Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie padlecik od WiiU leży idealnie, bo jest ciut wyprofilowany (zaskoczenie generacji, spodziewałem się tragedii), a wszystkie kieszonki czy to vita, czy to DSy, jakoś ciężko się trzyma i po 30 minutach po prostu łapy bolą. Chciałbym ograć masę gier, ale nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Gram zawsze na leżąco i całą konsolkę opieram na brzuchalu. Robię tak od czasów GBC i sobie chwalę. Jak gram na siedząco to oczywiście łapy napie,rdalają :czesc:

Masz duży brzuch, czy dużą poduszkę pod plecy? ;) Ja tak nie mogę grać, bo szyja mnie zaczyna boleć - muszę mieć konsolkę wyżej. Generalnie też preferuje granie na handheldach, ale jeśli gdzieś tkwi problem, to nie tyle w pozycji, co ergonomii samej konsoli. Np. w PSP zawsze w prawą dłoń wżynał mi się włącznik, podczas gdy NDS i 3DS perfidnie wżynają mi się krawędziami plastiku. Poza tym także nie potrafię grać na siedząco, dlatego większość gier NDS/3DS wymagających stylusa praktycznie odpada.
Odnośnik do komentarza

Przepraszam :czesc:

 

 

Ściągasz

-youtube

-ironfall

 

Robisz z tej strony najpierw Tubehax, a potem dla wygody Ironhax (żeby nie odpalać za każdym razem neta)

 

http://smealum.github.io/3ds/

 

Potem wchodzisz tutaj:

 

http://buildbot.libretro.com/nightly/nintendo/3ds/

 

I ściągasz najnowszy release. Ładujesz na kartę, odpalasz ostatnią ikonkę w menu Homebrew Launchera (ta z ikonką pada do SNESa) i grasz.

 

OCZYWIŚCIE JEŻELI MASZ NEW 3DSa, bo na zwykłym działa słabiutko.

 

tylko właśnie nie wiem, czy działa chu,jowo, czy tylko trochę gorzej. ktoś mógłby przetestować na zwykłym.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

3DS pierwszy się w łapy wrzynał jak głupi, XL już chyba nie ma takiego problemu, chociaż nie grałem specjalnie długo jeszcze, żeby być na 100% pewnym.


>oczywiście jeśli masz new 3DS-a

 

a idź w chooy w takim razie ;////

Odnośnik do komentarza

Jestem pewien, że ragus w/w gry posiada w swojej kolekcji i używa jedynie kopii zapasowych dla własnej wygody na własny użytek, co na pewno jest dozwolone (a jeśli nie, to yebany prawniczek i tak wygrzebie jakiś paragraf na to). Więc proszę zostawić użytkownika w spokoju, gdyż głosi dobre nowiny.


To znaczy będzie głosił dobre nowiny, jak mi napisze, że ten emu GBA śmiga w 100% speed na starym 3DS, inaczej pomyślę nad szpagatem ;/.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To dawaj jeszcze Ragusik screeny z Super Metroida i Hagane: The Final Conflict (nie wiem czy linkowanie do stron z romami jest ok, więc tego nie robie, ale polecam kliknąc poniższy link) to ci obrobię e-gałę.

 

https://www.google.pl/search?q=Hagane%3A+The+Final+Conflict&oq=haga&aqs=chrome.0.69i59j69i57j69i59j0l3.1808j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8#q=Hagane:+The+Final+Conflict+emuparadise

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...