Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

„Reprymenda” co oni w przedszkolu są czy jak :Coolface: W ogole wczoraj nawet kwali nie oglądałem bo nie wiedziałem ze w ten weekend znowu nowa formuła  no i oglądałem Polską husarię:wio:

 

Ten Brundle to czasami strasznie żenujący jest, ale ogólnie ten Grid walk jest całkiem spoko. W ogole Sky to chyba ma najlepsze insighty i uprawnienia w F1.

 

Te noszenie maseczek na swierzym powietrzu…..

 

Ham pokazał klasę a Perez to dupa ze nie dał rady dla Sainza.

 

jutro będzie ciekawie :)

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza

Te gadanie, na którym torze który bolid jest lepszy to se można między bajki włożyć. Już wiele razy ten sezon pokazał, że takie gadanie jest niewiele warte. USA miał Merc dominować... Co będzie to będzie, walka do końca, w końcu sezon warty oglądania. Oby tylko w kolejnym sezonie utrzymało się to, a może niech ktoś inny dołączy do walki w końcu. Hassa tu widzę

Rozwalił mnie w tym wyścigu tekst Bottasa, że mogli mieć "easy 1-2". Widać, że chłop buja w obłokach srogo.


Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Patricko napisał:

Te gadanie, na którym torze który bolid jest lepszy to se można między bajki włożyć. Już wiele razy ten sezon pokazał, że takie gadanie jest niewiele warte. USA miał Merc dominować... Co będzie to będzie, walka do końca, w końcu sezon warty oglądania. Oby tylko w kolejnym sezonie utrzymało się to, a może niech ktoś inny dołączy do walki w końcu. Hassa tu widzę emoji1787.png

Rozwalił mnie w tym wyścigu tekst Bottasa, że mogli mieć "easy 1-2". Widać, że chłop buja w obłokach srogo.

 

W USA miało być blisko i było blisko. W Meksyku miał być Red Bull i był Red Bull. W Brazylii miał być Red Bull i w sumie też byłby, gdyby nie rakieta, którą wsadzili Hamiltonowi. Ja do końca tez będę oglądał, ten sezon przyniósł wiele niespodzianek, więc nadzieja zawsze jest.

Odnośnik do komentarza

Póki co McLaren oficjalnie dementuje, ale może być to kwestia negocjacji. Z Andrettim i Sauberem też już wszystko miało być gotowe, a nic z tego nie wyszło.

 

Osobiście mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo nie zdziwiłbym się gdyby po paru latach bez sukcesów VAG zwinął biznes i tyle by było z McLarena w F1. Tak niestety działają Niemieckie koncerny w motorsporcie.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Luqat napisał:

@Figuś To niech wchodzą ze swoim bolidem i swoim zespołem, a nie władają łapy w mocna markę. Dodatkowo to nic nie wnosi do gridu, bo ilość aut się nie zwiększy.

Niestety to tak nie działa...

Jakby mieli zaczynać od zera to w pierwszym roku wyszedłby twór pokroju HRT czy innego Caterhama, albo GP2 engine od Hondy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Najważniejsza kwestia to nowy motor, który dostał. Już niewiele wyścigów zostało, więc odkręcili go na 110%.

Dochodzi też kwestia wątpliwego skrzydła, które ugina się wg RB do tyłu, powyżej pewnej prędkości. Czyli teoretycznie to samo, o co Merc oskarżał RBR, na początku sezonu. Ponad 20 km więcej, to dość nienaturalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...