Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Wyscig potwierdzil tylko jedna rzecz:

Kubica ma gorszy samochod od Russela

 

Nie jest mozliwe, aby po wyprzedzeniu ( 20 kolek prawie nie mogl tego zrobic , kiedy na prostej mial duzo wyzsza predkosc) a jak tylko to zrobil to na jednym kolku zyskiwal 2 sekundy

To nie jest mozliwe bez ogromnej roznicy w samochodzie.

Wyscig koszmarnie nudny

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najnudniejszy wyścig sezonu. Jedyna wyróżniająca sie akcja to Noriss vs Riccardo vs Raikonnen vs Hulkenberg na ostatnim okrążeniu. Widok tej akcji z kamery śmigłowca przyprawił mi ciary. Oczywiście Riccardo 2 kary po 5 sekund. "Wyścigi" F1 schodzą na psy. Nie wolno walczyć WALCZYĆ o pozycje, wygląda to troche jakby kierowcy mogli tylko wyprzedzać w strefie DRS i opóźniając hamowanie przed zakrętami. Żenada. 

 

Zwycięstwo Hamiltona przy klepaniu plecków przez Bottasa - nuuuuuudyyyyyy

 

Co do Roberta i Russela: Sam już zwątpiłem w magiczny "gorszy bolid" ale, no właśnie ALE. To co zobaczyłem dzisiaj na timerze w ciągu jednego okrążenia pod koniec wyścigu to jakaś abstrakcja. Poprawcie mnie chłopaki jeśli sie myle ale Russel w pewnym momencie na jednym okrążeniu nadrobił 3s do Roberta. Regularnie sie do niego zbliżał ale ostatecznie krążył w okolicach 10s a miał ponad 20. 

 

Polecam onboard gdy Russel ostatecznie wyprzedza Roberta. Kubica wygląda jak safety car xd Dodam również iż Kubica w strefie DRS zbliżył sie do Russela o... 0.1s 

Jestem przekonany, że Robert jeździ bilbordem a nie bolidem. 

 

A podpalania tematu RENKI nie skomentuję. Niewiarygodne.

Odnośnik do komentarza

To odrabianie Russela to jest na dublowaniu. Robert szybko zjeżdża nie chcąc przeszkadzać szybszym bolidom. Russell przepuszcza pod koniec najdłuższej prostej. Widać że Robert ma na walkę z młodym wywalone. Goerge bardzo często pyta o tempo Roberta. A bolidy nadal są inne choć w tych samych barwach. Ale nudna jest ta współczesna formuła do oglądania...dobrze działa jak środek nasseny

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Chciałbym zobaczyć Roberta w Haasie. Grożą powinien mu to ułatwić. 

 

Ciekawy jestem co myślą szefowie innych teamów o „jeździe” Kubicy. Chętnie przeczytałbym co myślą na temat taczki. „Zasługuje na lepszy”, ”nie ma możliwości prezentacji swoich umiejętności”, ”To nie ten Kubica co kiedyś”, ”chętnie zobacze go w swoim bolidzie”. Ktoś ważny i obecny w F1 wypowiadał sie na ten temat?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale co powiedzą? Obecnie jedna i ta sama PRowa gadka. Jaki to on nie jest wspaniały, że każdy chciałby go w zespole, blablabla. Jak przychodzi co do czego to głowa w piach.

Robert mógłby dostać jakiś lepszy bolid na testach po jakimś wyścigu. Wtedy byłoby najlepsze porównanie czy rzeczywiście coś jeszcze potrafi czy niestety już nie te czasy. Ale na to chyba marna szansa.

Odnośnik do komentarza

Robert kiedys powiedzial, ze nie lubi scigac sie autami, ktore sa trudne w prowadzeniu. Nie mozna tez wykluczyc, ze Russel to talent na miare Kubicy. Czy Robert wygralby z samym soba z czasow kiedy zaczynal swoja przygode w F1? Watpie. Inne motywacje, inne doswiadczenia. Russel dopiero zaczyna jest glodny sukcesu ma o wiele wiecej do udowodnienia. Robert juz tam byl widzial wszystko I wcale mu sie nie dziwie, ze nie w glowie mu walka z kolega z zespolu o przedostatnie miejsce. Dajcie mu bolid, ktory sie prowadzi, mozliwosc walki o czolowe lokaty a "stary" RK powroci ;) 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Kron997 napisał:

Chciałbym zobaczyć Roberta w Haasie. Grożą powinien mu to ułatwić. 

 

Ciekawy jestem co myślą szefowie innych teamów o „jeździe” Kubicy. Chętnie przeczytałbym co myślą na temat taczki. „Zasługuje na lepszy”, ”nie ma możliwości prezentacji swoich umiejętności”, ”To nie ten Kubica co kiedyś”, ”chętnie zobacze go w swoim bolidzie”. Ktoś ważny i obecny w F1 wypowiadał sie na ten temat?

Nikt na chwile obecna z innych Teamow nie ma czasu na przygladanie sie 3ciej lidze jaka jest Williams, skupiaja sie na sobie i zespolach, z ktorych moga cos podpatrzec by sie poprawic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...