest trochę wadliwy, dźwięk nie wiem czemu wyprzedza obraz oraz aplikacja wymusza przejścia między fragmentami, ale nieważne.

Odnośnik do komentarza

QHV18VU.jpg?1

 

Nadrabianie zaległości przed premierą trójeczki. Ogrywam na moim kilkuletnim laptopie wszystkie ustawienia na low framerate miejscami ociera się o granice grywalności, co nie przeszkadza mi świetnie się bawić. Klimat, postacie, dialogi, całkiem niezła fabuła nadrabiają wszelkie niedociągnięcia techniczne. Polecam każdemu kto nie grał zaznajomić się z tym tytułem, po 40+ h nie wyobrażam sobie grać w trzecią część bez znajomości jedynki.

PS. Screen robiony na śrenio-wysokich ustawieniach, na low gra wygląda dużo gorzej.

Edytowane przez kes
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

SkteQnq.jpg

Nareszcie, ta gra w coopie z kolega to mistrzostwo świata. Oczywiście był problem bo mieliśmy 95 exitow ale po kilku dniach trafilismy że brakuje exita z forest ghost house :)

 

Prawda!! Ta gra to arcydzieło. Też utknęliście w tym lesie, czy tam górach? Pamiętam że z kumplem nie wiedzieliśmy jak odblokować drogę, hehe. 

 

Powodzenia. Gra jest piekielnie trudna. Życzę wytrwałego partnera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Soundtrack Amona Tobina <3

 

To jest wersja na ps2 czy to xbox?

 

Oj grało się kiedyś, grało, ale ja na pc. Pamiętam jak kupowaliśmy do domu nowego kompa to jeszcze spontanicznie dorzuciłem tego Splintera. Jako zagorzały fan MGS'a 3 byłem zaskoczony jak dobrze może być zrobione skradanie w skradance :>

 

Zaraz chyba odpalę wersję HD na ps3.

Odnośnik do komentarza

SkteQnq.jpg

Nareszcie, ta gra w coopie z kolega to mistrzostwo świata. Oczywiście był problem bo mieliśmy 95 exitow ale po kilku dniach trafilismy że brakuje exita z forest ghost house :)

 

:drinks:

 

Hvym0mq.jpg

 

Moja pierwsza styczność z tą częścią. Niestety czasy SNES'a mnie jakoś ominęły: pamiętam głównie rzeczy z Pegasusa, GameBoy'ie i N64. Jedyne skrawki wspomnień związane z tą konsolą to emulacja jakichś dziwnych gier z uniwersum Dragon Ball. No więc teraz nadrabiam: część przez remake'i na GBA, część przez Virtual Console. Feels good man.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...