Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie Hamilton, pobił chyba rekord, rozbijając się dwa razy w ciągu jednej sesji, w kilka minut :reggie:

To chyba nawet Romek tak nie potrafił :shieeet: Do tego jeszcze przyblokował przez to Bottasa w boksach. Świetnie to zrobił :sir: Max pewnie się turlał przed ekranem.

No i piękne podium kwalifikacji. Od razu micha się cieszy jak jest takie odświeżenie. Mam nadzieję, że jutro będą podobne warunki, a jeśli nie, to że Lando dobrze wystartuje i wyjedzie z drugiego zakrętu na P1. Niech teraz drugi mak wygra :master:

Odnośnik do komentarza

Dziś się włączyłem trochę później, ale w każdym momencie wyścig był interesujący, Lando ciągle z przodu, walka Verstapena z przebijaniem się w górę, walka Lewisa nie w takim czubie i ta dramatyczna końcówka! Lando myślał, że złapał Pana Boga za nogi i nic mu nie straszne i jakiś inżynier mu nic nie podpowie i spadł z nieba do piekła. Piękno sportu! Oby więcej takich wyścigów. 

Odnośnik do komentarza

Zespół Lando do końca nie wiedział czy rzeczywiście intery to mus, wypytywali Norrisa jak to wygląda. W Mercu zawołali Lewisa i w tamtym momencie Merc wygrał wyścig. 
 

Z jednej strony gorączka Lando po zwycięstwo z chwilową nieracjonalną ambicją „no!!!!!” Która zasłoniła mu oczy a z drugiej niepewny opon McLaren. 
 

W każdym razie Norris będzie sie piął tylko wyżej, ma ogromny potencjał

 

Szkoda mi Sainza bo odjebał kawał super roboty a wszyscy mają go w dupie xD 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz obejrzałem. Na początku Max pięknie cisnął, ale po zmianie siadło tempo strasznie, ewidentnie twarde lepiej się spisywały. Do końcówki była nuda, ale jak zrobiło się mokro to emocje zaczęły rosnąć.

Lando zaczął za bardzo kozaczyć, drzeć jape i dostał klapsa, wg mnie zasłużonego, niech się uczy młody pokory. Tak bardzo chciał slicki, że ledwo do boksu wjechał. Niech jeszcze karę mu wrzucą za ten wjazd (wiem, że oficjalnie nie dostał jednak). Mokebe jak zwykle fart w tym wszystkim, szczególnie po tym słabym starcie, ale i tak Max pięknie zminimalizował straty. Perez oczywiście ledwo w punktach, a Bottas dojechał na 5, gdzie cały wyścig zamulał z tyłu stawki. A wystarczyło zjechać jak reszta po intery...

W ogóle w tym sezonie, tory które teoretycznie zawsze wiały nudą, teraz dostarczają najwięcej emocji. Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza

kurna jak mi szkoda Lando. niemniej jednak w największym stopniu zawinił zespół. zabrakło przejęcia inicjatywy, rozeznania w temacie i twardych decyzji. szczególnie tego zabrakło kiedy Lando się zagotował i i emocje wzięły górę. widział tylko metę, w końcu zwycięstwo i P1 na tablicy. zespół słysząc wcześniej to co słyszał powinien wydawać dyspozycję a nie pytać się hej, co tam, jakie oponki wariacie? podczas gdy większość ogarnęła że trzeba przejściówki założyć on się zawziął że dojedzie. niech to będzie lekcja dla niego ale przede wszystkim zespołu że czasami trzeba po prostu wydać rozkaz.

 

duży plus dla Maxa. maksymalnie zminimalizował straty. tor który teoretycznie spisali na straty przekuli w P2 :notbad:

Sainz też elegancko, szkoda że w sumie zero podjarki jego osobą mimo że odwala fantastyczną robotę. tylko on i Vettel tak dobrze odnaleźli się w nowych zespołach. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patricko napisał:

Tak bardzo chciał slicki, że ledwo do boksu wjechał.

Pamiętacie tych pipipi, którzy masowo pisali o spisku, że Glock "przepuścił" Hamiltona by pokonał Massę w walce o mistrza? Podobna sprawa - jeden nie chciał zmienić opon, no to jechał jak ślimak, walcząc tylko by nie wypaść. Tu Norris miał wieści, że będzie mżyć i dlatego zaryzykował, ale po co aż 2 okrążenia? Już na pierwszym tracił strasznie.

7 godzin temu, marbel007 napisał:

Piękno sportu! Oby więcej takich wyścigów. 

Oby jak najmniej. To była loteria, Bottas dno, Perez dobrze, na mecie odwrotnie. Max się zatrzymał na Alonso, w wywiadzie nie powiedział czemu stracił miejsce, ale loteria dała nr2.

Odnośnik do komentarza

Loteria tylko na ostatnich 5 okrążeniach. Do tego czasu fascynująca walka na umiejętności i przewagi technologiczne. Potem emocjonująca walka na to kto ma większe jaja, a kto doświadczenie. Jednak w takich warunkach trzeba się też umieć odnaleźć. Nudne pociągi od początku do końca nie są wcale fajne. 

Odnośnik do komentarza

W zasadzie cały wyścig był ciekawy, nawet pomijając cyrk na końcu. Pierwszy stint to w zasadzie walka w całej stawce, drugi to pościg Hamiltona i w sumie aż do tych ostatnich okrążeń nie było wiadomo kto wygra. Zdecydowanie najlepszy wyścig w Rosji jaki pamiętam, no i cieszy wynik Maxa. Z dwóch najtrudniejszych dla nich torów wywiózł stratę 5 punktów i nowy silnik :notbad: Plotki mówią, że Hamilton też będzie musiał wziąć 4-tą jednostkę, więc wygląda to naprawdę nieźle.

 

Za to nowe zasady pitstopów do spłukania w kiblu. Co to za poprawa bezpieczeństwa jak teraz goście w panice nie wiedzą co się dzieje, że system nie pozwala im puścić kierowcy? Takie rzeczy niech wprowadzają od nowego sezony po weryfikacji działania w testach.

Edytowane przez Chmielinski
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przeglądam sobie zaległe newsiki z F1 i trafiam co chwile na Nikite z niepełnosprawym chłopcem. 
 

Zalew żenujących komentarzy odnośnie PR Haasa żeby odbudować reputacje po nagraniu Nikity z insta. Ludzie jadą Nikite za to że wrzucił filmik z koleżanką jak łapie ją za cyca. Od tamtego czasu mają go za gwałciciela i symbol uprzedmiotowania kobiet. Poprawność polityczna zeżarła ludziom mózg. Nikita na torze jest jaki jest ale od czasu tego głupiego nagrania nawet te wariaty ze wścieklizną widzą w jego ludzkich gestach gwałt i patologie. 

 

Kto nie złapał koleżanki za cyca albo dupę? 
 

Za to że sie czasem dobrze bawie z koleżanką i co miesiąc wpłacam na Siepomaga kwalifikuje mnie jako skurwysyna odbudowującego moralność bo se bzikam? 
 

Nie oglądałem F1 gdy były grid girls. Cymbały sie nie rzucały że kierowcy obejmują kobiete albo patrzą im sie na dupe? Albo że tryskają w nie szampanem a to niewłaściwe bo myślą podczas tego o wytrysku na ich twarz? 
 

Internet powinien być dostępny dopiero po przejściu egzaminu na inteligencje razem z psychotestami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...