Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

pBz2b3w.jpg

 

A może Aria of Sorrow z gba? Jak Nintendo nie daje to trzeba sobie radzić.

 

Dirty emulator peasant  :yao:

 

zgrxluQ.jpg

 

Poza tym drobnym śmieszkiem na urlopie zacząłem cisnąć w Fire Emblem:

 

 

ksKXltQ.jpg

 

 

Wciągające gówno, mimo, że gatunek to nie moja broszka. Przeszedłem chaptery Lyn na luzie, ale przy Eliwoodzie praktycznie przy każdym co najmniej jeden restart, bo mi kogoś ubijali :frog: Kiedyś pewnie zrobię podejście bez restartów, ale na razie jako kijowy strateg się relaksuję.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Hipokryci zapomnieli ze wiekszosc z nich wyrosla na piratach czy to z pegaza czy PSXa. A o Comodore i nagrywaniu tasm nie wspominam. Chyba ze ktos jechal non stop na oryginalach, to gratuluje starych ktorzy na to lozyli. A teraz wielkie poruszenie ze ktos sobie roma wgra XD i jeszcze to pier.dolenie ze na forum jest zabronione pisanie o tym. Bitch please. Jak ktos pamieta stare numery PSX Extreme to temat piratow nie byl pomijany i byly poruszane jego dobre i gorsze strony. Tak kur.wa nikt nie piracil a w Chrono Crossa wszyscy grali. A nie, sorry kazdy sprowadzil sobie wersje NTSC a chipa w konsoli montowal jeno do importow. Takze skonczcie to biadolenie, oto bomby prawdy.

 

Czasy się zmieniły typie, dziś gierki nie kosztuję 300 złotych (z drobnymi wyjątkami), z dostępnością nie ma żadnego problemu i tylko klapkowy plebs którego nie stać na poranną bułkę jeśli mu matka jej nie kupi będzie bronił piraty i żeglował po zatoce w poszukiwaniu Solidnego Metalowego Trybu Pięc: Ból Fantomowy :gayos:

 

 

bełkot

 

Takie były czasy, typie. Teraz jako dorosły człowiek, który zarabia pieniądze możesz dokonać prostego wyboru - dalej tkwić w mentalności rodem z lat 90 czy może pokusić się o oryginał, o który obecnie wcale nie jest tak trudno.

 

o to to, łap plusika 

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Ku,rwa rayos załatw mi oryginalnego super metroida na 3dsa, albo przetłumaczone fanowsko Mother 3, które mogę sobie sztywniutko odpalić dzięki emulacji na małym ekranie, to zapłaceę ci jak za prezydenta i wsadzę ci zrulowane banknoty do twojego wielkiego kulfona. ALTTP kupiłem na gba i eshopie, super metroida na eshopie, ff VI na snesa. Już mogę w nie sobie zagrać jak człowiek w jedyne słuszne wersje snesowe , nie denerwując się na słabą jakość portów na gba?

 

@Mati5

 

Za 2h wstawię :cool:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

hVY6LRc.jpg

 

Nareszcie udało mi się skonfigurować pada do WiiU tak, żeby działał z PC jak bozia przykazała. Rok temu już próbowałem, ale trzeba było ściągać milion sterowników, jakieś rejestry srejestry, fuj, nie od tego mam komputer za dużo pieniędzy.

 

I nagle, z ciekawości wpisałem dzisiaj WiiU Pro Controller PC w google. I co? Gamingowa nirvana, wyszedł programik na zasadzie 2 kliknięcia i działa. No i działa cudownie przez bluetooth, rozpoznawany jest jako pad od XO i nawet mogę sobie zamienić guziki z ABXY na BAYX :obama:

 

MGS V w najlepszej wersji z moim ulubionym padem. Na to czekałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pokemon White 2

 

PF43Jv6.jpg

 

Nie wiem dlaczego, ale nigdy nie grałem w Black/White2. Wychodziło wtedy chyba za dużo gier, a ja byłem świeżo po BW, więc jakoś tak gra spadła na dół listy gier do kupienia, aż w końcu o niej zapomniałem. No ale odpaliłem ostatnio remake Ruby na 3DSie i grało mi się tak słabo, że odpuściłem po 2 gymie. Gra jest za wolna, brzydka po za walkami, a sama kampania Rubinowych mocno się zestarzała i w pamięci miałem coś o wiele lepszego. Dlatego też gry się pozbyłem i kupiłem White 2.

 

Petarda. Jak to się wszystko rusza. 60fpsów, a nie obes,rane 30-25 jak w pokemonach na 3dsa. Świat gry wygląda pięknie w porównaniu do tego z XY czy ORAS. Wszystko ostre, śliczne sprite'y i ta dynamika walk :fsg: Na razie bawię się przednio, a że BW to moje ulubione pokemony, to od sequela oczekuje czegoś równie dobrego. Po 1 gymie takie jest.

 

Tęsknię za pokemonami 2d. Gamefreak ma jeszcze dużo do nauki jeżeli chce robić gry 3d. Walki wyszły im dobrze, ale reszta? Ojej.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

SdwgiEm.jpg

 

Quake II próbuję ukończyć odkąd pamiętam. Zabierałem się za wersję PSX, później N64 i szybko grę porzucałem. Czas to w końcu nadrobić, tym razem na PC z modem WS i lepszymi teksturami. Ten miód płynący ze strzelania, ta muzyka, te tempo. Więcej niż remaster.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

 

Black Mesa, bije wszystkie remastery na łeb, a to "tylko" fanowski mod.

 

PC gaming master race (pipi) :)

 

Konsolowe gimby nigdy tego nie ogarna. 

 

 

Chyba jeszcze nie napisałeś posta na forum, w którym byś się ponad jakąś grupę nie wywyższał / jakąś grupą nie gardził.

Odnośnik do komentarza

PC gaming master race (pipi) :)

 

Konsolowe gimby nigdy tego nie ogarna. 

 

kjerwa Canaris lubię Cię, ale ogarnąłbyś sobie min. past geny dla trylogii Gearsów, RDR, czy Wipeouta i gier Platynowych, zamiast ciągle podkreślać jakie to pisi master rejs wy(pipi)iste, a konsole choy bo nie ma 1440/120 i możliwości zrobienia z Lary Pterodaktyla. 

 

gorzej jak pc nerdy only z czasów mojego liceum  :cool:  :czesc:

Odnośnik do komentarza

SdwgiEm.jpg

 

Quake II próbuję ukończyć odkąd pamiętam. Zabierałem się za wersję PSX, później N64 i szybko grę porzucałem. Czas to w końcu nadrobić, tym razem na PC z modem WS i lepszymi teksturami. Ten miód płynący ze strzelania, ta muzyka, te tempo. Więcej niż remaster.

Ostatnio odpaliłem na 5 minut Q2 na x360, nawet nie wiem kiedy uciekły 2h, super dalej sie w to gra, w sumie tak samo jak doom 1&2

Odnośnik do komentarza

 

PC gaming master race (pipi) :)

 

Konsolowe gimby nigdy tego nie ogarna. 

 

kjerwa Canaris lubię Cię, ale ogarnąłbyś sobie min. past geny dla trylogii Gearsów, RDR, czy Wipeouta i gier Platynowych, zamiast ciągle podkreślać jakie to pisi master rejs wy(pipi)iste, a konsole choy bo nie ma 1440/120 i możliwości zrobienia z Lary Pterodaktyla. 

 

gorzej jak pc nerdy only z czasów mojego liceum  :cool:  :czesc:

 

 

Aleś dowalił synu.

Ja sie wychowałem growo na konsolach. Moją pierwszą maszynką była PSX, potem Ps2. 

RDR i pierwsze Gearsy skończyłem ...ze dwadzieścia razy ? Praktycznie każdą ważniejszą gre na Psx i Ps2 ograłem do cna. 

 

I tak, w erze Ps1/2 - konsole były za(pipi)istym stuffem, pełnym nowatorskich rozwiązań, godnych gierek, wizualnych majstersztyków dopracowanych do najmniejszego detalu. Gier które nie miały wersji na PC, gier które same w sobie były wspaniałym doswiadczeniem.

Ale to i tak nie ma nic wspolnego z tematem - na żadnej konsoli nie możesz dostać za darmo remakeu swojej gry zrobionej przez fanów. A Black Mesa to nie pierwsza i nie ostatnia taka pozycja. 

Na PC dostaje to za darmo,  na konsolach za gówniany remaster musze zapłacić po roku cene jak za pełną nową gre. 

Na PC masz gry które dzieki modom stają sie czymś zupełnie innym, pełniejszym lepszym doświadczeniem, bardziej zróznicowanym, ciekawszym. Na konsolach tego nie ma. 

 

Ja wiem że konsolowych konsumentów ( nie mylić broń boże z graczami - dwie rózne sprawy ) to nie obchodzi ale ja jestem graczem, nie konsumentem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...