Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Magik napisał:

George jeszcze przed "wjeżdżeniem sie" w F1 w testach Mercem potrafił wykręcać czasy lepsze niż pole position....

Z drugiej strony ta klątwa punktów...jak to połączyć?

Juz wiem, Rusałka wygra wyścig ale potem zostanie zdyskwalifikowany:Coolface:

 

Wystarczy, że wystartuje jak zwykle, zamiesza się w jakiś incydent w środku stawki (w końcu nieprzyzwyczajony, zazwyczaj jest na samym końcu :Coolface:) i załatwione.

A na serio to życzę mu dobrze. Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony i kto wie, może stanie się konkurencją dla Hamiltona, którą Bottas nie potrafi być.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Chmielinski napisał:

w końcu nieprzyzwyczajony, zazwyczaj jest na samym końcu :Coolface:

 

śmiechłem mocno jak kiedyś Lando grał na swoim strimie jakiś symulator po czym wyjął telefon i zadzwonił do Russella:

Dżordż? tak? no siema, startuję ostatni... masz jakieś wskazówki bo masz największe doświadczenie na tej pozycji

:dynia:

 

tłok tłokiem ale inni kierowcy też nie zawsze wiedzą jak się zachować. za bardzo patrzą do przodu, za mało na boki, norma z tyłu. są nieprzewidywalni i później jest jak jest.

 

 

btw dla mnie ten weekend to też świetna okazja dla Merca aby ogarnąć Bottasa. ogarnąć albo ograć. jeśli VB wygra pod nieobecność Hama, objedzie Maxa i odskoczy Russellowi to będzie miał jakieś prawo głosu. jeżeli dżordż go ogra i/lub polegnie z Maxem to już na dobre pokażą mu budę w koncie z numerem 2 i stfu z tym ujadaniem o walce o mistrzostwo. 

o argumencie przy następnym kontrakcie już nie wspomnę. jeżeli Russell da dupy to będzie wiele wymówek na jego korzyść, Bottas nie ma żadnej i to pewnie na nim jest teraz większa presja. 

 

to + konfiguracja toru dadzą naprawdę ciekawy show. ten rok jest popaprany ale te wycieczki po różnych nietypowych torach dobrze zrobiło F1.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, szejdj napisał:

oj coś zmyślasz chyba

 

 

Albo nie jedz tyle masła albo użyj czasem gugla do czegoś pożytecznego i sprawdź.

 

1. W Austrii (w drugim wyścigu czyli GP Styrii - to też Austria była c'nie?) zakopał się, ale nie na pierwszym okrążeniu, tylko zaraz po restarcie (mea culpa) i spadł na koniec stawki i do potem na dystansie wyprzedził tylko asa Latifiego. Startował z 11 pola i miał jeden z tych przypadków, gdzie się tylko nie stracił, ale wyprzedził na starcie Vettela, a po chwili był nawet ósmy. Koniec końców spuchł.

https://powrotroberta.pl/2020/07/upiory-2019-wrocily-jedziemy-gp-styrii-z-george-russellem.html

Nawet jest wideło jakbyś nie zauważył.

 

2. Na Mugello dojechało 12 kierowców, a przed ostatnim restartem Jerzy był 9ty i znów, spadł o 2 pozycje, a wystarczyło utrzymać chociaż jednego z nich za sobą. Nie liczę tego, że dojechał przed zepsutym Romanem tylko. Znowu nie pykło.

https://www.crash.net/f1/feature/944579/1/f1-driver-ratings-tuscan-grand-prix

 

Następnym razem oglądaj wyścigi na trzeźwo i sprawdzaj sam, skoro nie pamiętasz.

P.s. Zdania zaczynamy wielką literą, a kończymy kropką. W środku bywają też znaki przestankowe, jak np. przecinki.

Odnośnik do komentarza

Aaa to jak Ty ten wyjazd(na pierwszym okrążeniu, na szybkim łuku, atakując inny samochód po zewnętrznej) uważasz za znaczący błąd to OK, zwracam honor, lepiej jakby nie atakował wcale. Jakby takie wyjazdy liczyć każdemu kierowcy w stawce to chyba nikt poza Lewisem by nie miał czystego konta. A co do Mugello to też nie uważam tego, że Russel został wyprzedzony przez Ferrari jako błąd kierowcy. 

Odnośnik do komentarza

Fełłałi strong :dafuq:  u eklerki znowu coś padło, Vet tanczy. 

 

Gdyby VB potrafił w Merca to już dawno miałby wicemistrzostwo zapewnione i dojeżdżał tuż za plecami Hama a nie w ciemnej dupie jak to nierzadko bywa.

 

 

edit:

spacer.png

 

ja wiem że czasówki w treningach nie są miarodajne w porównaniu z kwalifikacjami ale jutro może być wesoło ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...